Докога в корито?

  • 3 190
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 313
До каква възраст бебетата се къпят в корито?После във вана или под душа?

# 1
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
В корито докато може да стои добре право. /Нещо като храненето - твърда храна катои седи и държи.../
Право под душа. Ваната е много сложно, бавно и водоемко занимание.

# 2
  • Мнения: 1 028
Аз малко преди годинката извадих коритото от употреба и сега сме в банятаимам един такъв по-разлат леген ,сяда в него и така,накрая я изплаквам права и айдее.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 257
И ние от около седмица сме под душа.Двамата с тати се къпят най-добре Laughing По мъжки  Wink

# 4
  • Мнения: 177
Ние все още си използваме коритото,къпе се седнала. newsm37

# 5
  • у нас
  • Мнения: 5 696
ние също все още сме коритото и като се къпем наоколо става направо басейн newsm37 newsm53 newsm53

# 6
  • Мнения: 495
все още в коритото, седнал, аз го поливам
на него така му е по-комфортно
ще разбера, когато е готов за .... къпане под душа

# 7
  • Мнения: 6 390
преди годинката махнах коритото, защото тя си излизаше от него и искаше във ваната  Wink сега вече там си плува, играе...голям кеф Wink Grinning

# 8
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Синът ми е на 8м и половина и от няколко дена щом го сложа седнал в коритото се хваща за страните, изправя се и напъва да излиза, голямо мъчение е къпането така, май скоро ще се къпе под душа. Вероятно ще трябва пок да сме трима в банята. Дребосъка, тате да го държи да не се изпльоска на земята и мама да къпе ....

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Явно изоставам от повечето майки писали в темата, конкретизирали с "Ние сме(не сме в) в корито".Мен коритото на сина ми не ме побира, но той още се къпе в него.

# 10
  • Мнения: 1 910
Е то не е задължително само корито да се къпе  бебе.
Ние го къпехме началото в една кофа (после си му купихме tummy-tub), а от 10-тия ден баща му го гушкаше под душа. В корито не му харесва...може би, като почне да седи стабилно...

Явно изоставам от повечето майки писали в темата, конкретизирали с "Ние сме(не сме в) в корито".Мен коритото на сина ми не ме побира, но той още се къпе в него.
Друго си е да възприемаш нещата буквално, а?  Whistling

Последна редакция: нд, 13 авг 2006, 00:29 от 7of9

# 11
  • Мнения: 356
         Мойто детенце е на 2г и 6м, но още ползваме коритото. Пълня го, той си сяда вътре и така се забавлява да разплисква вода, че ... Накрая използвам душ-слушалка, а той горкия не ще да излезе от коритото.  Party

# 12
  • Мнения: 2 672
нашият се роди февруари и го къпехме във ваничката/коритото/ , но като се позатопли времето в банята под душа, за по-бързо Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 39 717
Дияна продължава понякога да се къпе в коритото си. Коритото й не е бебешка ваничка. Само се плацика се в него - основното къпане е под душа Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 999
Бебка скоро ще стане на 1 годинка и все още я къпем в корито - удобно ни е, а и тя се кефи. Когато ходихме на море я къпахме под душа, но корито си е друго нещо. Wink

Общи условия

Активация на акаунт