От кого получавате подкрепа за кърменето?

  • 1 638
  • 53
  •   1
Отговори

Анкета

От кого получавате подкрепа за кърменето?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
От къде получавате подкрепа за кърменето?
"Подкрепа" не под формата на информация, а по-скоро в чистия смисъл на думата - да ви насърчават, да ви подкрепят?

Имате право на 5 опции за гласуване, но гласувайте най-вече за опциите, които истински отговарят на въпроса  Grinning

п.с. форумът се подразбира, но го добавих най-вече, защото има опция и за други подобни форуми.

# 1
  • Мнения: 1 503
Аз получавам подкрепа най-вече от мъжа ми,но ще гласувам и с опция" цялото семейство",защото и те ме подкрепят  bouquet

# 2
  • Мнения: 144
От семейството.
 Ако бях послушала педиатъра преди време на дали щях да кърмя вече 6,5 месеца.
А благодарение и на този форум разбира се това е факт.Благодаря!

# 3
  • Мнения: 5 391
Получавам подкрепа от съпруга си и семейството, за подкрепа от страна на акушерка и педиатър обаче не мога да се похваля.

# 4
  • Мнения: 663
От съпруга ми ,той мн. се радва че мога да кърмя breastfeedingразбира се и от семейството

# 5
  • Мнения: 667
Най-вече от съпруга ми (така гласувах) , много е горд от този факт. Със останалата част от семейството рядко се виждаме и по-принцип са за, но истинската подкрепа е от мъжа ми. А причината, за да успея определено е информацията получена от тук.

# 6
  • Мнения: 4 418
От съпруга ми, майка ми ,педиатъра ни и благодарение на форума.С първото ми дете нещата не стояха така и аз нямах опит и нямаше го този форум ,за да съм информирана и не успях да кърмя повече от 4м.Сега имам намерение да е повече.
Но на І-во място трябваше да сложа форума   bouquet

# 7
  • Мнения: 15 619
Винаги съм знаела, че детето ми ще бъде кърмено. Преди още да прочета нещо по въпроса!
Природата ако е искала да не ги кърмим, нямаше да ни даде някои подробности.  Никой не може да ме убеди в противното.

# 8
  • Мнения: 3 521
От семейството_съпруг, баба, мама, от педьо и акушерката...

# 9
  • Мнения: 559
Аз получавам подкрепа най-вече от мъжа ми,но ще гласувам и с опция" цялото семейство",защото и те ме подкрепят  bouquet
И при мен е така Grinning

# 10
  • Мнения: 1 097
1. Форумът
Ако не беше той, едва ли щях да знам нещо за кърменето, нито че е толкова важно и да си давам зор. Сигурно щях да кърмя 2 седмици и да спра, "зада не ми увиснат гурдите" или нещо такова  Embarassed Нито щях да имам помпа, нито да споря с персонала да ми дадат бебето веднага след раждането, нито да агитирам в подкрепа на кърменето, нито да изживявам тези прекрасни емоции и удоволствието от чисто физическа страна  Heart Eyes
2. Майка/баба
Мойто маме е златно, кърмила ни е с брат ми по годинка и се радва, че аз искам и кърмя!
Нейната майка като се обажда да пита:  а)как сме, б)Деси нали кърми още?!  Joy
3. Партньора ми
Той горкия нищо не рабираще от бременност, кърмене, бебета и т.н.
Благодарение на интереса му и обучителните лекции от моя страна, сега застава плътно зад мен дори в лекарския кабинет  Mr. Green
4. От приятелки
Всъщност това не е на последно място, приятелките ми направиха много за мен, още докато бях бременна. Като родих посред нощ ми пращаха смс-си, че се бях шашнала и не помнех какво да правя  Embarassed После ги разпитвах през 10 мин за нещо и добре, че бяха те в началото  Heart Eyes .

Едва ли щях да се оправя, ако една от 4-те точки липсваше.  Rolling Eyes На първо място слагам Форумът (заради инфото), но Майка, Баба, Партньора и Приятелките си делят 1-во място по морална и емоционална подкрепа.

# 11
  • Мнения: 47 898
Винаги съм знаела, че детето ми ще бъде кърмено. Преди още да прочета нещо по въпроса!
Природата ако е искала да не ги кърмим, нямаше да ни даде някои подробности.  Никой не може да ме убеди в противното.
и аз така,но все пак форумът е голяма помощ!всъшност за мен форумът е истинската подкрепа!другото е-джи пи,най-вече с това че няма против изключителното кърмене и късно захранване...

# 12
  • Мнения: 4 242
От партньора ми, от майка, от форума, от организация (БКП Mr. Green) ЛЛЛ, от приятелки!

# 13
  • Мнения: 2 614
На първо място от партньора ми, но отговорих от семейството, защото никой не ми се бърка (не смеят вече) след като видяха, че и моя начин работи безотказно.
От форума - благодарение на всички вас имам отговор на всичките си въпроси и успокоение при най малкото възникнало съмнение!  bouquet

# 14
  • Мнения: 241
Подкрепа - хмммм  Rolling Eyes по скоро информация - а оттам аз обяснавам на таткото, на семейството и т.н. каква е ползата от кърменето и защо кърмя! Интернет, форума и книгите ми дадоха инфото.

Общи условия

Активация на акаунт