Tursq si hubavo portmone(portfeil)

  • 862
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
Kude ima ot estestvena koja,no ka4estveni i udobni?Malkata ve4e 2 br mi skusa:)PI6ete,ako ste vijdali takiva?Obikolih na6iq raion,no samo edni i su6ti ednonevki na razli4ni ceni :(Dori i v TCM ne vidqh ni6to podhodq6to.

# 1
  • Мнения: 3 457
зависи до колко лева търсиш,дай по-подробно описание  bouquet

# 2
  • Мнения: 385
Не знам кой е вашия район, но бих ти препоръчала портмонета на една българска фирма Арт93! Имат със сигурност фирмен магазин на втория етаж в Централни хали! Цените са прилични!

# 3
  • Мнения: 346
Не знам кой е вашия район, но бих ти препоръчала портмонета на една българска фирма Арт93! Имат със сигурност фирмен магазин на втория етаж в Централни хали! Цените са прилични!
  Peace ПОдкрепям!
Мисля, че предлагат качество на разумни цени

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
Не знам кой е вашия район, но бих ти препоръчала портмонета на една българска фирма Арт93! Имат със сигурност фирмен магазин на втория етаж в Централни хали! Цените са прилични!
  Peace ПОдкрепям!
Мисля, че предлагат качество на разумни цени

 И от мене един глас за Арт93, имам от там портмоне от преди 4-5г. вярно изръсих се доста  #Crazyама не е мръднало Peace

# 5
  • Мнения: 2 495
И аз съм за Арт93-наскоро мъжо си купи оттам за 25 лв. един страхотен потрфейл от естествена кожа, дано да го изкара по-за дълго, а си има и гаранция.Така че-моят съвет е да си купиш оттам Peace

Общи условия

Активация на акаунт