Молитвата

  • 1 405
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
Вярвате ли ,че когато искаш нещо достатъчно силно и истински то се случва ? Молите ли се ,независимо къде-църква, дом ,където и да е !? Стават ли чудеса?

# 1
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Да, често ми се случва да се моля(но не в църква. Всъщност мн. рядко влизам там) за нещо, което желая да се случи. И мн. често, когато искам това дост. силно, се сбъдва. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 622

 Независимо дали вярвам в чудеса или не, става това, което трябва и е трябвало да стане. Всеки си има предначертан път и ние само го следваме...

# 3
  • Мнения: 1 937
По-скоро се опитвам да съм благодарна за това, което имам.
Иначе вярвам в чудеса!  Simple Smile
Вярвам, че се случват на тези, които ги заслужават.

# 4
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Да вярвам в чудесата.Двете ми дечица са доказателство за това. Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да, често ми се случва да се моля(но не в църква. Всъщност мн. рядко влизам там) за нещо, което желая да се случи. И мн. често, когато искам това дост. силно, се сбъдва. Simple Smile
Същото.Определено вярвам в чудеса Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Вярвам да,моля се всяка вечер,преди да заспя,а също така благодаря на Бог,че не сме си легнали гладни,имаме покрив над главите си и сме живи и здрави.Мисля,че не е важно да се молиш в църква,може да го направиш навсякъде и по всяко време,важното е да е от сърце и да имаш вяра. Praynig Grinning

# 7
  • Мнения: 2 550
Вече в нищо не вярвам.
А чудеса скоро не са ми се случвали.

# 8
  • Мнения: 521
Аз доскоро вярвах, че нещо ме пази, но вече не.

# 9
  • Мнения: 2 353
  И аз се моля вечер, преди да заспя. Измислих си моя молитва преди много години, в която благодаря, искам прошка и се моля всички да живеем дълго и щастливо. Вярвам в чудесата, но не направени с вълшебна пръчка, а с желание и много труд. Когато си готов за едно чудо, то само идва при теб.

# 10
  • София
  • Мнения: 498
По-скоро се опитвам да съм благодарна за това, което имам.
Иначе вярвам в чудеса!  Simple Smile
Вярвам, че се случват на тези, които ги заслужават.

Peace

# 11
  • Мнения: 261
Да вярвам в чудесата.Двете ми дечица са доказателство за това. Simple Smile

Точно така!И моите са си истинско чудо!И аз вярвам в чудеса!!!

# 12
  • Мнения: 257
  Когато човек се моли (независимо на кого и къде) ясно формулира сам на себе си желанията и мечтите си, което си е крачка към осъществяването им! А в чудеса вярвам!

# 13
Когато искаш нещо много, много силно дълбоко от сърцето и душата си то се случва. И това, ако не е вълшебство Wink

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вярвате ли ,че когато искаш нещо достатъчно силно и истински то се случва ? Молите ли се ,независимо къде-църква, дом ,където и да е !? Стават ли чудеса?

Ако искаш нещо, то е възможно да се случи, защото волно или неволно си устремяваме силите за да се случи нещото. На молитви не вярвам и съответно не се моля. Чудеса може и да стават, но аз не съм ги видяла(усетила) още. Всъщност какво е чудо?

Общи условия

Активация на акаунт