Благодарение на форума кърмя цяла година

  • 370
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 556
Знам, че това за форума е нещо нормално, но за мен е много Wink Никога не съм си и представяла, че мога да кърмя цяла година! И ако не бях се запознала подробно с доста материали оттук, изобщо не мисля, че щеше да стане.

Към годинката мисля да отбия Кари - тя вече не суче изобщо през деня, тъй като аз работя, а само вечер и през нощта. Но щом аз, която навремето бях почти противник на кърменето  Embarassed, успях да се справя успешно за такъв период, значи всеки може. Смятам да агитирам всичките си приятелки, на които предстои раждане как точно да кърмят, за да имат успех!

Поздрави от нас с Кари Heart Eyes

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Много обичам такива теми Grinning
Браво на вас с Кари!

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Кърмиш благодарение на себе си и заради малката Кари.Форумът е само едно приятно място за подкрепа и информация, но аплодисментите са за вас двечките smile3501

# 3
  • Мнения: 2 556
belinda, Бу, с вас не мога да се меря по стаж и опит, но дано все повече майки успяват да кърмят по 1 година и повече, а дори и по 6 месеца да е, пак е голям успех, нали  Simple Smile

А без форума щеше да ми е хиляда пъти по-трудно, затова пуснах темата! Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 5 391
Дай боже всекиму такъв повод за радост!
Поздравления  bouquet

# 5
  • Мнения: 97
Браво на вас,дано всички мами да са така.

# 6
  • Мнения: 8 917
Кърмиш благодарение на себе си и заради малката Кари.Форумът е само едно приятно място за подкрепа и информация, но аплодисментите са за вас двечките smile3501

 Peace Браво  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 5 079
Браво мила!
Много ме радват подобни "новини" и мами, с твоето мислене!
Дано стане "заразително" за всички нас, които сме с по - малко "стаж" зад гърба си... /засега!  Wink/

Общи условия

Активация на акаунт