никога не казвай никога

  • 3 279
  • 44
  •   1
Отговори
Здравейте ! Преди време четох в един форум за една омъжена жена , която се влюбила в приятеля на мъжа си! Реакцията ми беше следната" Това никога не може да ми се случи ,защото няма да го позволя"! И започнах да я обвинявам ,че тя незнае какво иска ,че излишно си усложнява живота ,че това няма да доведе до нищо друго освен до голямо страдание за нейна сметка! Но ето че месец след това аз се запознах в чата с един мъж ...... и тук вече започва началото на моята история!Както всички знаете започнахме от там как се казваш ,от къде си ,години и т.н. , разменихме снимки споделяхме и си разказвахме всичко! лошото обаче е ,че аз не бях напълно откровена с него и не му кажах ,че съм омъжена и имам дете! Не го направих ,защото в деня когато се запознахме аз влезнах в чата просто да се забавлявам! Сега вече 6 месеца по късно ,отношенията ни с този човек са доста близки и май вече се превърнаха в любов в интернет!пишем си с часове всеки ден , смеем се ,тъгуваме , опитваме се да си помагаме  ,доколкото е възможно това от чата.... Със съпруга ми сме женени от 7 години и всичко в семейството ни е прекрасно -разбираме се много добре , той ме обича много , аз него също , но по -някакъв особен начин!  Семейството и за двама ни е на първо място ! Но защо тогава ме тегли към чата и защо изпитвам оня гъдел в стомаха  ,когато видя че той е там и ме чака?Защо е нужно да живея по този двойствен начин? Защо трябваше да ми се случва всичко това?Много въпроси ,а отговори нямам засега! Объркана съм !Единственото нещо ,което знам със сигурност е ,че няма да позволя тази връзка да стане реална! Никога не бих развалила семейството си! Знам ,че чата  е една заблуда и виждам само хубавите страни от характера му , и чувам това което бих искала да чувам! Никога не съм предполагала ,че мога да стигна до тук! Знам ,че най- доброто решение е да му кажа истината и да приключа контактите си с него! Но това ,че съм семейна няма ли да се окаже като "забранения плод е по -сладък?

# 1
  • Мнения: 428
 Според мен седемте години семеен живот си казват думата и просто ти липсва тръпката и вълнението съпътстващи всяка нова връзка. Прецени какво имаш и дали си струва да го развалиш Peace
А с този виртуален приятел срещали ли сте се всъщност?

# 2
Според мен седемте години семеен живот си казват думата и просто ти липсва тръпката и вълнението съпътстващи всяка нова връзка. Прецени какво имаш и дали си струва да го развалиш Peace
А с този виртуален приятел срещали ли сте се всъщност?
Не сме се виждали , а и не бих го направила!

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Точно затова, винаги когато започвам виртуален разговор с непознат, уточнявам, че съм омъжена и имам 2 деца. Аз също понякога се забавлявам, но никога не допускам разговора да стане много интимен. Аз пък обичам да казвам Никога, но и не ми е криво, когато това никога стане някога.

# 4
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз пък се забавлявам когато чета такива измислени истории и се радвам на хората, че влагат творчески сили и фантазия. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 990
ако е само чат -ок ! Но ако държиш на семейството си както твърдиш не позволявай да прерастне в реална връзка! Ще нараниш хората около себе си , а едва ли го искаш Peace

# 6
  • Мнения: 8 917
Точно затова, винаги когато започвам виртуален разговор с непознат, уточнявам, че съм омъжена и имам 2 деца.

А аз точно затова съм против подобни чатове  Peace В единият момент си се чудил как са "допуснали да им се случи", а всъщност сами отваряме вратата. Мина времето когато чатих и понеже знам как от нищо става нещо, предпочитам да се ограничавам до нула. Под това " знам как от нищо става нещо" имам предвид - все се случва на човек да е тъжен за нещо си, да иска да остане сам и т.н. и тогава се опитва да поговори с непознати - хем по-интересно, хем и  неангажиращо...и от безобидни приказки се стига да "изливане на мъката" от твоя страна, на "успокояване"- от отстрещната страна , което те кара да мислиш колко разбран и готин е Той  и когато попаднеш на свестен човек / свестен - в твоите очи, защото това, което виждаш/четеш може би няма нищо общо с действителността, която ще се покаже по-късно/ ти се чувстваш така, както в момента - щастлива и тръпнеща. Това, което мога само да ти кажа - в повечето случаи розовият облак, който ти е в главата няма нищо общо с действителността. Ако не можеш да спреш да чатиш, виж се с него за по кафе - т.е. на място на което няма как да "паднеш в капана си" и може да ти премине Peace А колкото до чуденето винаги съм казвала "Не се чуди - да не ти дойде до главата" Mr. Green Peace

# 7
  • Мнения: 7 914
Увлякла си се по интернет...вземете се срещнете, че да ви мине...

 иначе " никога не казвай никога" ми е мото в живота  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Пързууууууууууууул

Чудя се дали и аз да не пусна анонимна тема с някоя измислена история. Какво ще кажете? Ама ще гледам да е по-завъртяно, по-сапунско такова.
Хора, не ви ли омръзна?

