дрехи за брененни

  • 2 340
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 150
от каде?

# 1
  • Мнения: 189
Има един магазин под колоните на площад "Гарибалди", мисля че Асита се казваше. Всички магазини рекламират в бебешките списания затова най-добре погледни там. Grinning

# 2
  • Мнения: 2 323
под колоните на пиротска на ъгъла е почти!
виж също и в бебешките списания

# 3
  • Мнения: 2 258
Аз си купувах дрехите от "Асита".Хубави са,но ме дразни факта,че като цветове са много мрачни....Бях вече в деветия,когато откриха Премама-там има супер стилни и удобни дрехи както за всеки ден ,така и за по-специални случаи.Единственият им недостатък е ,че са много скъпи и не си заслужава да си купиш повече от една дрешка....

# 4
  • София
  • Мнения: 11 657
Има магазин на “Цар Самуил“37 мисля че беше в близост до Солунска в нова кооперация.Казва се Мама Дона,хубави са дрешките,но и скъпи.Сещам се и за Княз Борис 55 магазин Мами.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 482
купи си едно бебешко списание - там е пълно с реклама на въпросните магазини. Аз бях веднъж до магазина на колоните, обаче останах много разочарована - ужасни дрехи.

# 6
  • Мнения: 1 150
благодаря ви момичета

# 7
  • Мнения: 2 323
Цитат на: emi_bademi
купи си едно бебешко списание - там е пълно с реклама на въпросните магазини. Аз бях веднъж до магазина на колоните, обаче останах много разочарована - ужасни дрехи.

ако говориш за колоните на пиротска-има нещо такова..., но все пак...
няма много избор за съжаление!
или са не особено хубави, или са много скъпи и за няколко месеца носене, просто не си струва, освен ако бюджета ти е по-свободен

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Цитат на: Ali97
Има магазин на “Цар Самуил“37 мисля че беше в близост до Солунска в нова кооперация.Казва се Мама Дона,хубави са дрешките,но и скъпи.Сещам се и за Княз Борис 55 магазин Мами.

Оттам съм си купувала туй - онуй.
Доволна съм.
Имат и чорапогащи за бременни - 40 ден плътност,  в бежево и черно, 16 лв., италиански.
Има и официални рокли.
Вземи си новия брой на сп."МАМА" има снимки на дрехи от няколко магазина!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Цитат на: Gena
Цитат на: Ali97
Има магазин на “Цар Самуил“37 мисля че беше в близост до Солунска в нова кооперация.Казва се Мама Дона,хубави са дрешките,но и скъпи.Сещам се и за Княз Борис 55 магазин Мами.

Оттам съм си купувала туй - онуй.
Доволна съм.
Имат и чорапогащи за бременни - 40 ден плътност,  в бежево и черно, 16 лв., италиански.
Има и официални рокли.
Вземи си новия брой на сп."МАМА" има снимки на дрехи от няколко магазина!

Магазин "Мамма - Донна" имах предвид на "Самуил"

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Още нещо - в гореспоменатия магазин цветовете на дрехите са: розово, бежево, кафяво, бяло - много свежи и модерни.
Цени: дънки или джинси-  около 55 лв.
Предлагат и услугата: корекция на закупени от тях бременни дрехи след раждането.
Успешно пазаруване!
А, и в "ДИКА" има по-дълги пуловери и цветни дебели дълги блузи.Готски са. По 45 лв. някъде струват.

# 11
  • Мнения: 829
аз също се обзаведох с дрехи от Мама Дона на Самуил 33. много ми харесаха. малко по-скъпи са от другите магазини, но имат страшни кройки и цветове.

успех с пазаруването.

а бельо за бременни откъде си купувате? и по-специално сутиени?

# 12
  • Мнения: 4 026
Аз си взех едни дънки от колоните на Пиротска. Хубави са, ватирани са и не са скъпи на фона на всички останали - 46 лв. Имаше и други хубави неща, предимно панталони, но и доста блузи. За мен дрехите в Асита са отвратителни - както някой каза - мрачни, някак бабешки и много скъпи. В Премаман е МНОГО скъпо в момента, в началото като го откриха май беше по-поносимо. Например една пола е 110 лв, един пуловер 120, официалните изобщо даже не ги гледах, а най-евтиният сутиен е 52 лв! Купих си и един панталон от магазина на ъгъла на Алабин и Борис (джинси, струваха, ако не се лъжа 35 лв.), но там няма голям избор.
За сутиените - приятелка, която роди през март, ми каза, че си е купила от Штъркел сутиен, от който е много доволна, на цена 16 лв. Мисля да разгледам там, дано информацията не е много остаряла...

# 13
  • Мнения: 829
Цитат на: martea
За сутиените - приятелка, която роди през март, ми каза, че си е купила от Штъркел сутиен, от който е много доволна, на цена 16 лв. Мисля да разгледам там, дано информацията не е много остаряла...


ако ще ходиш да ги гледаш, пиши после за впечатленията ти, би ми било много полезно Grinning и също къде има такъв магазин?

# 14
  • Мнения: 4 026
Ами доколкото разбрах - на Стамболийски. Като го намеря ще ти обясня, сега по-скоро ще те объркам:) И да, непременно ще пиша, като отида. Ако междувременно ти намериш нещо, пиши Wink

Общи условия

Активация на акаунт