Имaте ли излишни строители или пъзели?

  • 1 150
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
Има ли някой конструктор, мозайка, строител или пъзел, който би желал да подари на дечицата от домN7 в София? Имат основно плюшени играчки и уви, не играят много с тях. За 19 деца има само един конструктор (сборен от няколко други, несъвместими един с друг)от различни части , с който не могат да построят нищо. Децата са на възраст от 3 до 7 години и за тях такива играчки са важни и от възпитателно и конструктивно естество.....
И пове4е от един ще е добре дошъл Hug

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 10:51 от Emi

# 1
  • Мнения: 5 877
Пиши ми на лични през септември (сега не съм в Сф), имам един излишен пъзел за под. И други играчки мога да намеря, но не са конструктори и пъзели. Кубчета-пъзел имам впрочем, от тези, дето се нареждат 4х5 и правят някаква картинка... ако вършат работа.

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 22:14 от Анда

# 2
  • Мнения: 8 917
Има ли някой конструктор, строител или пъзел, който би желал да подари на дечицата от домN7 в София? Имат основно плюшени играчки и уви, не играят много с тях. За 19 деца има само един конструктор (сборен от няколко други, несъвместими един с друг)от различни части , с който не могат да построят нищо. Децата са на възраст от 3 до 7 години и за тях такива играчки са важни и от възпитателно и конструктивно естество.....
И пове4е от един ще е добре дошъл Hug

За излишен- не, но бих могла да дам нещо - например чисто нов пъзел Peace Само, че как да стане предаването? newsm78

# 3
  • Мнения: 4 195
Има ли някой конструктор, строител или пъзел, който би желал да подари на дечицата от домN7 в София? Имат основно плюшени играчки и уви, не играят много с тях. За 19 деца има само един конструктор (сборен от няколко други, несъвместими един с друг)от различни части , с който не могат да построят нищо. Децата са на възраст от 3 до 7 години и за тях такива играчки са важни и от възпитателно и конструктивно естество.....
И пове4е от един ще е добре дошъл Hug

За излишен- не, но бих могла да дам нещо - например чисто нов пъзел Peace Само, че как да стане предаването? newsm78
по най-лесния и най-приятния начин - да те заведат и ти сама да си ги дадеш на децата - те ще са адски щастливи - в удобно за теб време дори може да стане Hug

# 4
  • Мнения: 8 917
Има ли някой конструктор, строител или пъзел, който би желал да подари на дечицата от домN7 в София? Имат основно плюшени играчки и уви, не играят много с тях. За 19 деца има само един конструктор (сборен от няколко други, несъвместими един с друг)от различни части , с който не могат да построят нищо. Децата са на възраст от 3 до 7 години и за тях такива играчки са важни и от възпитателно и конструктивно естество.....
И пове4е от един ще е добре дошъл Hug

За излишен- не, но бих могла да дам нещо - например чисто нов пъзел Peace Само, че как да стане предаването? newsm78
по най-лесния и най-приятния начин - да те заведат и ти сама да си ги дадеш на децата - те ще са адски щастливи - в удобно за теб време дори може да стане Hug
Може да се измисли нещо, но почти винаги търча нанякъде - сутрин докато оправя у дома, да приготвя всичко на Гери и на гледачката й след което зминавам на работа , вечер отново бързам да се прибера защото тя пък има ангажименти Rolling Eyes Събота и неделя съвсем няма начин ooooh! Не се оправдавам - опитвам се да размишлявам на глас newsm78 Това е друга тема - ще го мисля.А сега за пъзела ако има заинтересовани, моля да ми пишат на лични Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 210
Анда, Слънце , писах ви на ЛС  bouquet

# 6
  • Мнения: 7 831
И аз ще събера играчки, не са нови, но не са и счупени, НО Септември, че другата седмица заминавам, а сега съм затрупана със задачи  Embarassed . Ако не е късно, ще се включа.

# 7
  • Мнения: 77
Възможно и удобно ли е лично да посетим дома и да занесем от търсените играчки - и без друго търсехме повод с осиновеното ми дете да посетим някой дом, за да види как живеят децата там или поне да ни включите в групата, която ще носи играчките? Имаме доста пъзели, а ще купим и нови.

# 8
  • Мнения: 3 271
И аз искам да участвам, може би мога да намеря от наличните, а и нещо ново да вземем

# 9
  • София
  • Мнения: 2 210
И аз ще събера играчки, не са нови, но не са и счупени, НО Септември, че другата седмица заминавам, а сега съм затрупана със задачи  Embarassed . Ако не е късно, ще се включа.
Никога не е късно Laughing
Възможно и удобно ли е лично да посетим дома и да занесем от търсените играчки - и без друго търсехме повод с осиновеното ми дете да посетим някой дом, за да види как живеят децата там или поне да ни включите в групата, която ще носи играчките? Имаме доста пъзели, а ще купим и нови.

Възхищавам се на хора като теб! Пиши ми на ЛС, а ако искаш виж и темата, която пуснах в Клюкарника Wink  bouquet  bouquet
Ще се радвам да дойдеш с нас, пиши.

И аз искам да участвам, може би мога да намеря от наличните, а и нещо ново да вземем
СТРАХОТНО! Пиши ми на ЛС как си с времето, за да се разберем къде и кога искаш да се видим и дали не искаш лично да им ги дадеш Wink, от това децата ще са най-щастливи.

# 10
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
И аз искам да се включа, но мога чак септември.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 210
И аз искам да се включа, но мога чак септември.

СУПЕР!

# 12
  • Мнения: 1 547
Еми, и ние ще участваме. Ще купим нов конструктор. Само да мине следващата седмица и ще отида да избера нещо подходящо. Ще се уговорим допълнително, ок?

# 13
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
И аз искам да участвам. Какво трябва да направя?  А също искам да заведа и децата си.

# 14
  • Мнения: 4 195
момичета в края на септември ще правим акция за памерси, на нея, който сега не успее може да донесе конструкторите и да поговорим за децата и желанието ви да ги посетите, както и да ви покажем техни снимки, допълнително щше уточним дата Hug

Общи условия

Активация на акаунт