imam problem razstroistvo

  • 664
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
imam momi4ence na 7meseca i 19dena ot nqkolko dni ima razstroistvo i ne minava xodixme na lekar izspisaxa ni smekta pie q no nqma efekt kakvo moga da i davam drugo zada q zategne? :(javascript:void(0);
Sad

# 1
  • Мнения: 2 849
Оризова каша ,чай от шипки ,печени ябълки,печен банан  ,компот от дренки ,супа от моркови Peace

# 2
  • Мнения: 603
В момента има някакъв летен грип. Защо не пробваш да отидеш и при друг лекар.  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 237
При разстройство може вместо Смекта да даваш прахчета Ентерол,свари оризова вода.Но според мен трябва пак да се обадиш на лекаря,ако няма подобрение.

# 4
  • Мнения: 3 042
Оризова каша ,чай от шипки ,печени ябълки,печен банан  ,компот от дренки . Peace
Peace

Може да мине бебчето също изцяло на лечебна хумана. Има на Милупа и на Хумана.

А вместо Смектата питай докито дали може да даваш Ентерол прахчета. Те са по ефикасни и също се дават на бебета, но не знам от каква възраст /на мен ми се е налагало да давам чак след годинка и не знам от кога може да се дават/.

Желая скорошно оправяне на малкото!

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Много внимавай да не се обезводни. Това е най-страшното при бебета с разстройство и/или повръщане. Предлагай вода мн често. И ако няма подобрение-отново на лекар. Има вирус наистина, но трябва да овладееш положението. На нас най-мн помага оризовата вода.

# 6
  • Мнения: 439
Има летен грип със симптоми разтройство, може да има и температура/при всяко бебе или детенце е различна темп по-малка или по-висока. Давай водичка, защото сегурно не му се папка особено, а за педиатър незнам какво може да ти бъде от полза/ако не е летния вирус/ може да те консултира най-сигурно ако е добър.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 227
Много внимавай да не се обезводни. Това е най-страшното при бебета с разстройство и/или повръщане. Предлагай вода мн често. И ако няма подобрение-отново на лекар. Има вирус наистина, но трябва да овладееш положението. На нас най-мн помага оризовата вода.
Peace

# 8
  • Мнения: 8 917
Ентерол Peace А имаше и някакви хомеопатични свещички newsm78

Общи условия

Активация на акаунт