Плащане на сметки през интернет

  • 2 039
  • 20
  •   1
Отговори
Плащате ли месечните сметки през интернет с кредитна карта? Досега не съм пробвала и май е време да си спестя ходенето до БТК или кабелната телевизия. Чувала съм обаче, че е възможно парите да не достигнат до посоченото място и ме е страх да не се наложи да плащам по два пъти. Имали ли сте проблеми при такива плащания и какви? Смятам да плащам с Транскард. А после проверявате ли дали парите са "пристигнали", защото ако не са няма документ, с който да докажеш, че си си платил сметката?

# 1
  • Мнения: 106
от няколко години плащам през ePay сметките. ток, вода, телефони (не на БТК), кабелна телевизия и интернет. досега не е имало проблеми. вярно, с дебитна карта е, но не виждам причина да има разлика при плащането с кредитна карта

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 18:57 от крокожабъл

# 2
Как става точно плащането през този сайт? Защото в извлеченията на Транскард също се посочва като възможност за плащане, освен транскард бг. От всеки един компютър с интернет ли може да се плаща (извинявай за тъпия въпрос, но никак не ми е ясно)

# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Да, от всеки компютър. Регистрираш се в epay.bg, потвърждават ти регистрацията, като плащаш нещо после получаваш потвърждение на мейла, че плащането е извършено. В края на месеца ще си го видиш на разпечатката от Транскард, която може да ти послужи като официален документ че си платила (или поне си имала доброто желание Wink).

# 4
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
плащам така от няколко години сметките за ток, вода, парно и др.
Много удобно е и спестява време и висене по опашки.
Влизаш в ерау.bg и се регистрираш, после регистрираш и картата
чрез която искаш да минават плащанията и това е.

# 5
  • Мнения: 3 360
.
......Влизаш в ерау.bg и се регистрираш, после регистрираш и картата
чрез която искаш да минават плащанията и това е.

А не се ли плаща нещо за активирането на услугата?

# 6
  • Мнения: 106
таксата за активиране е 1 лев. след това разплащанията са безплатни. но пък не е лошо да се провери за такси и комисионни от банката, която ти е издала дебитната/кредитната карта

# 7
  • Мнения: 136
И аз плащам така от няколко години, невероятно удобство е - само ЦЪК и сметката е платена Simple Smile Друго удобство е, че можеш да гледаш и наличност по карти, та като дойде заплатата на мъжа ми веднага виждам  Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 215
Плащате ли месечните сметки през интернет с кредитна карта? Досега не съм пробвала и май е време да си спестя ходенето до БТК или кабелната телевизия. Чувала съм обаче, че е възможно парите да не достигнат до посоченото място и ме е страх да не се наложи да плащам по два пъти. Имали ли сте проблеми при такива плащания и какви? Смятам да плащам с Транскард. А после проверявате ли дали парите са "пристигнали", защото ако не са няма документ, с който да докажеш, че си си платил сметката?

Плащам с Транскарт - бързо, лесно и удобно!

# 9
  • Мнения: 2 274
плащам така от няколко години сметките за ток, вода, парно и др.
Много удобно е и спестява време и висене по опашки.
Влизаш в ерау.bg и се регистрираш, после регистрираш и картата
чрез която искаш да минават плащанията и това е.
   Даже и билетите за театър и концерти плащаме така!  Peace

# 10
  • Мнения: 1 120
Плащам си сметките през интернет вече повече от година. Използвам Транскард и до сега никога не съм имала проблеми Peace

# 11
  • Мнения: 333
Невероятно удобство е!!! До преди няколко месеца използвахме e-pay, но нещо възникнаха някакви усложненя, картата ли не приемаше не помня какво стана и сега ползваме ТРАНСКАРТ.

# 12
  • Мнения: 1 313
 И ние си плащаме сметките чрез e-pay. Много по-удобно е. Само да допълня, че не е нужно да става чрез кредитна карта, може и с дебитна.

# 13
  • Мнения: 1 353
Не не плащам, защото все още не ми се наложило. Предпочитам да се разходя,но имам активирана карта за подобни разплащания

# 14
  • Мнения: 732
Как става точно плащането през този сайт? Защото в извлеченията на Транскард също се посочва като възможност за плащане, освен транскард бг. От всеки един компютър с интернет ли може да се плаща (извинявай за тъпия въпрос, но никак не ми е ясно)

За плащане на сметки с кредитна карта различна от Транскард се плаща през epay, но след като имаш Транскард влизаш в www.transcard.bg, в дясно - Вход картодържатели и се логваш с номера на кредитната карта и интернет ПИН-а, който имаш. От там вече стават всички плащания към БТК, ВиК, Електроснабдяване, някои кабелни.

Аз редовно си плащам сметките така, много е удобно, не се удържа такса  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт