Възглавница за кърмене

  • 1 173
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Здравейте мамчета
Интересувам се къде в София има подобни възглавници и също така моля за лични впечатления Ако някоя от вас е ползвала доволна ли е и тн
Предварително благодаря
Също се интересувам и от възглавничките които придържат бебето на една страна Какво мислите за тях

# 1
  • Мнения: 858
Yany мила възглавница за кърмене видях преди няколко дни в магазин Комо.
възглавничките които придържат бебето на една страна ги има в сайта на данет и на фамили бг.-струват около 8 лв.Според мене са много удобни ,защото съм ползвала такава  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 228
Възглавница за кърмене си кпих за 20-30 лв. от ТСМ на Паметника Левски. В обши линии е обемна и не особено необходима вещ. Аз я ползвах само първия месец, докато свикна с позата при кърмене.
Възглавничката за спане на страни за мен също е безсмислена, защото в началото бебето така или иначе си лежи както го сложиш, а след това заема пози, които са удобни за него, та в този смисъл ми се струват малко нелогични тези възглавници.

# 3
  • Мнения: 35 892
не съм ползвала нито един от двата вида - не виждам смисъл

вместо възглавничка, която придържа бебето на една страна, може да използваш навито на руло одеалце, покрито с пелена или чаршафче

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И обикновена възглавница ще ти свърши същата работа Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 326
Имам такава, купих си я от ТСМ-направо и взех здравето, много я ползвах ....като по отрасна я ползвах за заграждане около детето та де не падне когато спи на спалнята.

# 6
  • Мнения: 209
Бобка а от кой ТСМ

# 7
  • София
  • Мнения: 1 326
Купих я преди 2 години от магазина на Стамболийски-в началото между Света Неделя и Ботев, а след това също съм я мяркала, но на други ТСМ-и. Бих те посъветвала да отидеш в един ТСМ ( от варненските ) и направо да питаш къде ги има, защото имат компютри и връзка между магазините. На мене веднъж ми трябваше друг номер на едно сако и те погледнаха и казаха, 4е никъде го няма, да не го търся....

Последна редакция: вт, 15 авг 2006, 14:28 от Bobka

# 8
  • Мнения: 209
Ние имаме ТСМ в квартала но я нямат
А кои са варненските - тези във Варна ли защото това ми е невъзможно На този етап от бременността ми не бих рискувала да пътувам
Но ако има в София ще ти бъда много благодарна ако ме опътиш
 Hug

# 9
  • Мнения: 13 512
Във Варна я нямат в момента със сигурност- обиколих вчера и 5те магазина

# 10
  • София
  • Мнения: 1 326
Ние имаме ТСМ в квартала но я нямат
А кои са варненските - тези във Варна ли защото това ми е невъзможно На този етап от бременността ми не бих рискувала да пътувам
Но ако има в София ще ти бъда много благодарна ако ме опътиш
 Hug
Неее, имах предвид вносителите.......едните са варненски - Биг шоп, а другите пловдивски...иначе стоките са им почти еднакви с известна разлика в цените...
Ето адресите на Биг шоп:http://www.bigshop-bg.com/

# 11
  • Мнения: 64
ох, и на мен ми трябва такава...

# 12
  • Мнения: 209
Мерси Бобка Hug

# 13
Намират се и в Premaman, на цена 105лв и по-удобния според мен модел на цена -130лв

# 14
  • София
  • Мнения: 1 326
Намират се и в Premaman, на цена 105лв и по-удобния според мен модел на цена -130лв

 Shocked Shocked Shocked  Какви са тези цени!!! Аз моята я взех за 25 лв с някаво намаление...да не говорим, че става и с обикновена възглавница....

Общи условия

Активация на акаунт