почивка в Западни Родопи

  • 1 592
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте,искаме да отидем на някое спокойно и красиво местенце на почивка между Батак и Доспат.Нямаме никакви резервации,защото в нета има много малко обяви за вили в планината с прилични условия.Ако някой е ходил в този район и има телефони и информация,моля да сподели.Като гледам местата около яз.Голям Беглик и Широка поляна  са много красиви .Добре ще е да е в околността и в близост до рекичка.  Ще  съ  благодарна на всеки ,който ми предложи  полезна информация!!!!!!!!!!!! newsm51

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 509
Здравей!
За съжаление не мога да съм ти особено полезна с конкретно място. Ние миналото лято обикаляхме района с цел да си харесаме нещо, но не открихме. Видя ми се някак запуснато. Съществуващите бази се рушаха и туристически крак не беше стъпвал отдавна май Laughing Иначе природата е страхотна. Виж, ако искаш Централни Родопи (ние сега се връщаме оттам), мога да ти препоръчам. Разбира се, зависи какво търсиш- дали комплекс с развлечения или приятен хотел с възможност за разходки в планината.

# 2
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
http://www.dunoto.com/
Много е приятно, хладничко, горски ягоди, боровинки и т.н. Язовир Батак е на 5 минути пеша, центъра на Цигов чарк - на 15км.
Има централен корпус и бунгала, двойни стаи(40лв.) и апартаменти. Всичко е обновено скоро. Има фитнес-зала, басейн няма. Кухнята е много добра.
Недостатък - малко скъпо излиза за повече от 1-2 дни ако се храниш в ресторанта, но може да си носиш храна или да ходиш до Батак. На 1,5км също има ресторантче (тип хоремаг, но е чистичко,вкусно и евтино).

# 3
  • Мнения: 1 937
djes, я виж тук, някой го беше препоръчал скоро!

Общи условия

Активация на акаунт