Отговори
  • Мнения: 5 370
Преди време бях пускала точно тук тема, адресирана към съпругите на авджии....макар че тогава нещата бяха на кота нула все още.
Сега вече си имам прясноизлюпен ловджия, успял да "патне" и първата яребица.
Естествено, казах му да я остави на другите, защото той е вегетариан, а аз не искам да си усложнявам допълнително животеца.
Само да не го обърнат в един момент на "Особености на руския лов", чееее...не моа отиде и го намери да докарам колата. Crazy
Да ми е жив и здрав......и да си чеше крастата там и после да дава....парички. Money Money

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Ей т`ва е! Да има една доволна съпруга от цялото това положение.  Laughing

# 2
  • Мнения: 5 370
Ей т`ва е! Да има една доволна съпруга от цялото това положение.  Laughing


Киса, ти гледала ли си "Особеностите"......аз просто го намирам за велик филм!!!! hahaha Joy
Даже следобед ще си го пусна на ПС-то.

# 3
  • Мнения: 2 924
да не би да е  започнал ловният сезон? Тук ще започне на 20 август и моят човек с нетърпение го чака. А и аз ,де:) Разпределили сме си дивеча - той стреля по хвъркати ,а аз се целя по витрините на магазините. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 127
И моя е ловджия вече 16 год.В началото ходеше много-ся го мързи да си подмести задника.Беше хубаво--като идат по 3 дни ги няма.Сега така си стоят няколко вида оръжие.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Моят мъж ходи на подводен риболов с харпун. Оня ден нацели първия си кефал, кило и двеста - то не бяха снимки, хвалби по телефона, пускане на снимките по айсикю.... ooooh! Три дена у нас само за това се говори. Не знам как не го препарира да го мацне в хола  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт