Да питам омъжените с по-голям стаж....

  • 2 680
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
На 10 септемри с моето съпружеско тяло правим 1 г.откакто сме женени,та да ви питам вие празнувахте ли искам да кажа по-специална вечер ли бе това за вас.Аз лично смятам,че трябва да се отбележи,но мажо вика да направим 20г.тогава има за какво да празнуваме.И въпреки всичко дайте и някоя идейка за изненадка по случай случая  bouquetмерсаж предварително.

# 1
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Плановете са хубаво нещо, само дето все има нещо, което да ги провали...
И аз много се точих за грандиозно отбелязване на първата ни годинка като семейство, но се случи така, че в навечерието й мъж ми го засилиха командировка на над 6000 км от БГ. За да не ми е пълно разочарованието, той събра приятели на купонче и като стана време за полета ме остави в тяхната компания (от това не ми беше по леко на самата дата де).
Това е едната страна на нещата - мои дружки обаче си отбелязаха годишнинките с приятни романтични уикендчета или направо седмични почивки из страната и чужбина Simple Smile.

# 2
  • Мнения: 5 265
Първата - със сигурност  Grinning!
Все още бяхме студенти в Санкт-Петербург.
Едно уютно ресторанче "Тет-а-тет"- масичка за двама, шампанско, мека светлина и тиха музика на пиано. Подарих му красив часовник, той - бижу, което си харесах аз  Heart Eyes.

Честито ви първата годишнина  Two Hearts!

# 3
  • Мнения: 1 951
Аз му спретнах едно изненадващо парти за първата годишнина и остнана много доволен, но той пък много обича гости.

А твоя щом така приказва може той да си е наумил нещо да те изненада  Wink

# 4
  • Мнения: 945
Много хора ми се чудят, но аz не обичам всичките теzи романтики по повод. Малко глупаво се чуствам ако zнам, че сега е денят Х и ние двамцата трябва да се върнем от работа и да отидем в ресторантчето zа да се гледаме влЮбено. Предпочитам теzи неща да стават непланирано, поне един път в месеца... Mr. Green(те и стават де).

Може би причината е, че колкото пъти сме си органиzирали нещо романтично, то то се е проваляло и раzочарованието е било голямо и у двама ни. Та zа това си органиzираме екскурzийки по годишнините. А първата годишнина я отпраzнувахме на чужда сватба Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 537
Женени сме вече 14 години.На първата годишнина празнувахме заедно с кръстниците.Беше готино. GrinningЗа десетата годишнина си купихме апартамент. LaughingДруги си ги празнуваме с децата в къщи с празнично меню и подаръчета. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 35 817
Винаги празнуваме - но само ние двамата.
Има няколко дати през годината, които са важни за нас и ги 'почитаме' всеки месец.

# 7
  • Мнения: 8 917
Всичко трябва да се празнува Mr. Green А не да се чака 20-тата Stop Имах страхотни планове за първата ни година...за съжаление това,което ти поднася живота понякога се разминава с твоите планове...баща ми се разболя от рак миналата година и исках да прекарам последните му дни с него и семейството си, а и двамата с майка ми имаха нужда от мен....мир на праха му...страхотен човек Heart Eyes Cry...но ми е като обеца на ухото колко кратко и измамно  е всичко - затова - никакви планове - каквото ти се прави се прави на момента Peace

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И ние искахме да празнуваме първата годишнина (миналата година), но точно тогава мъжът ми беше почнал нова работа и беше 2 месеца на обучение в Румъния.
Аз пък бях за малко при моите родители и те ми направиха празнична вечеря  Laughing С мъжо само се чухме по телефона.
Тази година смятаме да не пропуснем и засега няма изгледи да изникне нещо спешно - остават около 2 седмици  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 25 449
Нашата първа годишнина също празнувахме с кумовете. Поканихме ги на кръчма и си изкарахме много весело, припомняйки си майтапите от сватбата.   Joy
Останалите годишнини си празнуваме сами - или на заведение, или вкъщи на интимна вечеря. На 15-тата годишнина поканихме сина ни.  Laughing На 20-тата, живот и здраве, пак ще го поканим да празнува с нас.  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 1 783
При нас годишнината съвпада с рожденния ден на мъжа ми и винаги провим големи многолюдни купони за всичките си на-близки приятели и е много весело. А романтични мигове си доставяме с повод и без повод.
Желая ви много щастие заедно!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 237
А ние пък сега на 16-и август правим три години стаж ! married
За първата годишнина бях бременна вече във втори месец и той твърдеше ,че това е най-големия подарък  Heart Eyes.  Така или иначе купих една торта-сърце и една свещичка и вечерта сладко-сладко си я изядохме двамата  Grinning Отделно поканихме и кумовете на ресторант.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Всяка година празнуваме само двамата годишнините на ресторант . Grinning

# 13
  • Мнения: 2 000
Ние скоро правихме 3 години. За първата годишнина ходихме на почивка за 3 дни, като взехме и Митко, който беше на 5.5 месеца тогава. Абе както и да го отбележите деня най-важно е да се обичате  Simple Smile

# 14
Ние през юни направихме 13 години,първите празнувахме с кръстниците,а след петата само тримата в къщи.Това си е празник и задължително се отбелязва. Винаги има с какво да се изненадаме Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт