колко плащате за детска кухня?

  • 1 902
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
  Здравейте , набирам информация колко на месец плащате за детска кухня и как взимате храната и какво съдържа менюто за един ден горе долу.Мерси

# 1
  • Мнения: 91
При нас е 13лв. за 21 купона. Като включва супа, основно ястие и десерт. Количеството е по 190гр., т.е по едно малко бурканче.
 Три пъти в седмицата яденето и супата са с месо.
 Половината от купоните са с десерт, половината са с кисел и по свое усмотрение заверяваш за всеки следващ ден. Десетрите три дни в седмицата са някакъв крем- нишесте, грис, мляко с ориз и т.н а два дни са: кекс, плодова пита, макарони на фурна и др. подобни.
Честно казано нашите лели   chef готвят мн вкусно и дечицата си хапват апетитно newsm64

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Живея във Варна. Купончето от седмица е намалено на 1,30лв, кухнята за месеца ще ми е 39 лв /взимам и събота и неделя/. Храната я разсипват в купичките които си носиш, не оставяш предварително бурканчета. Менюто за първа група общо взето е: супа пилешка, телешка, само зеленчукова; основно - винаги картофено пюре + пилешко или телешко месо + други зеленчуци - пипер, тиквички, зелен боб, домати; десерт - кисел, мляко с грис, мляко с ориз. Всеки ден има месо, даже когато пюрето е постно /един път в седмицата/, супата пак е месна. Грамажа е 200гр.

# 3
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
При нас е 20 лв. на месец.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
  Здравейте , набирам информация колко на месец плащате за детска кухня и как взимате храната и какво съдържа менюто за един ден горе долу.Мерси
В Ямбол млечната кухня е на три групи, като за първа група цената е 70ст. на ден, втора и трета са по 80ст за ден.
Първа група: от 4-5ти месец: зеленчукова супа, зеленчуково пюре, млечен крем или кисел
Втора група: от 6-8ми месец: зеленчукова супа, месно ядене смляно, млечен крем или кисел
Трета група: след 12-13ти месец: зеленчукова супа, месно ядене несмляно, млечен крем или кисел, понякога на тази група десертът е различен, като за по-големи деца, а понякога дават и риба.
През студените месеци в супата и пюрето слагат и жълтък.
Храната я взима на обяд, като нося три празни бурканчета от лютеница, а там ми дават три пълни.

# 5
  • Мнения: 139
много благодаря за инфото, продължавам да следя   bouquet

# 6
  • Мнения: 3 356
При нас е по 1лв. на ден,купуват се по 20 купона,до когато стигнат и после пак.
Менюто е горе долу следното:
супи-зеленчукова,постна,млечна,с ориз,леща,и с месо,всеки ден различна,през лятото и таратор;
основното-понеделник е постно,в петък-риба;през другото време -с кайма и меса
десерта-кисели,кремчета,"бисквитено торта",солен и сладък кекс,"меденка",различни банички.

# 7
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
При нас е 1 лв. на ден , за един месец излиза 20-21лв.
Менюто е разнообразно един ден в седмица основното ядене е без месо, останалите дни пуешко, пилешко, телешко или заешко. Риба досега не са давали. Супите са най-различни през лятото дават и таратор. Десертите са различни видови кремове, грис , кисели и един път дадоха плодово пюре на Ганчев.
Пиши коя кухня те интересува, може да получиш по-точни отговори!

# 8
  • Мнения: 5 370
много благодаря за инфото, продължавам да следя   bouquet
Отговарям ти и за двата ни варианта.
В момента-на частна кухня по принуда.
Цена-56 лева месечно с доставката.
В седмицата има и риба, и телешко, и пилешко, дават за десерт и сурови плодове.
Имам основно забележка към супиците, че са възредички.
Държавната кухня-20 лева.
Омиташе я като стой, та гледай.
В частната знам от гледачката, че се мръщи често на десертите-май ги правят само с водичка кремчетата и леко са безвкусни.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 623
Плащаме вече 20.00 лв кухня + 20.00 лв разнос, защото ми я карат почти до вкъщи Simple Smile Взимам веднъж на ден - супа, основно и десерт. Всеки ден има месо или в супата или в основното, а десерта е с адаптирано мляко и плодове - всеки ден различен. Взима се кухня всеки работен ден без последния Петък от месеца, защото им е ден за профилактика. Месец Август почиват Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
Джулиана много добре го е описала ,и при нас процедурата е същата.Плащането е в зависимост от работните дни в месеца т.е колко пъти взимаш кухня.Купона за един ден е 1лв.Ние плащаме приблизотелно 19,20лв месечно + 8лв за доставака-карат я до Бояна:)

# 11
  • Мнения: 581
Детските кухни по квартали ли са? И къде има списък с адресите им?

# 12
  • Мнения: 3 042
При нас в общинските кухни купонът за ден е 1лв. Купони продават само в понеделник и друг ден и да искаш не може да купиш. Аз сега взимам от такава и храната е хубава, но супичките понякога са по-рядки. Понякога сипват повече храна, понякога по-малко. Месото е основно пилешко и кайма. Десертът е предимно нишесте, рядко дават грис или мляко с ориз. Храната не е много разнообразна, но пък  е вряла, когато я взимам и при топлото време това е един "+".

Преди взимах от частната кухня в града и там купонът е 1,20 лв /беше 1лв., но вдигнаха цената през април/. Там храната беше по разнообразна, количеството винаги еднакво. Супите не бяха редки. Месо даваха  пилешко, телешко, свинско, риба, понякога дроб. Десертите бяха повече видове - домашна юфка, макарони, малеби, нишесте, грис, мляко с ориз, кус-кус.
Месото в манджите беше по-малко количество и във основното ядене слагаха много брашно. Освен това аз взимах не от кухнята майка , а от пункт и храната винаги беше вече изстинала.

# 13
  • Мнения: 7 640
Детските кухни по квартали ли са? И къде има списък с адресите им?
ето

Плащаме 20 лв за месеца, не презаверяваме купони ден за ден Shocked, както чувам, че се прави някъде
Менюто е супа, второ и десерт, като едното ядене винаги е с месо.

# 14
    В Хасково 70 ст. на ден .За деца до 1г има 4 бр.храни: едно ядене с месо , супичка, десертче и картофено пюре .
  Харесват ни !!!! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт