Използвате ли опцията "Покажи последните публикации на този потребител"...

  • 3 252
  • 73
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
..."Покажи последните публикации на този потребител" и защо?
Дано да не греша, но мисля, че такава тема не е имало... newsm78

Последна редакция: чт, 10 авг 2006, 22:59 от Vivi

# 1
  • Мнения: 1 150
Много рядко, но зная една девойка, дето само за това влиза. Защо  и тя не знае, сигурна съм.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 105
Ползвам я, да. Ако някой потребител ми стане интересен влизам и си чета!

# 3
  • Мнения: 46 438
Ползвам я, основно, когато този потребител е писал в тема, която ме интересува и търсачката не я намери.

# 4
  • Мнения: 495
досега не
нито имам толкова време, нито пращя от любопитство
освен това всеки човек си има находчиви и скучновати коментари...

# 5
Никога не съм я ползвала. Интересуват ме отделните теми и отговори по тях, а не самите потребители.

# 6
  • Мнения: 515
Случвало се е да я ползвам, когато търся интересна тема. А също така и да проуча (много гадно звучи, но нямам лоши помисли)  непознат потребител. Ето на - например Joro01.

# 7
  • Мнения: 4 371
Случва се. Обикновено на новите муцуни в клю-то Grinning

# 8
  • Мнения: 600
много рядко, само ако търся нещо определено. но сега влязох да прочета постингите на жорето от другата тема в клю-то, че ми стана...хммм... интересно

# 9
  • София
  • Мнения: 5 826
много рядко, само на някой дето ми се струва, че пързаля /като въпросния Joro01/

# 10
  • Мнения: 1 451
Ежедневно я ползвам. Дори сега стигнах до тая тема, през същата опция Simple Smile

# 11
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Не, защото не се интересувам от развитието на даден потребител. Някой хора ми правят впечатление по принцеп и когато срещна тяхно мнение, го чета с особен интерес.

Ползвам форума за да търся информация и да прекарвам добре малко свободно време

# 12
  • Мнения: 5 577
Да, случвало ми се е две потребителки.
Търсех инфо за един крем и си спомних кой е писал наскоро за него и понеже търсачката даваше проблем влязох в на мацката мненията.
Не съм се зачитала - просто търсех мненията от "Красива мама", и намерих каквото ми трябва на втора страница.
Стана ми интересна, защото има опит и мнение, и изчетох още няколко неща от нея по повод козметики.
И така ...

В на втората влизах за да намеря едни линкове. Ама не чета, а само премятам да видя кога ще се появят линковете. Беше ми по-лесно, отколкото да търся темата (знаете, че тръсачката не работеше известно време).
И си признах де - защото се появи на кю и ме пита "Какво правиш?' и аз "Ровя ти в мненията тъкмо  Shocked ". Случайно съвпадение стана.

# 13
  • Мнения: 1 520
Ползвам я, да. Ако някой потребител ми стане интересен влизам и си чета!

Същото. Когато някой ми се набие в очи се връщам. От публикациите разбирам за нагласата на мамата. В смисъл какъв тип е.  Wink
Абе, на работа да се намирам.

# 14
  • Мнения: 6 472
Да ползвам я сравнително често. Когато в темата има препратка към друга тема, когато виждам,че има противоречие между различни изказвания на потебител, когато ми се струва, че някой пак ме е пуснал по пързалката, когато някой ме заинтригува с интересни постинги и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт