Как се маха латекс от алуминиева дограма?

  • 5 081
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Ами това ми  е въпроса. Имаше майстори, боя и т.н. Сега няма майстори,  но има много боя по новата ми алуминиева дограма. С какво да го махна, така че да не се надраска?
Помагайте  Praynig

# 1
  • Мнения: 2 152
Ами и у нас атака беше Simple Smile. Латекса е на водна основа и с една гъба , напоена само с вода, търкаш нежно и то се чисти. Не е сложно Peace

# 2
  • Мнения: 140
Аз много лесно го изчистих само с по мек парцал напоен във вода от прах за пране и CIF.Латекса се чисти и само с вода,така че успех.

# 3
  • Мнения: 7 378
                   Латекса е трябвало веднага да се почиства.Не зная каква ти е алуминиевата дограма /какво производство е профила/,но аз съм почиствала засъхнала монтажна пяна от дограмата с чист спирт и не се надраска.А от стъклата латекс съм почиствала внимателно със стара банкова карта  Laughing  мокри се и внимателно се изстъргва и стъклото не се драска,защото картата е мека и няма остър ръб,който да драска.Не се сещам за нещо което може да разтвори латекса.Но ако се навлажни мисля,че внимателно можеш да го почистиш и с мека кърпа.Ще ти отнеме много време,но пробвай.  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 274
   Аз го почистих само с мокра кърпа! Латекса е водоразтворим  Peace!

# 5
  • Мнения: 239
може и с оцет и вода 50/50

# 6
  • Мнения: 8 917
може и с оцет и вода 50/50

И аз така го махам, когато има нужда Peace

# 7
  • Мнения: 160
Благодаря ви момичета, златни сте  smile3525 smile3525 smile3525

# 8
  • Мнения: 399
С парочистачка. Аз така почистих латекса от дограмата.

# 9
  • Мнения: 1 081
И нас до две седмици ни чака същата идилия, така че благодаря ви, момичета!  Hug Смятаме да сложим хартиено тиксо, но знае ли човек!

# 10
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте, desi_cover  в никакъв случай хартиено тиксо, после лепилото от него остава и се чисти много по-гадно, отколкото самият латекс, който ние почистихме само с влажна кърпа!  Peace

# 11
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
точно от хартиеното тиксо не остава лепило  Peace То се използва при мазане и пр процедури, които могат сериозно да увредят дограма или настилка

# 12
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Споря за хартиеното тиксо! Търкала съм 2 часа и лепило още има! По-добре без него ...

# 13
  • Мнения: 160
Днес свалях латекса от профила на дограмата с гъба, стара карта  Joy, мокра кърпа и много вода. Става, макар и доста бавно, но моя латекс е слаган преди месеци, това сигурно е важно. Хартиено тиксо имаше на единия прозорец - махна се без проблем и никакви следи не остави, да беше облепено всичко с него, колко труд щеше да ми спести. Ама майстора си е майстор, той ако може да сметне правоъгълен триъгълник трябва да си доволен. hahaha

# 14
  • Мнения: 2 309
За следващия път да знаеш - Циф, мажеш и после с мокра гъба и веднага след това със сух парцал.

Общи условия

Активация на акаунт