Инкубационен период на летния вирус?

  • 2 744
  • 5
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Много съм притеснена. В края на май и юни малкият изкара 2 пъти тежкия вирус с повръщане, разстройство и Т. Втория път стигнахме даже до болница. Ужасявам се от мисълта да не го хване пак. Вчера до обяд беше на двора при свекърва ми, а днес разбрах, че 2-ма души от семейството са с вируса от снощи.
Засега детето е добре, надявам се да не се разболее. Кога мога да си отдъхна, че не прихванал от тях?

# 1
  • Мнения: 882
Кажи ми , моля те как се лекувахте от тоя гаден вирус.
В началото си мислех, че е прегряла от слънцето, после мислех че е зъб, а сега съм убедена, че е вируса, защото се хвана за коремчето и сутринта малко повърна. Има температура 37.5 и я поддържа постоянно.

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Кажи ми , моля те как се лекувахте от тоя гаден вирус.
В началото си мислех, че е прегряла от слънцето, после мислех че е зъб, а сега съм убедена, че е вируса, защото се хвана за коремчето и сутринта малко повърна. Има температура 37.5 и я поддържа постоянно.

За повръщането давах Натриев цитрат, за разстройството: Ентерол и диета. За Т: панадол, Нурофен: редувах ги.
Обаче проблем е обезводняването.

В момента имам Хидрасек прахчета, но не знам как се дават.

# 3
  • София
  • Мнения: 245
За обезводняването взимаш от аптеката една банка Глюкоза от 5% и почваш да даваш на всеки 5мин. минути по 1ч.л. Ще изхабиш доста нерви, но определено си заслужава и има ефект.

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
За обезводняването взимаш от аптеката една банка Глюкоза от 5% и почваш да даваш на всеки 5мин. минути по 1ч.л. Ще изхабиш доста нерви, но определено си заслужава и има ефект.

Благодаря за съвета!
Надявам се обаче да не ми се наложи да го прилагам. ЗАсега сме добре, мисля, че ни се размина.  Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 245
Радвам се, че сте по-добре! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт