Съвет?

  • 1 291
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Здравейте.
Изправена съм пред труден избор дали да оставя малката на баба си/свеки/или да я вземем с нас на море?Вие как бихте ме посъветвали?
Разбира се искам да си почина,но като си помисля кой ще я гледа ми става лошо.И няма да разбера нищо от почивката,само да я мисля.Другият проблем е,че малката е с Т и разтройство от вчера.И незнам как да постъпя?Моля дайте ми съвет?

# 1
  • София
  • Мнения: 480
Принципно бих взела детето с нас на море, а по възможност и една баба. В случая обаче след като детето е болно бих го завела на лекар и почивката се отлага/отпада.

# 2
  • Мнения: 696
щом е с температура и разстройство не само, че няма да я заведа, а няма и аз да тръгна.

# 3
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Щя отложим почивката и като се оправи детето ще тръгнем всички заедно(без бабата де)

# 4
  • Мнения: 3 880
А колко е малка малката?
Аz никога не съм иzпитвала желание да ходим на почивка беz детето, мисля че не бих се чувствала добре (то не че има и на кой да я оставим де) оЩе по_малко пък да я оставя болна и то на човек, на който нямам доверие, а аz да ходя да се веселя на почивката newsm78. В такъв случай бих отложила почивката с няколко дни докато отмине нераzположението...

# 5
  • Мнения: 7 474
Щя отложим почивката и като се оправи детето ще тръгнем всички заедно(без бабата де)

 newsm10 И аз така бих направила!

# 6
  • Мнения: 1 455
Щя отложим почивката и като се оправи детето ще тръгнем всички заедно(без бабата де)
И аз така,не отивам никъде без децата.

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Не бих тръгнала никъде, ако детето е болно. Още повече пък, да го оставя на човек, от когото не съм съвсем възхитена.
  Не можете ли да заминете, като оздравее детенце?
  И то с него  Wink

# 8
  • Мнения: 2 657
Щя отложим почивката и като се оправи детето ще тръгнем всички заедно(без бабата де)
И аз така,не отивам никъде без децата.

 PeaceБез детето не отивам никъде,а за море пък да не говорим Wink

# 9
  • Мнения: 7 837
А защо не седнете двамата с мъжа ти и да го решите  Rolling Eyes
Или като се опреш на ширещото се форумско мнение, ще ти е по-леко на душата ли  newsm78

# 10
  • Мнения: 253
На всички почивки ходим с децата family4.Не мога да си почина хубаво,но пък ако ги оставя на свекървата,ще ми е много криво и пак няма да си почина.За това-навсякъде с нас familyПреди три седмици отложихме едната почивка,защото малкият беше с пневмония,но слава богу бързо се възстанови и десетина дена след това бяхме далеч от вкъщи    car003

# 11
  • Мнения: 3 164
ако детето ми е болно, не бих отишла никъде, камо ли на море.Ще ицчакам да премине и ще решавам.А свекърва ти да не би да яде деца newsm12

# 12
  • Мнения: 356
        Ех, тези боледувания...И нашето човече е болно сега, с температура, поставиха ни диагноза: гнойна ангина. Смятахме да ходим на море, да дишне малко йодни пари, че и той горкия много боледува напоследък, но ако не е здравичък - къде да ходим? Поне това е моето лично мнение. Миналата година се бяхме уговорили с наши приятели, всичко беше резервирано, ние - готови за път и като направи туй дете едно разстройство /седмица преди това беше на системи, защото се беше обезводнил от разстройство - летния вирус беше прихванал/ и се отказахме. Много ни се искаше да сменим обстановката, но ... Без детенцето не тръгнахме. Тази година пак се очертава същата ситуация за съжаление.

# 13
  • Мнения: 334
Не сте ме разбрали правилно-разбира се ,че не бих тръгнала на почивка ,при условие,че детето ми е болно.
А колко е малка малката?
Аz никога не съм иzпитвала желание да ходим на почивка беz детето, мисля че не бих се чувствала добре (то не че има и на кой да я оставим де) оЩе по_малко пък да я оставя болна и то на човек, на който нямам доверие, а аz да ходя да се веселя на почивката newsm78. В такъв случай бих отложила почивката с няколко дни докато отмине нераzположението...
Малката е на 1 год.
А защо не седнете двамата с мъжа ти и да го решите  Rolling Eyes
Или като се опреш на ширещото се форумско мнение, ще ти е по-леко на душата ли  newsm78
преценила съм,че съветите на майки,които са водили децата си на море биха могли да ме ориентират дали мога да поема риска/все пак -става въпрос за промяна на климат,условия на живот / При това сега е с вирусно заболяване,дори и да оздравее и тръгнем с нея,да не би рязката смяна на климата да ни докара друго заболяване и да се чудим какво да правим.а колкото до това дали ще ми е по леко на душата не искам да коментирам.не в това е смисъла на въпроса ми.
ако детето ми е болно, не бих отишла никъде, камо ли на море.Ще ицчакам да премине и ще решавам.А свекърва ти да не би да яде деца newsm12
Не тя не яде деца,просто не се занимава с тях.Нарушават и личното спокойствие.Но......все пак обеща да я пази,при което мъжа ми каза,че и нямал доверие да оставим малката при нея.Той по добре я познава от мен все пак.
Благодаря за съветите  bouquet.

# 14
  • Мнения: 472
ако детето е здраво и имам доверие на гледачите, бих отишла на почивка без него.Почивката ще е пълноценна за мен,а и детето няма да се мъчи от промяната на условията и режима.Дъщеря ми е на 2год. и от всяка промяна в режима става крива и неспокойна.

Общи условия

Активация на акаунт