Кое столче за хранене: Happy Snack на Chicco или Chipolino ГРАНД КОМФОРТ?

  • 3 250
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Мамчета, помагайте моля за столче за хранене:
Чудя се между Happy Snack на Chicco:http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_i … 5c9e7788a588af220 и Chipolino ГРАНД КОМФОРТ: http://www.family-bg.com/catalog/prX_1599.htm?osCsid=b5c91cd5210 … 8ea8bbcd0675d2fba
Или пък сте доволни от нещо друго от този ценови спектър?

# 1
  • Мнения: 565
На мен ми е още рано но точно столчето на Chicco вече съм го избрала без никакво колебание. Гледах ги в Хиполенд. И определено Chicco-то е по-стабилно Naughty

# 2
  • Мнения: 160
 Laughing именно затова и аз се зачудих за Чикото, но Чиполиното има повече екстри newsm78

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 926
И аз се чудех между тези двете - взехме Чиполиното. За мен решаващо беше,че имаше колелца, а при Чикото няма. А за другите екстри мога да ти кажа, че едва ли ще ги ползваш Wink

# 4
  • Мнения: 565
Водеща екстра си остава сигурността на детето.

# 5
  • София
  • Мнения: 293
Новия модел на Чиполино вече има колани през раменете и мисля, че не е по-малко стабилен от чикото. Колкото до екстрите, аз лично често използвам регулирането на стола на височина, както и го местя от спалнята в кухнята, в зависимост дали не съм решила да гледам нещо по тв-то Embarassed
Определено мисля че не трябва да се прави компромис с колелата.  Naughty
Ако можете да си позволите САМ ... много ми легна на сърцето този стол  Crazy
225 лв. излиза с 10-те % намаление в Пакостник. 
Иначе ние имаме чиполино.

# 6
  • Мнения: 498
Chicco Happy Snack Hug

# 7
# 8
  • Мнения: 5 370
ЧИПОЛИНО и пак ЧИПОЛИНО.
Особено колелцата са голямо улеснение.
А, и двете табли за хранене също.
Плюс че има 4-5 нива на височина

# 9
  • Мнения: 63
Chicco;
само да кажа, че за мен колелцата не бяха показател при избора ... и сега пак не са;
столът си стои до масата за хранене, и не го мърдам грам.

# 10
  • Мнения: 4 428
Аз имам Чиполиното и съм страшно доволна Peace
Като избирах се чудех между него и едни модел на Кам подобен на това Чико. Но повечето ме посъветваха да си взема Чиполино и въобще не съжалявам. Според мен Чиполиното си е доста стабилно. Страшно ми е удобно регулирането на височината, защото съм си го нагласила на нивото на масичката в хола, където се храним. Колелцата също ми трябват доста, защото когато й писне да седи в стола пък още не сме приключили с яденето я завъртам в друга посока и там си намира друго за гледане, докато аз й набутам остатъка от пюрето. Има колани през кръста, раменете и между крачетата.
Разгледай столчетата обективнно, не робувай на марки. Това, че едното е Чико не го прави по-добро само заради марката Naughty

# 11
  • Мнения: 3 153
Чико! Не мисля, че има нужда от обосновка! Това е все едно да сравняваш маратонки Рънърс с Найк! Въобще не се замисляй!

# 12
  • Мнения: 498
Чико! Не мисля, че има нужда от обосновка! Това е все едно да сравняваш маратонки Рънърс с Найк! Въобще не се замисляй!
така е.... Peace

# 13
  • Мнения: 167
Модел Чико, със екстри, които има този стол на Чиполино е около 290 лв.Ако държиш на марката си вземи такъв. Но тези двата, между които правиш сравение, Чиполино е по добър.Колелцата са удобсво, защото е много по лесно да го преместиш,когато бебето е в него.Подвижната масичка, също ми е удобство, защото я почиствам много лесно. И разбира се степените на височина, ами хубаво е да ги има.

# 14
  • Мнения: 4 187


Изключително съм доволна от този стол, писала съм го не веднъж  Grinning!

Общи условия

Активация на акаунт