хайде да ни е по вода 7.08-13.08 и на нашата срещичка ти ела!

  • 4 164
  • 95
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
  bouquet
весела седмица и дано се видим!
ако не успеем всички -то тези дето успеят да поклюкарстват и за нас!

# 1
  • Мнения: 4 414
весела и щастлива седмица и от нас  bouquet
софиянки се поразхладихме много приятно Mr. Green
ние бяхме в Копривщица /Покривчица, както я кръсти Ния hahaha/ и си прекарахме чудесно. оказа се, че всяка събота имало хоро на мегдана и Ния си умря от кеф. непрекъснато искаше да играе хоро. хареса си едни баби и не се отдели от тях Laughing пускам малко снимки:
 http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6781&AlbumId=62561

# 2
  • София
  • Мнения: 9 826
Весела и спокойна седмица и от нас! HugВ Плевен също е хладничко и аз съм го ударила на чистене Grinning.
Агнешка,много хубави снимки,а къщите в "покривчица" са много красиви.
И Мими си кръщава така разни работи.Сега като бяхме във Враца съм си умирала от срам с нея,защото постоянно иска влажни кърпички да се бърше.И знаете ли как им вика-не кърпички...махнете първите три букви... Blushето това крещеше по цял ден на двора във Враца!

# 3
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
agneshka, много е живописна Копривщица, сигурно чудесно сте си изкарали Simple Smile
Моят момък най-сетне е здрав, мога да си отдъхна. Засега нямам друго нито с какво да се похваля, нито с какво да се оплача.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 883
Привет и от мен! В началото на седмицата аз съм все още самотна мама с дете селянче, която усилено се рови в обявите за работа. Ей, ако ви кажа какви смешни условия на труд се предлагат на работния пазар, няма да повярвате..Но темата е доста обширна и няма да загрозявам темичката с подробностите.
Гледам, че темата за пицияденето е останала доста назад. Ще има ли среща и къде?
Агнешка предложи последно Борисовата градина и оттогава никой не написа нищо конкретно. Аз ще си почакам още малко де, пък дано се раздвижат нещата..

# 5
  • Мнения: 997
Хубава седмица и от нас! Габи, Бим Бам няма нет, затова не пише, а с Валя се чухме по телефона и тя каза кога може и кога не може. Така че остава да решим къде......

# 6
  • Мнения: 644
Здравейте с днешна дата    wavey
при мен още от края на миналата седмица се започна с лошите новини и като гледам и тази седмица ще продължат   Rolling Eyes  Не е свързано с детето,с нея всичко е наред слава богу   Praynig  става въпрос за сестра ми.Тя е бременна в 15г.с,но трябва да го махне    smile3518  супер ми е мъчно за тях,а лошото е,че нищо не може да се направи    Cry  Лекарите са категорични   no
Чуда се какво Ни има,първо аз и моята Ива,а сега и сестра ми  Rolling Eyes   С какво сме заслужили такава съдба   smile3514

# 7
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Защо трябва да го маха? С колко лекари е направила консултация? Нека с няколко преди да реши.
Моя колежка за един скапан антибиотик я накараха да махне близнаци.
Tediiva, вие ходите ли на Беболини- мисля, че ви мернах преди седмица май, но пусти срам...не се обадих.

# 8
  • Мнения: 644
Защо трябва да го маха? С колко лекари е направила консултация? Нека с няколко преди да реши.
Моя колежка за един скапан антибиотик я накараха да махне близнаци.
Tediiva, вие ходите ли на Беболини- мисля, че ви мернах преди седмица май, но пусти срам...не се обадих.


Да,бяхме в сряда.Трябваше да се обадиш.Даже и днес мислих да ходим,ама пусто време   Sick може утре,ако не вали следобяд да намина.
А за сестра ми ,да консултирали са се,даже бяха и на 4-риизмерен видеозон при Мазнейкова.

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
бях при Тюфекчиева от МД - да има уголемени бъбречни легенчета
чакам утре ако успее да ме вземе Томова
шийката е скъсена, но сега бебето не етолкова ниско колкото беше миналата седмица
дано някак се наредят нещата и с бъбреците и макта да почака

# 10
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Здравейте Simple Smile
Миналата седмица ходихме с Насето на Витоша, но чак сега смогвам да сложа снимки
Ето малко снимки на Мечо-турист:
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=381&AlbumId=62683

# 11
  • Мнения: 1 193
Здравейте,ние сме болни,хвана ни някакъв вирус.първо мене и съответно заразих детето.Така ми тежи че не успях да го опазя.сега милото спи и само скимти нещо,но важното е че успях да сваля температурата.дано ни мине по бързо.На всички успешна седмица

# 12
  • Мнения: 2 543
Здравейте и от нас!
Ние сме още на полеви условия! Днес ни пристигат плоскостите за мебели, а през уикенда ще ни ги монтират. Това би тябвало да е краят на това преместване! На всичко отгоре, Йоан има рожден ден в неделя! Как ще отпразнуваме... не знам!
Много ми беше драго да видя Ния в Покривчица и Насето на Витоша! Чудесни дечица и много пораснали!
Желая ви весела седмица!   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 9 826
Йепе,още малко остава и вече ще свърши вашето преместване и всичко ще е наред Peace.При нас беше още по -зле,защото правихме ремонт в апартамента но в София,слагахме ламинат,купихме ново детско обзавеждане и като свърши ремонта се разбра,че ще се местим.Наново разглобихме обзавеждането,пренесохме се и пак го сглобихме.Е,ламината нямаше как да си вземем Wink,но пък сега тук сме на естествен паркет-всяко зло за добро.Важното е,че детската стая на децата си върви редом с тях и те някак по не усетиха,че са в нов дом.Успех и весело изкарване на празника! Hug

# 14
  • Мнения: 882
Ето малко снимки и от нас по молба на Надето.


Болничките да оздравяват, а здравичките да отиват на среща и после да разказват и показват снимки.

http://bgphoto.net/Photos.aspx?AlbumId=62771&UserId=20223

Общи условия

Активация на акаунт