Шашкам се..боли ме корема..в 7-ми месец съм бременна

  • 1 574
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
Здравейте..кажете ми какво може да става..боли ме корема вече половин час..болката е все едно ще ми идва..иначе беба си мърда нормално..на моменти болката става по-слаба..после пак боли.. е не чак толкова силно де..нормално ли е това..споделете на вас случвало ли ви  се е.. да отида на лекар не ме съветвайте..зная, че трябва да отида..и ще отида ако не спре да ме боли..мерси предварително.. Hug

# 1
  • Мнения: 495
ама къде точно те боли - може да е от стомаха до яйчниците...
казвай ги тези неща на ЖК, ако трябва още днес поне им се обади по телефона

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Никога не съм имала такива болки . Няма да те съветвам нищо но ти си знаеш

# 3
  • Мнения: 14 654
 обади се на своя гинеколког, най- малкото за да се успокоиш. само не се паникьосвай

# 4
  • Мнения: 517
сега на два пътио беше остра болката..Sad казват ми тук колежките..да не би да съм настинала.......

# 5
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Незнам мила,подобре иди да те прегледат.

# 6
  • Мнения: 416
Ако не си отишла - веднага на лекар!

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ако не си отишла - веднага на лекар!
Подкрепям!
Зарязвай всичко останало, нека те види доктор.
Стискам палци!

# 8
  • Мнения: 517
обадих се на лекарката ми..каза да си купя магнерот и утре следобед да отида да ме види..на ехограф.. стискайте палци..след консултацията ще ви кажа какво ми е казала..дано не е нещо сериозно

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
Така болят контракциите,затова иди колкото се може по-бързо.
И после пиши какво е станало

# 10
  • Мнения: 2 019
веднага на лекар,за6то утре
Така болят контракциите,затова иди колкото се може по-бързо.
И после пиши какво е станало

# 11
  • Мнения: 73
  bouquetПривет,мамче!Аз съм в края на шести месец и скоро получих същите болки...имай предвид,че това ми е трета бременност.ОтиВай на лекар,защото аз пия магнерот от 4-я месец, но не е достатъчен.Изписаха ми доста по-сериозни лекарства и има ефект,но ти трябва и почивка.Каква ти работа??? ooooh!Имаш право на болнични....Успех при доки и пиши какво става... Praynig

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
gergana, какво става? Ходи ли на лекар?
Дано си добре!  Praynig

# 13
Ами мойта гинеколожка ми изписа папаверин при такива болки в корема и аз много добре се чувствам от него и си го пия когато усетя че има някаква болка.Не е вреден и може да го пиеш както и нош па

# 14
  • София
  • Мнения: 5 079
Както много пъти съм писала в подобни теми:
1. Спокойствие! /за тая цел не се "шашкай", че вредиш на беба!!!/
2. Лекар /по възможност без да се разтакаваш, най - добре да идеш когато те боли за да може да установи мястото и вида на болката, иначе трудно ще я опишеш!/
3. Хапчета /които ще ти изпише/ + болнични + почивка /никаква работа не е по - важна от бебчето ти!/
4. Лека бременност и раждане /КОГАТО му дойде времето - твоята задача е да спомогнеш да не идва сега!/
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт