Спешно въпросче

  • 1 217
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 409
Мами,бебчето на сестра ми е с температура и плаче постоянно,моля ви кажете какво да направим.
Ще ви бъда много благодарна

# 1
  • Мнения: 46 437
Да се обади на педиатъра!
Колко е Т?

# 2
  • Мнения: 1 409
37.7 сега ще звъним,благодаря т иНикол за бързия отговор
Дадохме и панадол,но продължава да плаче и не иска да папка

# 3
  • Мнения: 194
Ходихте ли при педиатър?Само със съвети от форума не става.....не ,че не е полезен, де...

# 4
  • Мнения: 1 409
Опитваме се да се свържем в момента,но дава заето,затова се допитах до вас

# 5
  • София
  • Мнения: 625
Ако ви е първо разболяване е доста стресиращо дори да не е сериозно! Непременно говорете с педиатъра! От панадола температурата не може да спадне толкова бързо! Трябва време! Гушкайте го и го галете по гръбчето, може да се унесе и да заспи докато педиатърката ви каже какво да правите! Бързо оздравяване!

# 6
  • Мнения: 27 524
Отидете на лекар, разбира се, как може тук да питате за такова нещо? Може да е сериозно, може да е безобидно, но е несеризоно терти ден да не се обадите на педито и да питате тук!

# 7
  • Мнения: 1 409
Отидете на лекар, разбира се, как може тук да питате за такова нещо? Може да е сериозно, може да е безобидно, но е несеризоно терти ден да не се обадите на педито и да питате тук!
Извинявай ,но аз никъде не съм казала,че е така трети ден,днес следобяд се почувства зле.
Сега вече е по-добре
Благодаря на всички

# 8
  • Мнения: 4 629
Радвам се,че бебето е по-добре. За друг път при такъв случай вместо да питате тук звънете на лекар

# 9
  • София
  • Мнения: 2 298
Радвам се,че бебето е по-добре. За друг път при такъв случай вместо да питате тук звънете на лекар

И ако температурата е по-висока и не можете да се свържете с вашия лекар - водите го на дежурен педиатър!!!

# 10
  • Мнения: 46 437
Аз съм звъняла на лекарката за 37.8 и каза, че нищо не се прави, ако детето няма други неразположения- кашлица например.
Какво стана при вас?

# 11
  • Мнения: 1 409
Здравейте отново,
бебка вече е по-добре,но снощи докато дойде лекарката вдигна Т до 38.3 и доста ни изплаши.
Много се ядосахме на педито,защото тя не ходела на посещения след работно време и изпрати няква която взе 30 лв.за това,че е дошла до нас,но както и да е важното е ,че дребната вече е добре
Благодаря на всички за подкрепата  Hug

# 12
  • Мнения: 8 917
Здравейте отново,
бебка вече е по-добре,но снощи докато дойде лекарката вдигна Т до 38.3 и доста ни изплаши.
Много се ядосахме на педито,защото тя не ходела на посещения след работно време и изпрати няква която взе 30 лв.за това,че е дошла до нас,но както и да е важното е ,че дребната вече е добре
Благодаря на всички за подкрепата  Hug
Радвам се, че детенцето е добре Hug Сестра ти може да се "запаси" с Ефералган на свещички - аз избягвам да ги ползвам, но за бързо сваляне на висока Т са препоръчани от педито.
Пс. И няма да е зле да си потърси друг педиатър - какви 30 лв Shocked - тези пари, които сте дали ако се оплаче в Здравната каса, на педито няма да му се пишат хубави неща Thinking

# 13
  • Мнения: 1 409
Благодаря ти за съвета,но си мисля,че е още много мъничка за тези свещички ( на 3м.и20дни)
А това с плащането и мен ме изкара от равновесие  Twisted Evil ама,какво да правим като педито не иска да дойде щото не давала дижурства и изпрати някаква заместничка,която обяви сумата.На всичкото отгоре,я прегледа на бързо и каза,че бързала,щото можело линейката да им потрябва за нещо по-спешно.Просто нямам думи.
Каза като усетим,че има Т да и пускаме студена вода на главата  Shocked,което ме изуми ужасно,и естествено не го направихме.Даваме и панадол и днес е сравнително по-добре
Направо ми се гади вече от лекари

# 14
  • Мнения: 8 917
А това с плащането и мен ме изкара от равновесие  Twisted Evil ама,какво да правим като педито не иска да дойде щото не давала дижурства и изпрати някаква заместничка,която обяви сумата.На всичкото отгоре,я прегледа на бързо и каза,че бързала,щото можело линейката да им потрябва за нещо по-спешно.Просто нямам думи.
Каза като усетим,че има Т да и пускаме студена вода на главата  Shocked,което ме изуми ужасно,и естествено не го направихме.
Shocked Shocked Shocked Е.а ти и наглостта и глупостта Shocked Та във ВМИ - което единствено приема през ноща прегледът е 20 лв. Сестра ти защо не пусне жалба - та педито ви няма никакво право, ама никакво да праща когото и да било и да ви взема пари Shocked

Общи условия

Активация на акаунт