Помощ! Подсечено дупе

  • 2 218
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Някой може ли да ми каже с какъв крем да я мажа за подсечено дупе?  Praynig По принцип ползвам Бочко и Бюбхен, но от 1 седмица вече е подсечена и тези кремове непомагат. Чувала съм за някакъв правен крем от аптеката, ама не знам какъв е точно и дали ще има ефект. Приемам всякакви съвети Cry

# 1
  • Мнения: 1 043
дъщеря ми се подсичаше ужасно плакала съм само нощем и слагах памперси, сменях какви ли не кремове като се започне от всички козметики за бебовци в бг до какви ли не медицински - имаше алергия към памперсите а аз го мъчих човека толкова време докато разбера оправи се с някакъв крем от аптеката  в тубичка както гентамицина, с жълта ивица немога да се сетя как се казва но ако попиташ в аптеките сигурно ще ти кажат, но все пак беше доста отдавна ...   Sad  дано някоя друга мама да ти даде съвет също

# 2
  • Мнения: 450
Опитайте с Тридерм-нашия сладур се оправя бързо с него,но в аптеките е към 10лв. и срока му на годност беше към 27 дни:(
Дано да ви помогне:)

# 3
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Baby Tan  Peace струва към 2лв.,но е много ефикасен!
Дано ти помогне    bouquet

# 4
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=119490.0
Това открих на следващата страница!Защо първо не прегледа дали има такава тема  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 3 672
Baby Tan Peace

# 6
крем на клоран против подсичане  Peace

# 7
  • Мнения: 8 505
...Чувала съм за някакъв правен крем от аптеката, ама не знам какъв е точно ...

Точно от тези кремове съм най-доволна Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 551
Аз съм много доволна от кремчето за подсечено дупе на Mustela.Само че,е малко скъпичко около 17.00-18.00 лева.

# 9
  • Мнения: 2 849
Виктор сега е така .В началото като се роди ни спасяваше Мустелата .Минах и през бочко ,здраве ,всякакви вариянти на цинкови кремчета ,бъркани и по аптеки .Киснах го в смрадлика ,един ден добре ,три дни още по-зле .Педиатъра го погледна и каза ,че си е нещо гъбично ,предписа ни Певизон и дефламол . PeaceИма ефект ,за два дена положението е почти овладяно .

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 179
На нас педиатърката ни изписа Триклобактер за измиване вместо шампоанчето за вана и едно ново мазило "Имазол" -два пъти дневно.
Иначе тези които се приготвят в аптеките и кремчетата на Бюбхен, Нивея, Чико, Мустела и т.н... са профилактични. Появи ли се подсичането се образува някаква гъбичка, която се лекува в продължение на 10 дни с това мазило Имазол.

# 11
  • Мнения: 959
А някой знае ли съставките на крема който се прави в аптеката? Или всяка аптекарка го знае?!

# 12
  • Мнения: 772
дефламола не е ли за изгаряне или може и при подсичане?ние сме със същия проблем

# 13
  • Мнения: 959
Аз знам че дефламола е за изгаряне, но някой ако го е ползвал за подсичане да каже дали има ефект. А дали може да навреди пък?

# 14
  • Мнения: 7 186
За подсичане съм най- доволна от Excipial, за обрив от запарване- Triderm.

Общи условия

Активация на акаунт