Препоръчайте ми фон дьо тен

  • 10 443
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 471
интересува ме нещо до 20 лева - засега се колебая между лореал и макс фактор. какво ще ме посъветвате

# 1
# 2
  • Мнения: 661
Който и да избереш от тези, които показвам поне според мен няма да сгрешиш-аз харесвам и четирите.

# 3
  • Мнения: 522
Аз ползвам фдт Буржоа и съм много доволна.

# 4
  • София
  • Мнения: 377
L'Oreal newsm10

# 5
  • Мнения: 765
 Аз противно на повечето момичета смятам , че Макс- Фактор е по-добър  Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 766
Аз противно на повечето момичета смятам , че Макс- Фактор е по-добър  Peace

И за мен това е истината  Peace

# 8
  • Мнения: 14 471
кой по-точно на макс фактор? аз предпочитам с по-голяма покривност

# 9
кой по-точно на макс фактор? аз предпочитам с по-голяма покривност

Lasting Performance на Макс Фактор е един от най-добре покривните ФДТ-и, които съм ползвала. Но зависи каква ти е кожата. Ако е смесена или мазна може да ти дойде тежък за лятото. Или най-малкото ще трябва да ползваш някаква силно матираща пудра върху него, обаче пък с нея става още по-тежко. За зимата ми е любим, но лятото гледам да го избягвам.  Simple Smile

Какъв тип е кожата ти?  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 14 471
може да прозвучи смешно но хич не съм сигурна какъв тип е кожата ми. лятно време е смесена, зимно - чувствителна, даже и суха. има ли друго такова чудо не знам.но тъй или иначе идва зима така, че зимата ще го ползвам. за другото лято ще измисля нещо друго.

# 11
  • Мнения: 750
ПО принцип от двете марки предпочитам MAX Factor.
За летен фон дьо тен бих препоръчала този ,
въпреки че през лятото е по-добре да се слага пудра. Но така или иначе от този фон дьо тен съм много доволна - добра покривност, трайност и в същото време стои супер естествено.

# 12
може да прозвучи смешно но хич не съм сигурна какъв тип е кожата ми. лятно време е смесена, зимно - чувствителна, даже и суха. има ли друго такова чудо не знам.но тъй или иначе идва зима така, че зимата ще го ползвам. за другото лято ще измисля нещо друго.

Изобщо не е смешно. При много хора е така. Кожата се влияе от атмосферните условия. При мен също грима има разлики през различните сезони, просто гледам да го съобразявам с нуждите на кожата ми към момента. Щом кожата ти клони съм суха зимата, този ФДТ е много хубав. btw и количеството му е 35мл, което за мен лично си е голям плюс.  Wink

# 13
  • Мнения: 14 471
благодаря ти Philyra - а ползвала ли си този новия двоен на макс фактор от постинга на Спаска?
и никой ли не ползвал новия на лореал - инфалиабле или нещо подобно /хич не ме бива с този френски/

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
внимавай с избора на цвят след като ще си го купуваш сега да не ти дойде много тъмен през зимата Blush. Миналото лято си взех един /не го препоръчвам/. Тогава имах много силен загар и до сега - в края на лятото - ми е много тъмен на лицето, а преди ми беше идеален за тена. Вземи си един два нюанса по-светъл Peace

Общи условия

Активация на акаунт