За цифровата телевизия!

  • 754
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Някой включил ли се е към цифрова телевизия? Отзиви, цени и телефони на фирми  Praynig

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Сложихме си сателитна чиния и на никой не плащаме - така е най-добре.  Peace

Има руски канали. Grinning

# 2
  • Мнения: 7 474
Сложихме си сателитна чиния и на никой не плащаме - така е най-добре.  Peace

Има руски канали. Grinning

А от българските кои гледате, че и това е вариант?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Сложихме си сателитна чиния и на никой не плащаме - така е най-добре.  Peace

Има руски канали. Grinning

А от българските кои гледате, че и това е вариант?

Само Сателит България. Другите не се хващат. Ама и тях толкова и ги гледаме.

# 4
  • Мнения: 955
Ние сме с Булсатком , лятна промоция 48 лева + 30 за монтаж, за тези 48 лева си купуваш приемника, приемника си е техен. Плащаме 17,80 и имаме 44 телевизии с включен HBO, обаче 10 от тях са гръцки  #2gunfire
Когато завали дъжд спира телевизията  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 455
Ние сме с ITV partner,но тогава платихме 270,00лв.и хич не бях очарована,може би защото не гледам филми.Качеството е добро,но няма почти никакви музикални програми,а аз на това държах.Програмите са около 400-500 не знам точно,защото има и радия.Ние платихме за цялата година и не мога да ти кажа други цени.

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 23:14 от gery gerry

# 6
  • Мнения: 10 758
Е точно това днес търсих с търсачката Mr. Green Още се чудя, дали да сме с цифрова или кабелна newsm78, защото и без това много - много не гледаме телевизия.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 019
И ние сме с Булсатком и съм много доволна най-вече защото три години бяхме в чужбина и си гледахме българска телевизия. Сега сме си в България и пак я ползваме. Живот и здраве като за тръгваме на някъде след време пак ще си я вземем Grinning

# 8
  • Мнения: 5 255
Ползваме цифрова и аналогова от .
Разгледй повече инфо за предлаганите услуги ТУК.

# 9
  • Мнения: 3 098
Ние сме с Булсатком.Ресибъра,сателитната 4иния със стойката и окото ги купих тази година за 98.00 лв.Платени такси за една година напред 153.60 лв.,дадоха ми гратис 2 месеца безплатно ползване за което.
Предложиха ми и тази промоция от 48 лв.,но аз не я исках,заЩото ресибъра си остава техен,след известен период от време запо4ваш да им плаЩаш такса,4е го ползваш.
Преди бяхме със сателит,закупен оттук,но закодираха по4ти вси4ко,което е хубаво,не само БГ каналите,а и мн.други,та затова се наложи да купим такъв.

# 10
  • Мнения: 1 008
Преди месец си пуснахме ITV partner. Имаше някаква промоция. Заплатихме към 380 лв с поставяне и инсталиране и няма да плащаме такса 1 година. Качеството е супер! Доволни сме за сега.

Общи условия

Активация на акаунт