За шоколадовите яйца на Дисни с принцесите-хайде да разменяме!

  • 1 697
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 198
Преди време благодарение на подобна тема в Клю-то попълнихме колекцията си с фигурки на Мечо Пух и компания от шоколадовите мечета и лилавите яйца.
Сега искам да разбера дали някоя малка госпожица /или по-скоро нейната майка Grinning/ събира фигурките от розовите шоколадови яйца с принцесите и принцовете от филмчетата на Дисни.  Grinning
Племенницата ми и сестра ми са на ръба да съберат и тази колекция, но така и не могат да попаднат на Аладин и Жасмин.  Sad
Имат в повече: 1 Снежанка, 2 Красавици и 1 Звяр /от "Красавицата и звяра"/, 2 принца от "Снежанка" и 3 принца от "Спящата красавица". Всичко това /или каквото си изберете/ се предлага срещу 1 Аладин и 1 Жасмин  Mr. Green

Сестра ми е в Пловдив, аз след 1 седмица ще бъда в София и мога да взема каквото се наложи за потенциалната размяна. Някой да проявява интерес? Hug

# 1
  • Мнения: 1 680
Не съм виждала такива яйца. Ние купуваме някакви розови на Барби с тъпи "бижута" вътре.

# 2
  • Мнения: 6 871
Аз май съм си изхвърлила повтарящите или поне не мога да ги намеря никъде Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 15 198
Не съм виждала такива яйца. Ние купуваме някакви розови на Барби с тъпи "бижута" вътре.

В София ги видях в Пикадили в новия Mall of Sofia.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Вив - и аз не знам за какво говориш...  Confused не съм виждала из моите ширини таквизе Яйца Wink

# 5
  • Мнения: 6 871
Тук ги има в Пикадили, а преди ги имаше в Метро в опаковка по 3.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
В Пловдив ги продават в Кауфланд и в Сани, значи и в Софийския Кауфланд трябва да ги има.

# 7
  • Мнения: 1 680
Купих днес едно на Вики и вътре имаше някакво тъпо колело, от което липсваха даже всички части. На вас винаги ли принцеси са ви се падали?!?!
А и още нещо - яйцето наполовина бял шоколад и наполовина кафяв ли е?

# 8
  • Мнения: 6 417
Аз редовно ги вземам от Хит-а в "Младост". Наполовина с бял, наполовина с кафяв шоколад са и имат Снежанка на опаковката. А коя беше Жасмин, че имаме доста принцеси обаче не ги познавам? newsm78

# 9
  • Мнения: 6 871
Аз редовно ги вземам от Хит-а в "Младост". Наполовина с бял, наполовина с кафяв шоколад са и имат Снежанка на опаковката. А коя беше Жасмин, че имаме доста принцеси обаче не ги познавам? newsm78
Арабската принцеса на Аладин. В синьо е облечена с дълга черна коса.

Купих днес едно на Вики и вътре имаше някакво тъпо колело, от което липсваха даже всички части. На вас винаги ли принцеси са ви се падали?!?!
А и още нещо - яйцето наполовина бял шоколад и наполовина кафяв ли е?
От яйцата с принцеси се падат само принцеси. Иначе има и други на същата фирма с Мечо Пух и Мики Маус.

# 10
  • Мнения: 6 417
Засега имам Жасмин 1 бр., но с откъсната глава. Някой ако я иска... newsm78

# 11
  • Мнения: 1 263
Какви са тези розови яйца? Ние още не може да си попълним колекцията на лилавите Embarassed Ако някой има магарето Йори, заека или слона - давам всичко (всичко друго от серията)  bouquet

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Заек ще ти пратя пиши лични с адреса,
аз търся слона, йори, и кенга

Общи условия

Активация на акаунт