БЛАГОДАРЯ ВИ ДОКТОРЕ!

  • 2 833
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Здравейте:)
Някои от вас може би си спомнят за моя проблем,който бях споделила преди време тук.А той е,че моето бебенце се роди с вродени криви ходилца(ходилцата бяха така извити,че пръстите на двете крачета сочеха едно срещу друго).След като ни изписаха от родилния дом веднага заведох бебо в Горна баня,като си мислих,че там са най-добрите специалисти за проблема ни.Насочиха ме към д-р Алексиев,който ме увери,че проблема ни ще се реши без операции ,ако реша да му се доверя да лекува бебо по нов метод,който никой не прилагал в България.Тук ще вметна само,че водих бебо и при професор Владимиров,който ми каза,че на детето ще трябва да му се направят няколко операции.И аз реших да се доверя на д-р Алексиев и да видя далище има резултат.Започна се едно лечение с гипсове.Бебо плачеше много и аз след него.Да не говаря как доктора все ни викаше в извън работно време и едва ли не трябваше да се криеме по разни кабинети ,за да може да си получи парите на ръка.Но както и да е-за бебока бих дала и последния си лев.И така два месеца,а крачетата все се възвръщаха.А доктора започна да става все по колеблив в обещанията си.Започнах да се чудя дали не е по-добре да се направят операции,поне да съм сигурна,че ще се оправи.И така докато една вечер сестра ми не намери вп интернет сайт за доктора на когото ще съм благодарна цял живот.Сайта беше направен от родители ,чиито дете беше излекувал.Този доктор с главно"Д",защото той е един страхотен доктор,се казва д-р Живков и работи във Варна в "Св.Анна".Той излекува бебо по един нов метод,който е на проф.Понсети,за който метод д-р Живков дори е лицензиран от професора.Още като погледна крачетата доктор Живков каза ,че е сто процента сигурен,че ще оправи крачетата на бебо без операция.И така и стана-тои ни излекува по този метод за около месец и половина и днес бебо е с крачета като на всяко друго дете.Искам да ви кажа ,че този доктор е страхотен и цял живот ще съм му благодарна,че оправи крачетата на детето ми без многото операции,които професора вГорна баня ми обесняваше,че са неизбежни.Затова сега искам да кажа едно голямо"БЛАГОДАРЯ ВИ ДОКТОР ЖИВКОВ"

------------------------------------------
http://pertu.data.bg/Ponseti/The_PLONSETI_Method_Parent_Guide_DVDRip.avi
Това е линк към филм,който качих специално за майките,които ме питаха за подробности около метода.Този филм е направен в клиниката на проф.Понсети и подробно описва метода.
----------------------------------------------------------------

http://equinovarus.hit.bg

А този е към сайт,в който благодарни родители описват своята история.Те са лекували детето си при д-р ЖИВКОВ.
При тях лечението е било по-продължително от нашето,защото това детенце е било най-сложния случай .
За сравнение ние носихме 2 седмици гипс,на третата доктора направи на бебо тенотомията.След това носихме 3 седмици гипс и сега сме със здрави крачета.Само вечер слагаме на бебо докато спи обувчиците,които д-р Живков поръчва от Щатите.
Ако имате някакви още въпроси ми пишете тук или на enigma_gold@mail.bg
Ще отговоря на всички.Виждам ,че има още много деца с такъв проблем,затова ми пишете и питайте каквото ви интересува.

 Peace Peace Peace

Последна редакция: сб, 12 авг 2006, 00:32 от enigma_gold

# 1
  • Мнения: 997
enigma_gold радвам се, че детето ти се е оправило. Предполагам, че няма да е реклама ако разкажеш за този метод......който е помогнал на вас. Все пак става на въпрос за личен опит!

# 2
  • Мнения: 1 271
какво по-различно направи този доктор Ж от доктор Алексиев
и защо последния не ти хареса (може и на лични)

Много се радвам че сте се оправили без операция
Успех и занапред   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 193
Радвам се за вашия успех.Радвам се че и не сте обикаляли много докато намерите вашия доктор.Наистина ще се радвам да ни разкажеш повече за този метод.

# 4
  • Мнения: 1 858
Радвам се за вашия успех.Радвам се че и не сте обикаляли много докато намерите вашия доктор.Наистина ще се радвам да ни разкажеш повече за този метод.
Аз също се радам за вас! Но моля те споделе каъв е метода, мисля, че би било от полза на някой с вашия проблем!

# 5
  • Мнения: 46
какво по-различно направи този доктор Ж от доктор Алексиев
и защо последния не ти хареса (може и на лични)

Много се радвам че сте се оправили без операция
Успех и занапред   bouquet
---------------------------Здравей.......
Доктор Живков излекува детето ми точно по методо на проф.Понсети,за който метод той има лиценз и се е обучавал.А д-р Алексиев се обучаваше на моето дете,което да ти кажа честно беше видно,поради разликите,които видях в лечението след като отидох при Живков.Най очевидното е ,че гипса при Алексиев се сменяше на 2 седмици,а при Живков на една,а това е много важно за успеха на лечението.Съгласи се ,че никой доктор няма право да лекува по метод по който не се е обучавал и няма необходимия документ,както беше с д-р Алексиев.Няма да изпадам и в подробности за начина по който си просеше пари,и се криехме едва ли не все едно правим какво ли не.Но за щастие навреме намерихме д-р ЖИВКОВ и сега детето ми е с нормални крачета.

# 6
  • Мнения: 4 414
радвам се, че вече сте добре  bouquet
може ли да разкажеш подробности: какъв е този метод? как се прилага? такива неща...ако имаш линкове, може да пуснеш...

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Познавам д-р Алексиев лично, говорили сме много пъти и ми е трудно да повярвам, че той би се обучавал върху някое дете, още повече че би го правил взимайки нерегламентирано пари.
Вие сигурна ли сте, че сте спазвали точно препоръките му и не сте се консултирали с други лекари, които е възможно да са се намесили в лечението?

Двамата споменати лекари доколкото знам са добри приятели и колеги, а д-р Живков се е обучавал при д-р Алексиев на ехография на тазобедрените стави...

Радвам се, че детето е добре.
  bouquet

# 8
  • Мнения: 46
Познавам д-р Алексиев лично, говорили сме много пъти и ми е трудно да повярвам, че той би се обучавал върху някое дете, още повече че би го правил взимайки нерегламентирано пари.
Вие сигурна ли сте, че сте спазвали точно препоръките му и не сте се консултирали с други лекари, които е възможно да са се намесили в лечението?

Двамата споменати лекари доколкото знам са добри приятели и колеги, а д-р Живков се е обучавал при д-р Алексиев на ехография на тазобедрените стави...

Радвам се, че детето е добре.
  bouquet

Здравейте Wink
Не бих искала темата да се превръща в спор какъв специалист е д-р Алексиев и какви пари съм му давала.Темата ми беше в знак на благодарност към д-р Живков и за да знаят другите майки ,че има такъв лекар,защото няма много информация по въпроса.Д-р Алексиев маже да е да е страхотен специалист,но съгласете се ,че не би трябвало да прилага метод без да има нужния лиценз.Ибибило по-добре да насочи пациентите към лекари ,които имат такъв.Все пак става въпрос за бебета,на не повече от месец.Вие какво мислите по въпроса?
Колкото до отношенията между двата лекари,то с д-р Живков никога не сме коментирали колегата му.Той просто пое детето и го излекува.Това ,което съм написала за д-р Алексиев си е мое лично мнение и имам пълното право да го дам,защото аз и моето дете сме минали по този път.Моите уважения към д-р Алексиев,но това е моето мнение и затова съм го написала.Лично той ми е казал ,че не се е обучавал по метода,затова и ние потърсихме други лекари.Пак ще повторя,че написах темата от благодарност към докторо ,който излекува детето ми ,а не да споря кой какъв специалист е.Все пак има много деца с този проблем и е хубаво да се знае,че има лекар в България,който лекува по метода Понсети.

Последна редакция: пт, 11 авг 2006, 13:27 от Reza

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Да наистина.
Би било глупаво да спорим още повече за нещо толкова относително като личните впечатления от лекари:)

Д-р Алексиев маже да е да е страхотен специалист,но съгласете се ,че не би трябвало да прилага метод без да има нужния лиценз.Ибибило по-добре да насочи пациентите към лекари ,които имат такъв.Все пак става въпрос за бебета,на не повече от месец.Вие какво мислите по въпроса?

Пак казвам, че не ми се вярва този лекар да е действал извън компетенцията си.
Именно затова попитах дали сте спазвали всичко предписано от него и дали други специалисти не са се месили в лечението.
Разбира се, това не са въпроси на които трябва задължително да отговаряте:)

Нека темата си остане в добрия благодарствен тон към д-р Живков...и дано има повече подобни теми!

# 10
  • Мнения: 8
enigma_gold, ще разкажеш ли за този метод малко повече. Мое познато семейство има проблем с детето. Нямат интернет, аз бих искала да им разкажа, но все пак нещо конкретно. Предварително благодаря!   

# 11
  • Мнения: 46
Да спазвали сме всичко,което ни е казвал.Консултирахме се с проф.Владимиров,но след като ни каза,че ще се наложат няколко операции,решихме да се доверим на Алексиев.Наистина не ми се спори за д-р Алексиев,написала съм факти и лични впечатления.Не бих искала да изпадам в подробности.Има "лекари" по образование и "ЛЕКАРИ"по призвание.Д-р Живков обединява и двете.Винаги ще съм му благодарна!!!

# 12
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  И все пак, кажи нещо повече за метода, по който работи д-р Живков!

# 13
  • Мнения: 46
Ще ви дам линк към филм,който е за самия метод и е направен от проф.Понсети,но първо да кача филма.

# 14
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
О`кей, филмът също ще бъде интересен.
Но опиши с няколко изречения основното в този метод.
Стана много любопитно, а мисля, че ще е и полезно.

Общи условия

Активация на акаунт