Болници?

  • 1 380
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 388
Здравейте
През януари ми предстои раждане за пръв път. От град Враца съм. Съвсем скоро лежах за кратко в болницата за задържане на плода. Понеже съм отчаяна от условията и персонала във врачанската болница искам да родя в София. За болници като Шейново и Св. София само съм чувала. Някои може ли да ми разкаже подробности за някоя от тези болници? Как стои въпроса с клиничните пътеки и проблем ли е, че съм от провинцията. За какви суми трябва да се приготвя, без да ползвам разни VIP-услуги, без присъствие на таткото и разни излишно оскъпяващи глезотии. За мен е достатъчно да не лазят хлебарки новороденото и да не ме колят на родилната маса в продължение на часове... #CrazyБлагодаря ви!!!

# 1
  • Мнения: 99
Избрала съм да родя дъщеричката си в Шейново. Много мои близки са изключително доволни от там, но можеш да погледнеш черните и бели списъци, които да те ориентират:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29506.0
Успех! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 87
аз съм раждала във втора градска болница и съм много доволна,лекарите са много добри!успех и дано имаш късмет

# 3
  • Мнения: 439
Az sam jivjala i u4ila vav Vraca,no sega gradat e po-privlekatelen.
Za bolnica-naistina njama isbor.Na men sasto mi predstoi rajdane skoro i mislja da se orientiram kam Sheinovo.Sestra mi e rajdala v bivsata Tina Kirkova,bese platila sa izbor na lekar 500lv,no imashe izvestni zakasnenija ot negova strana,koito porodiha malki uslojnenija.Sega,slaba bogu plemenickata mi e vece na 1g7mes i e mnoogo sladka.

# 4
  • Мнения: 949
Аз родих в Шейново и съм доволна,нямах уговорка нито с лекар,нито акушерка.

# 5
  • Мнения: 3 092
 И аз родих в Шейново и съм доволна,без  уговорка  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 144
Гледай само в Майчин дом да не попадаш! Препоръчвам Окръжна болница.

# 7
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Аз родих в Шейново, но с уговорка с лекар. Но там може и по клинична пътека с направление, отиваш с направлението за приемане, когато започнеш да раждаш и подписваш, че си здравно осигурена. Там хубавото е че съвсем скоро са обновили всичко и са направили ремонт. Лошото е, че няма тоалетна във всяка стая, но не е такава мизерия като в някои други  болници. Също е добре, поне за мен беше, че бебето не е непрекъснато при теб и можеш да си починеш след раждането.
 Виж другите мнения и избери най-доброто за теб.
 Пожелавам ти леко раждане!

# 8
  • Мнения: 31
Препоръчвам Тина Киркова, много съм доволна.

# 9
  • Мнения: 79
аз също бих ти препоръ4ала Тина Киркова много съм доволна отношението на докторите към мен беше добро нямах уговорка с никои доктор .леко раждане

# 10
  • Мнения: 1 101
Препоръчвам Тина Киркова, много съм доволна.
Peace

# 11
  • Мнения: 7 474
Която и да избереш (Шейново или Св.София)І няма да сбъркаш.  Peace
П.П. Тина Киркова =  Св. София (за една и съща болница става въпрос)

# 12
Гледай само в Майчин дом да не попадаш! Препоръчвам Окръжна болница.


И аз съм на същото мнение - раждах в Окръжна болница без уговорка и съм много доволна.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 227
Аз също раждах в Св. София и съм що годе доволна, а колкото до хлебарките и там ги има, лично съм ги виждала. Колкото до ВИП-а, не мисля, че е чак такава излишно оскъпяваща глезотия Wink, разпънете ме ако искате.
Леко раждане и здраво бебче ти желая!!!   bouquet

# 14
  • Мнения: 388
Благодаря на всички ви   bouquet Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт