Табелки за входна врата и пощенска кутия

  • 3 771
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Нали се сещате какви табелки имам предвид? Стандартни, месингови, на които пише семейството и на кой етаж живеят. Знаете ли къде мога да поръчам? Изобщо що за фирми да търся? За рекламни материали ли?  Joy За колко време се произвеждат и какви са цените?

# 1
  • Мнения: 256
ами аз наскоро гледах, че предлагат такива табелки в една книжарница.Ако искаш пиши на лични ще ти обясня къде се намира.

# 2
  • Мнения: 2 353
  Има такива табелки в някои ключарски ателиета, виждала съм и в Мосю Бриколаж, но там май са по-скъпи.

# 3
  • Мнения: 3 550
Хапке, колко струват в Бриколаж? Не ми е много близо, но ако трябва ще се вдигна.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 136
При нас дойде някакъв човек на вратата и най-нахално ни предложи да ни направи табела. Ние тъкмо се бяхме оженили и даже на вратата бяхме закачили сватбената украса от колата и естествено се съгласихме. Взе ни 8 лева. В Бриколаж също правят табели, цената им е същата, плюс-минус 1 лев.

# 5
  • Мнения: 2 353
  Преди две години беше към 12 лева, нещо такова. Обаче не беше месингова. Мисля, че в ключарските е по-добре.

# 6
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
 В Бриколаж Laughing!!!!

# 7
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
В Аско Деница в Младост съм виждала, но за цената ???

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Нашите табелки ги направиха в Office 1 - не са месингови /уф, не знам точно какви са  ooooh! /, но можеш да си поръчаш по вид, големина и шрифт. Мисля, че до 20 лв. беше сметката за табелка на вратата и на пощенската кутия.

# 9
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
В Бриколаж имаше табелки с номера на апартамента, мисля че струваха 5 лв.

Общи условия

Активация на акаунт