# 9
  • Мнения: 4 621
Явно рутината и годините брачен живот са си оказали влияние и си се подала на интереса и тръпката към твоя он -лайн приятел, която в последствие се е задълбочила. Прецени си приоритетите и това какво искаш за себе си. Ако наистина държиш на семейството си просто приключи връзката с другия човек и се отдай на семейството си.

# 10
  • Мнения: 552
Здравейте ! Преди време четох в един форум за една омъжена жена , която се влюбила в приятеля на мъжа си! Реакцията ми беше следната" Това никога не може да ми се случи ,защото няма да го позволя"! И започнах да я обвинявам ,че тя незнае какво иска ,че излишно си усложнява живота ,че това няма да доведе до нищо друго освен до голямо страдание за нейна сметка! Но ето че месец след това аз се запознах в чата с един мъж ...... и тук вече започва началото на моята история!Както всички знаете започнахме от там как се казваш ,от къде си ,години и т.н. , разменихме снимки споделяхме и си разказвахме всичко! лошото обаче е ,че аз не бях напълно откровена с него и не му кажах ,че съм омъжена и имам дете! Не го направих ,защото в деня когато се запознахме аз влезнах в чата просто да се забавлявам! Сега вече 6 месеца по късно ,отношенията ни с този човек са доста близки и май вече се превърнаха в любов в интернет!пишем си с часове всеки ден , смеем се ,тъгуваме , опитваме се да си помагаме  ,доколкото е възможно това от чата.... Със съпруга ми сме женени от 7 години и всичко в семейството ни е прекрасно -разбираме се много добре , той ме обича много , аз него също , но по -някакъв особен начин!  Семейството и за двама ни е на първо място ! Но защо тогава ме тегли към чата и защо изпитвам оня гъдел в стомаха  ,когато видя че той е там и ме чака?Защо е нужно да живея по този двойствен начин? Защо трябваше да ми се случва всичко това?Много въпроси ,а отговори нямам засега! Объркана съм !Единственото нещо ,което знам със сигурност е ,че няма да позволя тази връзка да стане реална! Никога не бих развалила семейството си! Знам ,че чата  е една заблуда и виждам само хубавите страни от характера му , и чувам това което бих искала да чувам! Никога не съм предполагала ,че мога да стигна до тук! Знам ,че най- доброто решение е да му кажа истината и да приключа контактите си с него! Но това ,че съм семейна няма ли да се окаже като "забранения плод е по -сладък?
"Виртуалната" любов е тотална заблуда според моя опит. Не го мисли, много лесно ще ти мине... точно защото не познаваш човека всъщност, а "гъделът" идва от измисления образ, който си си създала за него. В момента, в който се сблъскаш с някаква част от реалността - може да се случи, дори без да се виждате - просто да те разочарова или засегне по някакъв начин... има вероятност 99 % магията да изчезне.

# 11
  • Мнения: 5 539
Пързууууууууууууул

Чудя се дали и аз да не пусна анонимна тема с някоя измислена история. Какво ще кажете? Ама ще гледам да е по-завъртяно, по-сапунско такова.
Хора, не ви ли омръзна?
Ако ти пуснеш тема, че имаш еди-какъв си проблем и някой ти отговори: "Ай сиктир, писна ми от чужди истории! Всичко това е измислица!", добре ли ще се почувстваш?

Явно животът ти е толкова подреден и перфектен, че не можеш да си представиш, че може да възникне връзка между 1 мъж и 1 жена в интернет-пространството. Само че внимавай някой ден действителността да не те хлопне по главата с пълна сила Confused

# 12
  • Мнения: 495
аз затова не влизам в чатове - да не се изкуша Laughing
разбира се, че където започва рутината, там идва и желанието за "тръпка".... Wink

# 13
  • Мнения: 7 474
Според мен седемте години семеен живот си казват думата и просто ти липсва тръпката и вълнението съпътстващи всяка нова връзка. Прецени какво имаш и дали си струва да го развалиш Peace

И аз така мисля. Почувствала си леко позабравена тръпка  Crazy, която е като опият и те привлича силно. Все пак не е лошо да я прекратиш  ooooh!

# 14
  • Мнения: 899
Жените имаме нужда да бъдем чувани, слушани, разбирани.
В чата това е много лесно - думите са единствения начин за комуникация. Там те се оглеждат внимателно и от двете страни, всичко е преценено и казано по добър начин. Там си четена, разбрана. Нещо, което може би в семейството ти се е поизгубило.
Според мен имаш два избора - да се откажеш от този човек, да му кажеш истината и да съсредоточиш силите си към съпруга си и да опиташ да възвърнеш споделеността между вас, стига да го искаш наистина. Другото е да се разделиш с него и то не толкова заради мъжа от чата, а заради самата теб.
Рано или късно, за съжаление, ще ти се наложи да направиш избор.  Confused
Според мен ти си влюбена в думите, във виртуалното отношение на този мъж - защото между вас няма секс, не се тревожиш как изглежда, не му готвиш и переш чорапите. Там има само нежност, желание за разбиране.
Ти знаеш най-добре какво искаш. Предполагам нямаш смелост да постъпиш по начина, който си избрала. Няма значение какво ще решиш, то е най-правилно за теб и твоя живот и не трябва да се обвиняваш.

Общи условия

Активация на акаунт