Изкуството да "пързаляш" хората

  • 3 623
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
Владеете ли го  Grinning
И мислите ли, че когато някой не се усеща и приема нещата сериозно и вътрешно, Играчът трябва  да прекрати играта в името на човешкото багополучие и бла, бла...
Мазохистично удоволствие или изкуство е това  Grinning

п.п. Моля, не ми местете темата в Клюкарника, защото спазвам обет за мълчание  Grinning

# 1
  • Мнения: 46 488
Не го владея, а понякога ме е яд, защото когато съм искрена, не ми вярват, явно човек трябва да лъже, за да им изнася на другите и да го тупат по рамото като техен човек  smile3560

# 2
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Не,не го владея това изкуство и не съжалявам за това. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 731
Мисля, че го владея, но го практикувам винаги в кръга на майтапа и никога злонамерено.

# 4
  • Мнения: 7 186
Не, обичам да се бъзикам само с хора, които от разбират от майтап.
Със "спечени" не ми се занимава. Wink

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Не, обичам да се бъзикам само с хора, които от разбират от майтап.
Със "спечени" не ми се занимава. Wink

Абсолютно. В първите моменти усещам какъв е човекът и ако спече от невинна моя забележка- млъквам. Хора, които успяват да носят много от чувството ми за хумор, са моите приятели. Непознати рядко успяват да ми влязат в тона.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Шегата си е шега, но стане ли напечено е добре да се признае хумористичната нотка. Обикновено така практикувам.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 437
Ами не е мазохистично удоволствие....по-скоро садистично и си им е вродено някак...

Ако човек започва да го прави, то със сигурност няма да спре, защото Играчите го правят с цел- крайната. Тъй си мисля. И не обичам подобни хора. Никога не спират и нямат морал.

Не говоря за бъзици, а за серизоните неща  Peace



# 8
  • Мнения: 7 837
Lady, обичам като ми разберат мисълта от едно  изречение  Grinning

Мислите ли, че се хаби енергия със спечени  newsm78 И не е ли тогава още по-сладка играта  Grinning

# 9
  • Мнения: 552
Мазохистично удоволствие или изкуство е това  Grinning
Нито едното. Обикновено се практикува от хора, които се смятат за нещо повече от околните, но поведението им говори друго  Mr. Green

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Владеете ли го  Grinning
И мислите ли, че когато някой не се усеща и приема нещата сериозно и вътрешно, Играчът трябва  да прекрати играта в името на човешкото багополучие и бла, бла...
Мазохистично удоволствие или изкуство е това  Grinning

п.п. Моля, не ми местете темата в Клюкарника, защото спазвам обет за мълчание  Grinning

Ти ли си "Играчът"?  Laughing

Защо ми се струва, че говориш за форума, как ти се отдава да пързаляш хората, а те, наивните овчици, не се усещат...

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Мислите ли, че се хаби енергия със спечени  newsm78 И не е ли тогава още по-сладка играта  Grinning

Аз хабя, да. Обаче не настоявам- щом не ме усещат- губят  Mr. Green Друго си е някой да захапе от първата ти дума- обичам такива хора

# 12
  • Мнения: 7 837
Киса, не бъди толкова елементарна в мисленето си. Насила като че ли го правиш. И ти пригласят на всичкото отгоре  Grinning

# 13
  • Мнения: 46 488
Аз май съм от тези, които не са разбрали въпроса ти  Joy
Мислех, че питаш за сериозните неща, но ако става дума за бъзик съм на линия, а колко мога да нося, не е истина  Tired

# 14
  • Мнения: 7 837
Никол, за съвсем сериозни неща питам. Темите бъзици не са за тук, мнакар че някои приемат всичко елементарно.
Давам ви свобода да развиете темата  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт