Татковци, ритате ли топка със синовете си?

  • 704
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 651
Татковци, ритате ли топка със синовете си?
Излизате ли с тях "по мъжки"?
...или просто оставяте мама, баба или детегледачката да се оправят, а вие "изкарвате парички"...

# 1
  • Мнения: 191
Ще ти кажа ,че за нашия татко това беше най-голямото удоволствие.Всяка свободна минута беше с малкия на игрището или караха колелета в парка,чак понякога му се чудех как не го мързи smile3506

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Аз не съм таткото и въпреки, че е регистриран, не му остава време да пише. Затова отговарям вместо него с ДА. Вярно е, че напоследък наблягаме на карането на колела, но всеки път, когато можем взимаме топката с нас.

А зимата наблягаха на тази топка

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Понякога, вечер в хола.
Много рядко навън и през деня  Confused

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Да, мъжът ми рита топка с...Калина...Аз, също. Даже, понякога тримата играем мач и то в хола...Калина обожава да рита топка, даже в градинката рита с по-големите деца.

# 5
  • Мнения: 1 120
Да, най-често това се случва на плажа Laughing

# 6
  • Мнения: 8 917
Да, ритаме си тримата  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 517
Топка, федербал или нещо друго - нашият татко намира време да играе и с двамата. Е, не е много често, но достатъчно. Като бяха бебета и кубчета е редил, и конструктор...И освен, че намира време да играе с тях, много ми помага в отглеждането: пише домашни, мие наакани дупета и т.н.

# 8
  • Мнения: 1 517
А мама, освен, че вади парички с тати е по приказките, танците и песните. Сега пък да не си помислите, че сме супер родители  Embarassed Понякога така ми писва от дечурлига, че си "изхвърлям" на вън и се опъвам пред телевизора или с книжка.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт