спят ли вашите бебета по цяла нощ

  • 3 365
  • 89
  •   1
Отговори
моят почти 7 месечен мъж свикна да го приспивам на ръце откакто беше болен и сега не мога да го отуча и по цяла вечер се събужда и докато не го в зема не заспива.не че се оплаквам нещо но все някога и аз трябва да спа а денем това не ми се случва.даите идеи как е при вашите мъничета Tired smile3515 smile3515 smile3515

# 1
  • София
  • Мнения: 6 971
Не искам да те разочаровам, но синът ми все още се буди нощем, понякога се смее, плаче, иска да пие водичка, абе намира се на работа младежът. Все пак всички дечица са различни, желая ви много спокойни нощи.

# 2
  • 7800
  • Мнения: 243
Ами и аз не мога да те успокоя. И моята започна така като беше веднъж болничка (като  бебе) и така си откара. Просто се свиква и толкова:)). Но съм забелязала, че когато се поумори повечко през деня, спи непробудно.   sleepuu

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Не искам да те разочаровам, но синът ми все още се буди нощем, понякога се смее, плаче, иска да пие водичка, абе намира се на работа младежът. Все пак всички дечица са различни, желая ви много спокойни нощи.

И моето момче като беше на тази възраст, а и  доста по-голям се събуждаше през нощта, за да си поиграе - направо изглеждаше наспан. Единственият начин е да намираш 1-2 часа през деня да си наваксаш съня или да свикнеш на по-малко сън.

# 4
  • Мнения: 202
Здравей,моята дъщеря е почти на 8 месеца.Откакто навърши месец и половина спря да се събужда и спи по цяла нощ.В началото от 21.00 до 7.00,а вече поспива и до 8.00.До дете си е обаче,моите и трите не са ми се будели нощем.

# 5
  • Мнения: 600
като стана на 2 месеца спря да се буди. заспива към 21.30-22.00 и спи до към 7.00-8.00. събуди се само веднъж за тези месеци, беше умряла от глад. но не знам как ще бъде като започнат да напират зъбите, виждам ,че вече доста я мъчат Confused

# 6
  • Мнения: 8 917
Много рядко се буди - най-вече като я тормозят зъбки, но слава Богу - както казах, рядкост е Peace

# 7
  • Мнения: 2 663
Моето дете спря да се буди нощно време самичко преси месец-два майче, но сега чакам зъбки и сигурно няма да мога да се похваля ,че се наспивам

# 8
  • Мнения: 949
По съвет на педито ни приучих Виктор още на 1-2 месеца да не го преспивам и да спинка по цяла нощ.

# 9
  • Мнения: 1 237
До 10 мес. я приспивах на ръце и се будеше постоянно през нощта и трябваше пак да я вземам.На 1г.7м. махнахме бибата и оттогава започна да спи доста по-спокайно.Сега не мога да се оплача.Мисля,че колкото по-големи стават,толкова по-спокойно спят (надявам се да е така Wink).

# 10
  • Мнения: 8 505
Да,спеше.Но не съм я приспивала на ръце-слагах я в нейното легло с шишето мляко и заспиваше сама.Сега е същото,но се буди по 1-2-3 пъти да я слагам на гърнето.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 926
Някъде около втория месец спря да се буди през нощта. Не я приспивам -слагам я в леглото и тя след малко заспива. Обаче много се отвива и ставам да я завивам от време на време.

# 12
  • Мнения: 118
От както стана на  месец и половина спря да се буди нощем и дано така продължи  Ляга в 21.00 и става в 9.00

# 13
  • Мнения: 87
слава богу и дъщеря ми и сина ми имат спокоен сън,мъжкара се буди само като му никнат забките иначе още от бебета спят като мен-дълбоко и непробудно;)))

# 14
  • Мнения: 1 233
Дъщеря ми спря да се буди преди месец. Сега обаче ни никнат зъби и е доста неспокойна.

Общи условия

Активация на акаунт