познавате ли такива хора

  • 6 517
  • 93
  •   1
Отговори
Обличат се марково, карат скъпи коли, ходят по скъпи места и т.н. а пък живеят в кочини (гнус те е да влезеш у тях)?

# 1
  • Мнения: 2 336
Абе познавам една такава персона. къщата си я ползва само за спане. Ядосва се на детето, че заспива в 10 в ресторанта. А пък на марковите неща е фенка и то голяма. Не знам дали е кочина в тях, просто като няма желание не чисти.

# 2
  • Мнения: 2 161
Не,хората,които познавам се обличат с маркови дрехи,карат луксозни коли,посещават популярни места,а къщите им са не само красиви и с вкус обзаведени,ами и блестят от чистота.

# 3
  • Мнения: 3 575
Хехе, имам такива познати - които нямат 2 лева в джоба, но всичко трябва да им е марково.

Даже една особа като плаща сметките оставя стотинки - демек до стотинка всичко, но иначе не може да носи гуменки за под 100лв.

# 4
  • Мнения: 1 451
а къщите им са не само красиви и с вкус обзаведени,ами и блестят от чистота.

Това може просто да значи, че плащат на дизайнери и чистачки, а не че се стараят да поддържат или имат добър вкус.

# 5
  • Мнения: 7 474
Познавам човек, който си продаде апартамента за да си купи Мерцедес doh

# 6
  • Мнения: 2 161
а къщите им са не само красиви и с вкус обзаведени,ами и блестят от чистота.

Това може просто да значи, че плащат на дизайнери и чистачки, а не че се стараят да поддържат или имат добър вкус.
Да,точно така е. Simple Smile

Познавам човек, който си продаде апартамента за да си купи Мерцедес doh
Не,не може да е истина!
Бих си продала мерцедеса,за да спестя за жилище,но обратното...

# 7
  • Мнения: 1 150
Познавам човек, който си продаде апартамента за да си купи Мерцедес doh

Аз също - клиент е на мъжът ми и все мърмори, скъпо му било  hahaha

# 8
  • Мнения: 1 451

Предположих Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 451
Познавам човек, който си продаде апартамента за да си купи Мерцедес doh

Идиоити всякакви. Честно казано предпочитам да има място, което да нарека дом. Къде ще живея? В тъпия Мерцедес ли?

# 10
  • Мнения: 5 622
Не,хората,които познавам се обличат с маркови дрехи,карат луксозни коли,посещават популярни места,а къщите им са не само красиви и с вкус обзаведени,ами и блестят от чистота.

Щото сигурно си имат кой да им чисти...знам ли  Thinking

Иначе аз по принцип не познавам хора с много пари, не и да са ми близки. Всички в нашето обкръжение са нормални хора, които не се увличат по маркови дрехи и не карат ултра скъпи коли...а къщите им са също нормални, каквато е и моята  Wink  Peace


Познавам човек, който си продаде апартамента за да си купи Мерцедес doh

Идиоити всякакви. Честно казано предпочитам да има място, което да нарека дом. Къде ще живея? В тъпия Мерцедес ли?

То си има лаф за това- просо яде, къч хвърля  hahaha

# 11
  • Мнения: 2 161
Познавам човек, който си продаде апартамента за да си купи Мерцедес doh

Аз също - клиент е на мъжът ми и все мърмори, скъпо му било  hahaha
Добре,де,как си подържа този човек автомобила?
В салоните на Мерцедес е ужасно скъпо.Откъде пари за профилактика?Ами ако нещо се развали?
Повдига ми се от такива сноби!

# 12
  • Мнения: 5 622
Забравих да допълня, че много пари в никакъв случай не се развнява на много вкус  Wink

# 13
  • Мнения: 2 161
Забравих да допълня, че много пари в никакъв случай не се развнява на много вкус  Wink
За съжаление наскоро се уверих в обратното.Както svil по-горе отбеляза,хората с възможности си наемат дизайнери,фирми за външно и вътрешно обзавеждане,архитекти...Те свършват цялата работа,а домакините после обират овациите.

# 14
  • Мнения: 5 622
Забравих да допълня, че много пари в никакъв случай не се развнява на много вкус  Wink
За съжаление наскоро се уверих в обратното.Както svil по-горе отбеляза,хората с възможности си наемат дизайнери,фирми за външно и вътрешно обзавеждане,архитекти...Те свършват цялата работа,а домакините после обират овациите.

Еми да, нормално  Wink Но пък архитектите и дизайнерите преди това са им обрали парите  Wink

Общи условия

Активация на акаунт