Велинград-кажете нещо....

  • 1 021
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Здравейте
мои близки ми предложиха безвъзмездно апартамента си във Велинград за 10 дни от първи септември
кажете що за град е ВЕЛИНГРАД?
ИМА ЛИ КЪДЕ ДА СЕ ХОДИ И КАКВО ДА СЕ ВИДИ?
Техният апартамент се намира до тропс къщата и до пазара, това е хубаво месторазположение според тях, но дали е така, вие ще кажете?
Ние сме с две дечица на ненавършени и двете 2 и 7 годинки, та дано това не е много далече от централната част на града ?
казаха, че има басейни, градски палжи др.подобни забавления
препоръчайте и вие нещо

# 1
  • Мнения: 1 937
Има много информация за Велинград в тази тема, пусни търсачката!

# 2
  • Мнения: 14 486
Има много информация за Велинград в тази тема, пусни търсачката!


нищо подобно. няма нищо на търсачката. само обсъждане на хотелите, но за самия град няма нищо. даже за всички хотели не може да се намери информация. ако пък ти си намерила - пусни линк.

# 3
  • Мнения: 1 072
Има доста обществени плажове с минерална вода. Около Двореца има парк. Има страхотен комплекс Клептуза с езеро, където можете да карате лодки и водни колела. Аз обожавам Велинград и за мен най-успокояващо е да се разхождам, да дишам въздух с аромат на борова смола и да разглеждам къщите на хората. Да отбележа, че района е богат на мрамор и дървен материал и когато хората са си строили къщите са си пуснали фантазията на воля. Има какво да се види.

# 4
  • Мнения: 1 937
По това време на годината, Велинград не е нищо по-различно от Слънчев бряг, да речем...
Повече инфо в темите за спа-хотелите.
Не мисля, че има какво друго да се прави, освен да гъбясваш в басейните и да се надяваш да бъдеш обслужен подобаващо!
За мен навалица не е равно на почивка.

# 5
# 6
  • Мнения: 5 622

 Във Велинград е хубаво, но ако си в някой хубав хотел. Иначе повече от 4-5 дена няма да издържите. Защото няма и кой знае какво да се прави. Единствено езерото Клептуза, а водните колелета е супер, но колко пъти ще отидете?!

В моя втори албум в подписа ми, има снимки от Велинград. Албума се казва Родопи. Последните снимки са от Велинград точно. Иди виж, имаме и снимки на езерото Клептуза.


В самия град, освен това езеро, има и градски плаж, с минерани басейни- за възрастни и за деца. Евтино е. Мяй към 2 лв беше входа  newsm78. Аз лично не съм ходила, защото бяхме там за 3 дена и нямахме време да отидем до там, макар плажа да се помещаваше до нашия хотел.

Заведения- аз препоръчвам Сръбска скара РИМ, която е до минералния плаж. Питайте, ще го намерите, съвсем в центъра е. Цените са умерени и е много вкусно. Заведението е голямо и има даже децата какво да правят, ако щеш и да бягат  Crazy

Ако имате желание и сте с кола, може да отидете до град Батак(на 20 км от Велинград), да посетите местните забележителности-музеите (трябва да се видят!) и до язовир Батак също

Друго не се сещам  Thinking

# 7
  • Мнения: 261
/благодаря ви
ние смятама де се възползваме от предложението, а и  след тези ваши писания, че не е лошо, ще отидем за 3-4 дни, тъкмо ще разгледаме и ще ни омръзне

Общи условия

Активация на акаунт