Моля ви, помогнете ми!!! Търся лекар-човек!

  • 2 124
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 622
Мили момичета,
не мога да спя...И да спра да плача... Уплашена съм, вече месеци наред (а не съм първа младост - на 34, с дъщера на почти 9г!)... На 26.03 ме оперираха в Св. София от изънматочна бременност, отстраниха ми дясната тръба и десния яйчник(може би!). 2 седмици след операцията ходих в Шейново (при Кристиян Йончев), който без да знаеше какво точно се е случило, не видя десния яйчник (този, който би трябвало да е отстранен). На контролния преглед в Св. София на 02.05 ми казаха, че на десния яйчник (!) имам голяма киста (не ме преглежда опериращия, а негов колега, тъй като той беше в отпуска). И тъй като след операцията още не ми беше идвала менструацията, ми изписаха Дуфастон. На 5-ия ден ми дойде, със страшни болки. След това по мое усмотрение пих 20 дни*1 Дуфастон, считано от 5-тия ден на менструацията. Следващата дойде по часовник, без никакви проблеми. През юли обаче менструацията дойде на 36-ия ден, и то отново с болки, този път поносими. Междувременно с мъжа ми се опитваме да си направим бебе и другата седмица очаквам или лелката, или нещо далеч по-хубаво...
НО ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ МЕ Е СТРАХ!!! Страх ме е от всички лекари! Ужасявам се от мисълта да ходя отново по болници. Сънувам често кошмари, в които или дъщеря ми загива, или съм бременна и абортирам, или насилствено изваждат бебето, или ме оперират по друг повод. Затова не смея да отда на лекар. Д-р Йончев беше внимателен с мен, но никъде във форума не виждам някой да е писал за него и не знам мога ли да се оставя в ръцете му. Моля ви, помогнете ми, дайте ми съвет! Знам, всички ще кажете, че трябва да отда на лекар, но при кой??? Моля ви, кажете! Търся истински лекар-човек!!!

# 1
  • Мнения: 581
Значи за наблюдение при бременност си позволявам да ти препоръчам д - р Тихомирова - прекрасен лекар и човек. Тя работи в 9 ДКЦ - София. Мила, любезна и отзивчива. Аз съм на 36 и съм рискова група. Тя осторожно се грижи за мен. За раждането още не знам при кой доктор ще бъда. Ако искаш пиши ми на лични при въпроси относно адреса. Ще си позволя и да ти кажа - милинка успокой се, не се страхувай да отидеш на лекар. Хората с бели престилки в крайна сметка са за да помагат. Отърси се от страховете си. Само от теб зависи да се справиш.

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Успожкой се!
Първо - аз бих спряба с опитите - докато не ме прегледа специалист и не изясним КОЙ яйчник къде е ! Второ - защко е имало извънматочна бременос! Да не се дължи на непроходимост на тръбите - това може да доведе до втора такава /моя приятелка пострада от такава лекарска небрежност/
Тук ще получиш адекватни съвети - но е нужно да си напривш някои изследвани преди да продължиш с опитит дза бебеправене.
А и ти седни  ипрочети за извънматочната бремонст - при днешните лекари е ЗАДЪЛЖИТЛНОО пациента да е доста образован по интересуващия го проблем.
Така че сядай и чети!
Успех

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Значи за наблюдение при бременност си позволявам да ти препоръчам д - р Тихомирова - прекрасен лекар и човек. Тя работи в 9 ДКЦ - София. Мила, любезна и отзивчива. Аз съм на 36 и съм рискова група. Тя осторожно се грижи за мен. За раждането още не знам при кой доктор ще бъда. Ако искаш пиши ми на лични при въпроси относно адреса. Ще си позволя и да ти кажа - милинка успокой се, не се страхувай да отидеш на лекар. Хората с бели престилки в крайна сметка са за да помагат. Отърси се от страховете си. Само от теб зависи да се справиш.

аз бих те посъветвала първо да търсих гинеколог с опит в областа на аборти и т.н - с цел да изясните твоето състояние и дали си готова да бебеправиш.

# 4
  • Мнения: 1 622
Тук ще получиш адекватни съвети - но е нужно да си напривш някои изследвани преди да продължиш с опитит дза бебеправене.
А и ти седни  ипрочети за извънматочната бремонст - при днешните лекари е ЗАДЪЛЖИТЛНОО пациента да е доста образован по интересуващия го проблем.

аз бих те посъветвала първо да търсих гинеколог с опит в областа на аборти и т.н - с цел да изясните твоето състояние и дали си готова да бебеправиш.

Ами аз доста почетох, но именно защото знам, че трябва да отида на лекар ви моля да ми препоръчатие такива!!!

# 5
  • Мнения: 581
Майчето по - горе е права, за да предприемеш правене на бебче наистина си изясни ситуацията. Преодолей страховете си. Успех!

Сетих се за още двама добри доктори гинеколози - д - р Желязкова и д - р Ботев в Младост.

Дано всичко се нареди при теб, така както го желаеш.

# 6
  • Мнения: 416
Маргарита, разбирам те какво ти е. Но ще ти трябва време да се успокоиш. Още си под влияние на негативните емоции, с времето нещата ще се поуталожат.

Когато ме оперираха от киста, не ми казаха веднага, че ми е отстранен яйчника. Аз сама погледнах диагнозата и нещо ми просветна, а после попитах. Казаха ми всъщност на втория ден.

Много тежко го преживях. Почувствах се като инвалид, започнах да си въобразявам, че имам рак и какви ли не глупости. Стигнах до 42 кг. А когато ме изписваха една сестра ми казваше - ми то затова имате кисти - от толкова аборти.  Shocked /без разбира се да има такова нещо/.
После същата ме посъветва да съм си намерила друг мъж, ако от този не мога да имам деца! А за финал започна с обидите как може да съм толкова слаба.

Месец след махането на яйчника другият ми се възпали много сериозно, а само месец след това се появи голяма киста на единствения ми яйчник. Толкова много ми дойде! Никой не ми каза, че известно време ще трябва да пия противозачатъчни.

Извини ме за дълтия постигнг, исках само да ти кажа, че нещата се оправят и забравят и после следват хубави неща!

# 7
  • Мнения: 3 154
Маргаритка,ако на тила Ви има характерен белег на СЕС(обикновено е червено петно) Егологията може да ви бъде от полза.Предаването на Димитър Захариев ое по М-САт в петък от 21.00 до 22.00.Ако имате вапроси,пишете ми ЛС или на пощата.

Жената търси лекар-гинеколог, а не някой, който шльокави по телевизията! Tired

# 8
  • София
  • Мнения: 56
Здарвей Маргарита.Бих искала да ти кажа че доктор Йончев е страхотен доктор и е много добър в професията си,а ако имаш нещо в което той не е силен веднага ще те прати при човек специалист.Той поне така направи с мен преди 10 месеца когато ми постави диагноза ендометриоза и ми каза че не е специалист в това нещо и веднага ме изпрати при д-р Попов от Шейново.И след месец и половина вече бях оперирана,доста тежка операция съм имала ,но пък оцелях.То такова зверче като мен няма да се погуби така лесно Joy Hug newsm44
Знам че е доста добър в израждането ,а и е доста внимателен.Аз го познавам лично тъй като е приятел с моят бивш възлюбен,познавам доста негови пациентки които са доста соволни от него,до колкото знам той е добър в паталогичната бременост.
Ако имаш някакви въпроси питай,аз бих те посъветвала да се консултираш с Попов от Шейново много голям специалист е,повярвай ми1 newsm10може да попиташ момичетата от форума за мнението им към д-р Попов! smile3506
Аз ти желая здраве и не се отказвай лесно от нещо което искаш каквото и да е то.Късмет и  preggo

# 9
  • Мнения: 1 622
Здравейте, мили момичета!
Отдавна не съм писала тук, но днес имам повод. Най-накрая днес ходих на лекар, а именно отново при д-р Йончев в Шейново, вслушвайки се в думите на nicole_ocean2000. Той ме гледа на видеозон и ме увери, че всичко, с изключение на дясната тръба, си е на мястото си, и то в отлично състояние!  Grinning Няма никакви кисти и тем подобни щуротии... Повика ме отново на 24.09, когато ще е точно 14-ият ден от цикъла ми, за да ме види пак. Съветът му беше да се отдам на живот и див секс!  Joy Исках само да ви кажа, че след този преглед излязох от там с такова настроение, все едно че ми беше казал, че съм бременна!
Пожелавам на всички ви успех и скорошно прехвърляне във форума "Бъдещи и настоящи майки"!   bouquet

# 10
  • Мнения: 1 143
Ами тогава -  действай!

Общи условия

Активация на акаунт