Плискат се морски вълнички - време е за две чертички! 14.08 - 20.08.

  • 11 086
  • 323
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Добро утро, момичета! Simple Smile
Пожелвам на всички изпълнена с много дори новини, само положителни емоции и много  EFP седмица!

Последна редакция: пн, 14 авг 2006, 13:46 от wish

# 1
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Добро утро и от мен,
Уиш отново ни зарадва с морска темичка, дано и тази седмица да е бебеносна като миналата

 

А сега обещаните снимчици от Прага, ама то по-скоро майтапи ще са.


Ключов момент - търсех WC и попаднах на тези, доста е трудно да се пишка в тях.


После забелязахме тези странни шушулки, приличащи доста на пукнал се фоликул


и накрая малко сувенири


да се похваля, днеска отново си направих тест и втората чертичка се появи още преди контролната и беше доста тлъста

# 2
  • Мнения: 883
Добро утро, момичета! Simple Smile
Пожелавам на всички изпълнена с много дори новини, само положителни емоции и много  EFP седмица!
Браво, wish! Ти успя!
Как си днес? Просветва ли ти? Така и така си станала - защо не се разходиш до морето, да глътнеш малко свеж въздух  Wink.
Здравейте! Как е хавата? Ох, много бързо минаха почивните дни... Пак е понеделник - честит да ни е! И дано да се повтори миналата седмица!  Praynig
Специално за ЖАБЧЕТО !http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1047554  Снощи ни посети това сладурче и аз го снимах за теб!

# 3
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро и от мен момичета  bouquet!
Хайде,още ли няма ново положително тестче?Време е вече/ и аз като Миа станах статистик hahaha /А някой завърнал се от морето да пусне някоя снимчица Laughing?

Ивалекс,много се радвам за втората чертичка Hug!Нека ти донесе най-красивото и послушно бебе Praynig baby_neutral!
А пък тези сувенири...направо ми изтекоха очите Wink...ние колекционираме такива и мъжът ми донесе от Испания статуетка на музея в Палма де Майорка,такава като тези на преден план...страхотни са Peace!
Желая ви най-прекрасната седмица  bouquet!
Стискам палци на всички,които имат нужда Praynig Hug!

# 4
  • Мнения: 560
ОООООООО, Уишче, добро утро Laughing Значи това било заглавието, а Laughing Страхотно е - нали знаеш, че ни върви на морски теми Wink Laughing Заглавието е супер Heart Eyes
Ивалекс, само така с чертичките! Hug
Мариетка, ти май си преброителя тази седмица Mr. Green Пожелавам ти същия като моя успех Laughing, макар че аз точната бройка от миналата седмица не я знам Mr. Green 12 или 13? newsm78
Ех, Дидиди, страшна си за всЕкакви снимки Grinning Айде, скоро и тестче с две чертички да снимаш! Laughing

# 5
  • Мнения: 2 120
Добро утро.
Иве страхотни идейки имаш на снимките.

Аз вече съм`аут`. Скапахме се от секс,  а овуто още не е дошло. Снощи 2 часа се мъчихме, но какво му стана на мозъка на моичкия, не можа да свърши, тази сутрин само челна стойка дето не направих ,че да вкара някой друг сперматозоид, хи, хи Mr. Green
Аман от секс, вече приключих, квот било-било.
Хубав ден, мацки.  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 3 560
Добро утро,

Wish4e, твоето бременно мозъче прекрасни идеики и рими сътворява, ще се пръкне някой поет или поетеса от теб Wink. От мен, с тия сметки и цифри, освен математичка или математик (демек на мен ще прилича  Laughing) - друго не виждам какво  Sunglasses
Даре, сега остава само стискането на палци.
Ivalex, веднага ще те цаня за един идеен редактор на реклами да речем - днес ми иде отръки да ви префасонирам професиите Simple Smile
Хайде хубав ден на всички други и да си кажа, че и аз чакам някой с две чертички бързо да се появи

# 7
  • Мнения: 560
Даренце, здравей душко Heart Eyes За втори път ти казвам здравей тази сутрин, щото ти писах и в темата за БТ, нали знаеш Mr. Green Heart Eyes
Аз предишната седмица почивах от секс, щото наистина се уморих, а и моята половинка си изкълчи малкия пръст на крака Crazy и още не му е минало Shocked, а според него това пречело на секс Crazy Crossing Arms Ама тая седмица ще го скъсам Mr. Green, нищо, че няма да правим бебе, а сме в процес на чакане Laughing
Даре, почивка му е майката - ти да не забравиш плана Маршал - нали си през ден  NaughtyLaughing
И, Дарче, четох миналата седмична тема - не се разстройвай, мила Hug Всички имаме такива моменти, но отминават Simple Smile Hug

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 880
Хелоу!
Бързам да се отчета - тревогата беше фалшива, тестът също  #Cussing out Кръвният тест излезе абсолютно отрицателен - 0.100. Така че отправям официално предупреждение за лентички Clear Test - може да ви вгорчат живота!
Както и да е, все пак отидох на лекар. Решихме да посетя доц. Конова в Плевен за изследване за антифосфолипиден синдром. И ако сваря може още другия месец да бебеправим  Flutter

Това е от мен, благодаря на всички за стиснатите палци  Hug Сега отивам да бачкам.

# 9
  • Мнения: 560
Момичета, да ви напомня, че утре е Богородица Grinning Ще запаля една свещичка за всички нас, от форума - дано скоро Богородичка ни дари с рожбички Heart Eyes

# 10
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Светли,чудесна новина Hug!Много се радвам,че всичко е наред и...стискам ти палци отсега за другия месец Praynig!

# 11
  • Мнения: 560
Светли, и аз се радвам, че все пак всичко е наред Hug

# 12
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Ох Светли камък ми падна от сърцето, от онзи ден те мисля.  Hug

Диди
много сладък роднина ви е посетил  Mr. Green Ама аз нарочно го пратих - да привлича щъркелите у вас да идват  Heart Eyes

Хайде чакам пак да завалят положителните тестчета, аз като не мога да се похваля, поне вие да го направите  Wink

# 13
  • Мнения: 9 990
Светли, добре,че е била фалшива тревогата Grinning
Лека седмица на всички!
И да си преизпълните плановете! Hug

# 14
  • Мнения: 1 925
Добро утро, момичета !
Светли, миличка, радвам се, че нещата са добре !  Hug
Миналата седмичка беше една от най-щастливите, откакто съм във форума, дано и тази да е същата...  Praynig
Мен ме болят яйчниците жестоко, за пръв път ми се случва такова нещо преди да ми дойде да ме мъчат така. Не стига че ме мъчи мъдреца, а събота и неделя лежах. Странното е, че като лежа съм ок, но щом стана веднага почва да ме боли  #Crazy Днес ще ми цепват мъдреца, защото е ясно че сам не може да излезне... та ме е хванало едно шубе...  Blush Но поне ще ме боли само 2 дена и ще се оправи, иначе се мъча вече няколко месеца...  #Cussing out
Даре, браво на вас
 Wink

Общи условия

Активация на акаунт