Кога започнахте с масажите?

  • 1 168
  • 21
  •   1
Отговори
Здравейте,
дъщеря ми е на 25 дни и мисля,че скоро трябва да започнем масажите?
Знаете ли кога се започват и има ли точно определен ден в който трябва да почнем да ги правим ?


Весел ден.

# 1
  • Мнения: 131
 newsm78 Как дали има ден? Ами те още в болницата им правят масажи. Аз почнах от първия ден - след банята всяка вечер с бебешко олио. Не зная в кои случаи е противопоказно, ама ако всичко ви е наред не виждам какво чакаш?

# 2
  • Мнения: 5 103
На 2рия месец. Peace

# 3
  • Мнения: 476
Аз пък никога не съм превила масажи. Нито въздушни бани. Нещо не видях особен смисъл от тях. Единствените масажи, които съм правила бяха на стъпалцата, но на доста по-късна възраст /около 10-11 месец/.

# 4
  • Мнения: 1 493
Правех им всеки ден след къпането !

# 5
  • Мнения: 5 026
 Като се прибрахме от родилния дом, още на вечерта преди къпане. Та и до сега. Ама има мускули Simple Smile

# 6
  • Мнения: 353

на който му се чете - моля да заповяда Simple Smile:
http://www.pachibebe.dir.bg/_wm/library/item.php?did=1780&df=2547&dflid=3

аз започнах от самото начало, като постепенно прибавях нови елементи и после и гимнастика. но моето бебе беше голяма - 4.400 кг и ми казаха, че няма проблем. за по-малките зная, че рябва по-внимателно.

# 7
  • Мнения: 318

От самото раждане.

# 8
  • Мнения: 962
Като направи 1 м. започнахме с масажите -след баня.

# 9
  • Мнения: 962
http://www.zadecata.com/sb/index.php?page=0_3_3&PHPSESSID=00 … 4fb9e03662ab836f9
А тук можеш да попрочетеш за гимнастиките във всеки един месец от развитието на бебето.

# 10
  • Мнения: 356
        Педиатърката ми каза от 1-я месец каква точно гимнастика да правя. И я правех всеки ден - след баня. Peace

# 11
  • Мнения: 6 164
Май още първия месец newsm78 ... То пък големите масажи, какво има да чакаш...

# 12
  • Мнения: 1 555
Аз започнах да правя масажи и гимнастика на сина ми като навърши 1 месец ! Мога само да ти кажа, че резултата е поразителен  !!!

# 13
  • Мнения: 9 894
Аз започнах да правя масажи и гимнастика на сина ми като навърши 1 месец ! Мога само да ти кажа, че резултата е поразителен  !!!

кое е поразителното?

# 14
  • Мнения: 2 821
Здравейте,
има ли точно определен ден в който трябва да почнем да ги правим ?

само в неделя Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт