Как се чувствате на форумски срещи?

  • 4 729
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Как се чувствате, когато видите реално (непознато) лице на човек, с когото бърборите половин година най-приятелски?
Като се представяте по ник, казвате ли си и истинското име?
И как ви е по-нормално да ви наричат в такава ситуация - "Малка стъпка", да речем, или "Данче" (също да речем).
Търсите  ли тези, с които се познавате задочно, или сядате където има място?
Смущава ли ви разминаването между виртуална представа и физическа реалност (примерно представяли сте си някоя форумка висока и гръмогласна, тя излезе нежна русолява девойка).
Струва ли ви се по-трудно да общувате наяве, отколкото чрез клавиатура?
Чувствате ли се длъжни да поддържате същия стил (шеговит, лаконичен, информативен и т.н.) или се държите различно?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 788
В началото се чувствах доста тъпо, не знаех какво да говоря, какво да кажа, повечето време само слушах.  Crazy

После се поотпуснах.  Laughing Гледам да седна до някоя "клюкарка" или до форумка, която що-годе познавам, за да е по-весело.

Представям се по ник, и предпочитам така да се обръщат към мен.  Wink

За разминаване на виртуална и физическа реалност кажи-речи не може да става дума, защото повечето съм ги виждала на снимки.

# 2
  • Мнения: 3 447
Ох, ами нелепо се чувствам... Срещата на живо си е запознаване наново, независимо какво сте изписали в нета и колко комплименти сте си разменили. Все едно си правил секс с някого и на сутринта се запознавате - дървено е, някак:)
Поради тази причина няма да се обадя на варненки, когато посетя китния им град наесен Grinning

# 3
  • Мнения: 1 629
Ау, що сядала до мен Киса ooooh!
Анде, кажи си ти, нали се срещна с варненки и нищо не каза после Wink
И продължаваш да не идваш на гости Thinking

По темата: Такова дрънкало съм по срещи, както и тук. Приятно ми е, определено. Сега определено свързвам хората с писанията им и вече ми е трудно да преценя дали са различни, всъщност. Crazy

# 4
  • Мнения: 1 629
Дона, ако не се обадиш, започвам да измислям ужасно, ама ужасно наказание Naughty
Пък и след секс е редно да изпушим по цигарка, нъл?

# 5
  • Мнения: 9 902
още не съм ходила на голяма форумска среща. На малките се чувствам екстра, гледам да си побъбря с всеки. В повечето случаи съм приятно изненадана от лицата наживо, а физическите несъответствия са най-честото нещо. А името си не казвам - никът ми е лесен за помнене и обръщение.
И май се държа различно - не знам? По-мека съм.
Уф, искам още много срещи и запознанства.

# 6
  • Мнения: 3 537
Ами добре се чувствах,не съм се притеснявала. LaughingЕдинственото ми притеснение беше първият път.Чудих се как ще позная на коя от масите са седнали моите съфорумки и като влязох в пицарията се оглеждах като гърмян заек,но бързо ги намерих. Joy

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
опитвам се да водя смислен разговор, но мисълта ми е накъсана и разпиляна /то аз и с писането съм  така, че явно не е много различно hahaha/
за името ... ми той ника ми го съдържа, така че е лесно. А мамите от Бургас ме познаваха предимно по снимките на Надежда в профила. А иначе ми е ужасно трудно да се обръщам към Лилита, Малчо, Чоколина ...етс по име Embarassed

# 8
  • Мнения: 3 447
Дона, ако не се обадиш, започвам да измислям ужасно, ама ужасно наказание Naughty
Пък и след секс е редно да изпушим по цигарка, нъл?
Абе с дете, непрекъснато ровещо ми в блузата, ни за секс, ни за цигарка ставам Rolling Eyes Догодина, кат престана да съм част от хранителната верига и ми се позволят пурите и рома - може Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз не ходя. Все си мисля, че ще се чувствам тъпо, а и съм свенлива  Grinning Има да мълча кат пукъл.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 623
Страхотно се чуствам и много обичам да ходя, а като ми е невъзможно /като на последната/ ми е много криво.
Случвало ми се е да си създам представа за някоя форумка и като я видя изобщо да не отговаря на предварително създадения от мен образ. Не знам защо така се случи с Бу и й го казах. Тя в действителност е много чаровна и слабичка, а аз си я представях съвсем по друг начин  Hug
По принцип на срещите гледам да сядам при познати хора и при такива с които мноооого си допадаме, но и много ми харесва да се запознавам с нови.
Изобщо много обичам форумските срещи и с нетърпение чакам следващата  Hug

# 11
  • Мнения: 5 877
Анде, кажи си ти, нали се срещна с варненки и нищо не каза после Wink
И продължаваш да не идваш на гости Thinking
Много сте готини. Обаче теб убий ме, ако съм си те представяла със светла коса; все гледах за испански типаж с огнестрелно оружие. Калина по-лесно я разпознах, въпреки че дойде без доминото…
А като се сетя аз къв пукал бях… срам, срам!
За кафето с кекса – значи след оназ варненска визита съм ходила в крайморския град веднъж, тоест вчера, но в многолюдно роднинско обкръжение. Стори ми се неоправдано жестоко да ти се изсипем всичките  ooooh!

# 12
  • Мнения: 2 407
До сега не съм ходила на голямите срещи, само на майските! От начало ми беше притеснено,но после се отпуснах и сега се виждам доста често с повечето мами. Правим си срещи, с някой сме от един квартал и така.Мисля да отида и на някоя голяма среща, но ще видиме кога.Иначе мамите се обръщат към мене по име ,това ми е и ника.

# 13
  • Мнения: 6 243
Представям се по име, предпочитам и така да ми викат, щото нито "сладка", нито "хапка" звучат смислено като обръщения.

На голяма форумска среща съм била само веднъж и беше много готино, само да не ме беше пипнал вируса, дето ти обърква стомаха точно същия ден. Mr. Green

Търсех тези, с които се "познавам" задочно, но намерих още доста хора, което беше неочакван и много приятен бонус.

Разминаването между форумска представа и реалност не ме смущава, защото съм го приела като даденост, по-скоро ми беше изключително драго да видя, че реалните образи са по-приятни от виртуалните.

Не ми е по-трудно общуването наяве, бърка ме факторът "време" - срещите са ограничени в някакъв смисъл от нормалинте 3 - 4 часа, та не остава време да се видиш нормално с всички, а мен това ме изнервя.

Старая се наживо да не поддържам същия стил, защото във форума обикновено пиша за кърмене или готвене, и на живо ще съм супердосадна, ако продължа да го правя. Иначе като маниер на общуване ще ми е трудно да променя нещо, роличките ме уморяват.

# 14
  • Мнения: 7 837
О, прекрасно се чувствам. Навремето много се зарадвах, че дори и майната си, се намерихме с една форумка  Grinning На мен тези срещи, макар и редки, ми се отразяват много добре, зареждам се положително.
Външните полови белези не ме вълнуват.
Държа си се естествено и честно казано не знам, дали оставям някакво лошо впечатление за префърцуненост, разминаване и т.н. Обаче мъжът ми съм го инструктирала - държи се прилично, целува ръка, става прав, ако дамата става от масата и т.н. Няма да ни мислят за селяни я  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт