какъв епилатор да си купя?

  • 2 528
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 952
стария ми епилатор на Браун се скапа вече,ножчетата явно вече са се изхабили защото само накъсва космите  Rolling Eyes чудя се обаче с какъв също толкова добър да го заменя newsm78 Хвърлила съм око на един на Ровента май беше дето го рекламират по тв който ексфолира кожата. Някой има ли такъв да сподели бива ли или не? и въобще доволни ли сте от вашите епилатори и какви марки са? единственото ми условие е  да не надхвърля 100лв че повече не давам Mr. Green

# 1
  • Мнения: 91
Аз вече 4-та година карам с Филипс. Сега има вече много по-нови модели, но и този си върши супер работа. Филипса си е една от "класиките в жанра" Grinning

# 2
  • Мнения: 377
Аз вече ставам банална /не знам за кой път го пиша/  Crazy, но тъй като питаш конкретно за Ровента, имам този:

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835366&cat=30&f=3720

и съм много доволна. Най-много ми харесва лампичката, защото се епилирам предимно вечер и все ми се случваше да продускам някой и друг косъм.  Peace
Ексфолиращата глава също е добре, но има само 2 резервни за смяна и къде ли не съм питала и не продават отделно. Аз вече година си карам още с първата - използвам я на около 2 седмици, но все пак ми се струва тъпо да не можеш да си купиш.  Tired

# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Вземи си пак Браун, при положение, че си доволна.

Аз също имам Браун, и си мисля, че ако ми се наложи, пак Браун ще купя!

# 4
  • Мнения: 27 524
Моят е на Филипс с приставки за охлаждане и епилиране, които изобщо не ползвам.

В Техномаркет има един на Ровента, който е без приставки и е много добър, скубе перфектно, но само за скубане е, ако искаш и ексолиране - друг ти трябва. Та този е малък, компактен и е супер добър, 50 лева е, купих на майка ми, пробвах го - екстра е. Но при положение, че има толкова лесни начини и продукти за ексфолиране, не виждам смисъл да се набутваш с повече пари за епилатор. Успех в избора  Peace

# 5
  • Мнения: 952

Ексфолиращата глава също е добре, но има само 2 резервни за смяна и къде ли не съм питала и не продават отделно. Аз вече година си карам още с първата - използвам я на около 2 седмици, но все пак ми се струва тъпо да не можеш да си купиш.  Tired
ее сериозно ли няма резервни...баси простотията наистина Thinking ти твоя от къде го купи?
май ще се поразходя до Техномаркета да видя този за който Блонди ми говори newsm78 а и ми хареса цената Laughing

# 6
  • Мнения: 377

Ексфолиращата глава също е добре, но има само 2 резервни за смяна и къде ли не съм питала и не продават отделно. Аз вече година си карам още с първата - използвам я на около 2 седмици, но все пак ми се струва тъпо да не можеш да си купиш.  Tired
ее сериозно ли няма резервни...баси простотията наистина Thinking ти твоя от къде го купи?
май ще се поразходя до Техномаркета да видя този за който Блонди ми говори newsm78 а и ми хареса цената Laughing

Май от Техномаркет, но не съм много сигурна, защото доста пообиколих преди това, а цените бяха едни и същи.
Писах за ексфолиращата глава именно, защото предположих, че си си избрала този

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835367&cat=30

а и аз като Блонди смятам, че не си заслужава да даваш повече пари само за ексфолиращата глава.
Както споменах аз още ползвам първата глава, а с епилатора дават и две резервни, но ми беше любопитно колко ще струват, но навсякъде където питах, ми казваха, че не продават. Но ако се интересуваш може и ти да си питаш, кой знае може да са взели да продават.  Crazy

# 7
  • Мнения: 214
Ползвам на Braun Silk Epil трета година и съм много доволна .
Взех го за 58 лв. от Electra на бул. Бъкстон. Този модел:

http://www.amazon.com/gp/product/images/B00006592X/ref=dp_image_ … 507&s=kitchen

# 8
  • София
  • Мнения: 35 812
 Peace Браун

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
За епилатор, Ровента - не.
Вземи си епилатор с дискове.
Мисля, че само Филипс са с дискове, а Браун - с пинцети.

# 10
  • Мнения: 3 360
Braun Silk Epil -доволна съм!

# 11
# 12
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Аз вече ставам банална /не знам за кой път го пиша/  Crazy, но тъй като питаш конкретно за Ровента, имам този:

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835366&cat=30&f=3720

и съм много доволна. Най-много ми харесва лампичката, защото се епилирам предимно вечер и все ми се случваше да продускам някой и друг косъм.  Peace
Ексфолиращата глава също е добре, но има само 2 резервни за смяна и къде ли не съм питала и не продават отделно. Аз вече година си карам още с първата - използвам я на около 2 седмици, но все пак ми се струва тъпо да не можеш да си купиш.  Tired

Аз имам същият епилатор от скоро, доволна съм засега. Относно ексфолиращите глави, продават се. Аз моя го купих от Техномаркет, там видях, че се продават допълнителни глави. Три броя струваха 12 или 15 лева.
И успех в избора.  Wink Grinning

# 13
  • Мнения: 1 187
Аз вече ставам банална /не знам за кой път го пиша/  Crazy, но тъй като питаш конкретно за Ровента, имам този:

http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835366&cat=30&f=3720

и съм много доволна. Най-много ми харесва лампичката, защото се епилирам предимно вечер и все ми се случваше да продускам някой и друг косъм.  Peace
Ексфолиращата глава също е добре, но има само 2 резервни за смяна и къде ли не съм питала и не продават отделно. Аз вече година си карам още с първата - използвам я на около 2 седмици, но все пак ми се струва тъпо да не можеш да си купиш.  Tired

От вчера и аз се сдобих с Ровента,ето този  http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=835367&cat=30&f=3720
Крака и мишници скубе перфектно,триъгълник още не съм пробвала.
Като ги гледах,разликата с твоя модел е единствено лампичката,ама още 20 лева за лампичка не бих дала. Stop За ексфолиращата глава ми казаха,че по принцип имат в сервизите им.
И да попитам как точно се ползва ексфолиращата глава,по посока на въртенето ли движа,или обратно?

# 14
  • София
  • Мнения: 3 359
Филипс.
7 години не е дал фира още  Hug

Общи условия

Активация на акаунт