Кой по колко сваля !

  • 629
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Направи ми впечатление ,че след второто раждане като се хванах да отслабвам/сериозно/ ,общо взето свалям по 2-3кг. на месец.
Като идва един момент в който и да ям и да не ям все си подържам едни кг.
При вас как е?Знам ,че си е до метаболизъм цялата тази работа най вече ,както и до някаква двигателна активност.
Ето сега например ми остават срамните 2 кг. за да стана както преди бременостите ,но не мърдам ,ни на горе ,ни на долу.Чувала ,съм за застой ,за това ,че финалните кг. се свалят най трудно............. .И дори и да ги сваля някак тези последни два кг. след едно по.обилно хранене те са се върнали.Знам ли може това да ми е оптималното тегло вече , и организма ми сам да не иска да пада под него.Знам също ,че колкото по-дълго време си подържал едни кг. ,толкова по-трудно е да се отървеш от тях.
Как сте вие в това отношение? newsm78

# 1
  • Мнения: 5 370
Ми аз действам поетапно.
Без да искам, махнах близо 6 кг. Не знам как се получи-сериозно ви говоря. Но откакво Стасито проходи-няколко месеца-и се разхождаме и навън по -активно-почнаха сами да си падат. А сега ходя пеш и се връщам пеш до новия ми офис.....щото има ремонт по улицата.
Имам да свалям общо 15 кг. , защото забременях напълняла. Засега целта ми е да падна малко под стартовите кг. и да си влезна в един гъзарски костюм-от 2-3 години. После вече по-спокойно ще действам и за другите.

# 2
  • Мнения: 3 576
Знаеш ли какво - почини си малко от диетите и напъните да сваляш, месец-два, колкото ти душа иска.

В един момент организма като си нормализира метаболизма, всичко ще си дойде на място.
И аз бях в такъв застой доста дълго време, дори се бях примирила, че ще си стоя с 1кг повече, но изненадващо свалих и сега дори съм по-слаба отколкото бях преди бременността.

# 3
  • Мнения: 2 897
Така е,има един момент,когато се заковаваш на едни килограми и не можеш да свалиш повече или пък е изключително трудно(но не и невъзможно Mr. Green)Това е т.нар. норма на реакция(има я и при напълняването-качваш до определен момент,после спираш)това в голяма степен е свързано с генетичната унаследеност,обаче е възможно да се придобие и при постоянното поддържане на едни и същи килограми(в по-редки случаи)тогава метаболизмът е в едно равновесие-нито бърз,нито бавен...Аз съм забелязала по себе си,че ако превиша килограмите,после бързо ги свалям до обичайното,но за по-надолу виждам голям зор.Също преди време,всъщност отдавна си беше се бях вманиачила в тренировки и здравословно хранене и бях стигнала до 43 килограма,но повече от това кантарът не е показал,един вид защитен механизъм,по-малко от това вече ще е патология и се отива в друга категория Mr. Green

# 4
  • Мнения: 13 512
Знаеш ли какво - почини си малко от диетите и напъните да сваляш, месец-два, колкото ти душа иска.

В един момент организма като си нормализира метаболизма, всичко ще си дойде на място.
И аз бях в такъв застой доста дълго време, дори се бях примирила, че ще си стоя с 1кг повече, но изненадващо свалих и сега дори съм по-слаба отколкото бях преди бременността.
Аз като си почина 1 седмица от диетите и започна да ям нормално- качвам моментално 2-3 кг.За една седмца!!!Затова постоянно съм на диети от февруари насам.Спирам-качвам.

# 5
  • Мнения: 3 932
...аз пък си помислих, че темата е от "петъчните" Laughing Laughing Laughing

Иначе сериозно, и аз от две години съм се закучила с две кила отгоре и няма мърдане оттам, не че страдам сериозно от това, но е факт bowuu...диети и др. подобни не употребявам.

Общи условия

Активация на акаунт