Стара Загора 9 - някои са по морета, другите разпускат по кафета...

  • 14 062
  • 281
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Хайде, време ви е за нова тема...
Ама хич не сте активни...
Поздрави от нас...
Пращаме ви един бърз, хладен морски бриз...
До скоро...
newsm10

# 1
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Експресе ,к'о пра'йш тука.Шо не топиш гъзе у море  :crazy:

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Тююю, то пък човек от тебе не може да се вреди, бре, аман. И на морето отиде, и пак няма спокойствие  smile3532

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Що не каза какво има на морето и как са мидите... Ние и сами можехме да си пуснем темата  Wink

# 4
  • Мнения: 9 092
Що не каза какво има на морето и как са мидите... Ние и сами можехме да си пуснем темата  Wink

Ами толкова е бързал, че и линк не е дал към старата  Sick

# 5
  • Мнения: 71
Добро утро, мами! Днес времето май ни се сърди, за нас все едно ама тия по морето.  Има ли някой идея от къде мога да си купя прилична чанта за плаж, такава по-големичка на цветенца? Само днес почивам и трябва да намеря, а незнам от къде да започна.....(в Стара Загора - естествено да не ме пратите някъде другаде) newsm78

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Снощи мярнах големи чанти на цветенца в една книжарница на "Столетов". Не знам дали стават за плаж, ама можеш да погледнеш. Намира се малко след кръстовището на "Столетов" и "Хаджи Димитър Асенов", в ляво, ако вървиш към болницата.

# 7
  • Мнения: 71
Да, ходих вчера да я видя точно такава ми трябва ама тя е с една лепка само отгоре, никаква закопчалка отникъде, иначе не е зле, но ми се иска да има поне цип  или нещо подобно.... Благодаря все пак!Ако се сетите още нещо все още съм тук.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Нинчето, днес в едното левче на пазара (първото, ако идваш от универсалния, но не горе до Младост, а долу, срещу самия пазар) получиха много готини плажни чанти (поне на външен вид). Имат ципче, много весели цветове и струват 10 лв.

# 9
  • Мнения: 619
Само ние с Ави ли сме тука???
Къде се  скрихте всички???

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Само ние с Ави ли сме тука???
Къде се  скрихте всички???

Нцъ Naughty и кака ви морж е тъдява Mr. Green От вчера вече сме си у нас...боядисването приключи...и мама изчисти...та съм плюсната на чисто у нас Crazy

# 11
  • Мнения: 619
Нцъ Naughty и кака ви морж е тъдява Mr. Green От вчера вече сме си у нас...боядисването приключи...и мама изчисти...та съм плюсната на чисто у нас Crazy
честит ти нов боядисан дом тогава и да си гледаш детенце с много радост в него!

# 12
Само ние с Ави ли сме тука???
Къде се  скрихте всички???

Нцъ Naughty и кака ви морж е тъдява Mr. Green От вчера вече сме си у нас...боядисването приключи...и мама изчисти...та съм плюсната на чисто у нас Crazy
МММ, Херче, що не земеш да я пратиш майка ти към нас? Mr. Green И аз мога да се пльосна после на изчистеното с кеф, не само ти.......
Wink

# 13
  • Мнения: 6 243
Ха добър ви вечер!
Селяните се завърнаха. Отпочинали, преяли, наспани...
готови сме за велики дела, ако на някого сме притрябвали.

Нинчето, чанти като тези, за които питаш, има в книжарницата над Съдебната палата, в книжарница Перо (на Цар Симеон Велики под бившата Битова химия), както и в доста други книжарници в града.

# 14
  • Мнения: 1 343
Здравейте и от нас.
Имам една молба за помощ с напътствия и координати.
Кажете ми някой сладкарски цех с торти на разумни цени и добро ка4ество. Понеже нямам време да обикалям и ще съ4етаем тази седмица едно идване с изследванията на малкия ходене до библиотеката и пазарене за рождения му ден моля за помощ понеже ще сме и без превоз Sad
Единственото ми условие е тортата да е сиропирана.
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт