Търся подарак за дъщеря ми

  • 2 167
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте Мами.От скоро съм член на форома и пиша за първи път.Моля да ме извините ако не пиша кадето трябва-все пак ми е за първи път.И така:търся количка за кукли за дъщеря си,но не китайски, а нещо по- истинско.Аако някой знае каде мога да намеря моля да ми пише.

# 1
  • Мнения: 5 790
В Марсел има страхотни триколки. Скоро и аз пусках тема в "На пазар". Потърси там.
Успех!

# 2
  • Мнения: 8 505
В Симба-за по 10лв-изцяло пластмасови,здрави са много (щом издържат хлапетата като сядат в тях Wink ).

# 3
  • Мнения: 205
В Марсел има страхотни триколки. Скоро и аз пусках тема в "На пазар". Потърси там.
Успех!

китайски,просто ака търсиш само такова има

# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
В Марсел има страхотни триколки. Скоро и аз пусках тема в "На пазар". Потърси там.
Успех!

китайски,просто ака търсиш само такова има
Това за Марсел ли ставаше дума  newsm78

# 5
  • Мнения: 205
В Марсел има страхотни триколки. Скоро и аз пусках тема в "На пазар". Потърси там.
Успех!

китайски,просто ака търсиш само такова има
Това за Марсел ли ставаше дума  newsm78

ами за кого мислиш,още не са започнали да внасят от афганистан Sick

# 6
  • Мнения: 8 505
Е,стига де.Почти всичко се прави в Китай,Корея,Тайван и съседни страни,въпросът е с какво качество.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
В Марсел има страхотни триколки. Скоро и аз пусках тема в "На пазар". Потърси там.
Успех!

китайски,просто ака търсиш само такова има
Това за Марсел ли ставаше дума  newsm78

ами за кого мислиш,още не са започнали да внасят от афганистан Sick
И какво като се прави в Китай, въпроса е качеството мисля аз, а не дали е от Китай или афганистан.
 Reflex го е казала много точно  Peace

# 8
  • Мнения: 205
В Марсел има страхотни триколки. Скоро и аз пусках тема в "На пазар". Потърси там.
Успех!

китайски,просто ака търсиш само такова има
Това за Марсел ли ставаше дума  newsm78

ами за кого мислиш,още не са започнали да внасят от афганистан Sick
И какво като се прави в Китай, въпроса е качеството мисля аз, а не дали е от Китай или афганистан.
 Reflex го е казала много точно  Peace

то е ясно,но човека пита за такива които не били китайски,а ти пишеш че марсел не продавали китайска стока,и то на двойни и тройни цени
пример-на бул.хр.ботев им е единия магазин,на витрината има глава на момиче за гримиране и фризаране-цена 70 лв. Sick,на 100м. от тях на бул.македония същата глава е 15 лв.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 397
В Марсел има страхотни триколки. Скоро и аз пусках тема в "На пазар". Потърси там.
Успех!

китайски,просто ака търсиш само такова има
Това за Марсел ли ставаше дума  newsm78

ами за кого мислиш,още не са започнали да внасят от афганистан Sick
И какво като се прави в Китай, въпроса е качеството мисля аз, а не дали е от Китай или афганистан.
 Reflex го е казала много точно  Peace

то е ясно,но човека пита за такива които не били китайски,а ти пишеш че марсел не продавали китайска стока,и то на двойни и тройни цени
пример-на бул.хр.ботев им е единия магазин,на витрината има глава на момиче за гримиране и фризаране-цена 70 лв. Sick,на 100м. от тях на бул.македония същата глава е 15 лв.
Това с цените е ясно, само че НИКЪДЕ  не съм писала че в Марсел не продават китайски, а попитах за Марсел ли става дума след твоя коментар ето за този "китайски,просто ака търсиш само такова има"
 

# 10
  • Мнения: 3 457
чико имат такива колички,ако те интересува повече инфо ми пиши  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 756
Здравейте Мами.От скоро съм член на форома и пиша за първи път.Моля да ме извините ако не пиша кадето трябва-все пак ми е за първи път.И така:търся количка за кукли за дъщеря си,но не китайски, а нещо по- истинско.Аако някой знае каде мога да намеря моля да ми пише.
подарак - подарък

форома - форума
кадето - където
Все пак има опция за правописа Peace

# 12
  • Мнения: 7
Извинявам се за правописа! EmbarassedУжасно ми е трудно да пиша на кирилица .
Проверката на правописа не ми тръгна,а може и аз да не съм я направила както трябва. Благодаря Ви за отговорите.В Марсел количките не са много качествен, а цените им са доста високи.Виждала съм колички за кукли на "Хаук",но не знам къде мога да намеря.Ако някой знае моля да ми пише.

# 13
  • Мнения: 3 457
аз само на чико съм виждала,пак ти казвам ако искаш мога и да ти ги сканна  bouquet

# 14
  • Мнения: 7
аз само на чико съм виждала,пак ти казвам ако искаш мога и да ти ги сканна  bouquet
много ще съм ти благодарна ,а ако знаеш  и адреса на магазина им в София ми го прати  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт