Някой скоро да е водил бебето си на ортопед?

  • 861
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 079
Мили мами,
Моля да ми дадете идея къде да заведа моят бебок /направлението ни изтича на 25 - ти август/, а д - р Драганов е в отпуск точно дотогава  #Cussing out, насочиха ни и към 25 - та /ако не се лъжа... Embarassed/ поликлиника в Младост, където също има ехограф, но и там са отпуска... #2gunfire
Много ще съм ви благодарна да ми дадете идейка може и срещу заплащане да е прегледа! къде да заведа малчо, не искам да презаверявам направлението за след 25 - ти, че много късно ще стане, и без това се забавихме, не искам още да се подмотваме!
Много благодаря!   bouquet

# 1
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Здравей олче,ние ходихме в Горна баня и съм доволна от прегледите.Единственият недостатък е,че има много хора Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 103
Аз бях в Горна Бсня при Кехайов.

# 3
  • Мнения: 353
Горна баня - д-р Алексиев!
пусни търсачката - има много хубави мнения за него, ето сайта му с телефоните: http://www.einet.bg/~alexiev/

# 4
  • 1st floor
  • Мнения: 9 077
когато аз трябваше да ходя с мойто бебе Драганов също не меше в София.Отидох в Горна баня с направлението и ми казаха, че то не е валидно, искаха ми 25 лв. без касова бележка, докторът се направи нещо на луд и аз се ядосах и си тръгнах.Жалко че не побня името му.Най-добре си ходете при драганов , но първо си запишете час за да не чакате.Той бил страхотен Hug

# 5
  • Мнения: 487
В клиника Св. София (818 46 00), на бул България 104, при д-р Димитров
Работи с КАсата

# 6
Здравейте мамчета, относно д-р Драганов, аз съм безкрайно разочарована! #Cussing out Ходихме при него когато беше бебе - тогава беше напълно изчерпателен и каза, че нямаме проблем. Когато проходи на 1г и 3м. забелязах, че си вкарва доста крачетата навътре. Ходихме при него, каза че е дебеличък и че ще го израсте. Да купуваме от обувките на "Колев и Колев" и пантофи и всичко ще е О`К. Да аме не. Ходихме когато беше на 2г. и 5м. и пак същото - обувките, да седи по турски - измъчихме детето с това по турски. Пак нищо. После стана на 3г. 3м. - пак същото. На 4г.4м. вече ни изписа стелки. И пак неговите обувки и пантофи. Знаете цените на обувките му!!! Сега сме на 5г. и 3м. и личния лекар каза, че детето въобще не е добре, може да се наложи и операция и да ходиме в Горна Баня. По този повод Ви моля да ми препоръчате добър ортопед в Горна Баня! Благодаря!

# 7
  • Мнения: 111
Ние ходихме в Горна баня при д-р Медникаров, приема всеки вторник след 13.00ч., но не работи със ЗК.Прегледът струва 20лв.

# 8
# 9
  • Мнения: 2 197
Здравейте,
ние водихме дъщеря ни в Горна Баня при д-р Кехайов, беше изключително изчерпателен и ни даде много съвети относно прохождането, бъдещите консултации, обувчиците и т.н. Всичко, което ни каза звучеше много логично и обосновано. По правило децата трябва да се водят на консултация при ортопед още преди 3-тия месец, за да се установи евентуално някакъв проблем при развитието на тазобедрените стави. Е, нашата педиатърка беше пропуснала да ни каже това и ние отидохме, когато бебето беше на 4,5 месеца. Е, поне всичко и се е развило и чак след като навърши 3 години ще ходим пак (тогава се проверяват стъпалата, защото всички бебета са дюстабан и чак тогава се оформя свода). Иначе д-р Кехайов не работи с направление от ЗК и прегледа струва 25 лв. , но аз следващия път ще я заведа пак при него. Между другото той е специализирал във Франция и когато му издирвах координатите попаднах на много положителни отзиви за него. А иначе и ние щяхме да я водим при д-р Драганов, но направлението ни изтичаше на 01.09., а той целия август беше в отпуска. Една приятелка е водила детето си при него на консултация и също е доволна.

# 10
  • Мнения: 35
Здравейте мамчета, относно д-р Драганов, аз съм безкрайно разочарована! #Cussing out Ходихме при него когато беше бебе - тогава беше напълно изчерпателен и каза, че нямаме проблем. Когато проходи на 1г и 3м. забелязах, че си вкарва доста крачетата навътре. Ходихме при него, каза че е дебеличък и че ще го израсте. Да купуваме от обувките на "Колев и Колев" и пантофи и всичко ще е О`К. Да аме не. Ходихме когато беше на 2г. и 5м. и пак същото - обувките, да седи по турски - измъчихме детето с това по турски. Пак нищо. После стана на 3г. 3м. - пак същото. На 4г.4м. вече ни изписа стелки. И пак неговите обувки и пантофи. Знаете цените на обувките му!!! Сега сме на 5г. и 3м. и личния лекар каза, че детето въобще не е добре, може да се наложи и операция и да ходиме в Горна Баня. По този повод Ви моля да ми препоръчате добър ортопед в Горна Баня! Благодаря!
Проф. Владимиров е чудесен човек и добър специалист. Не се стряскайте от отношението му при консултация - сопнат е и много се кара, но е невероятен. Оперирал ме е 5 пъти. Успех и дано всичко е наред

Общи условия

Активация на акаунт