За мебелите Джен?

  • 641
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 514
Много ми харесаха мебелите Джен,но съм ги виждала само на снимка,а и в магазините ми предлагат да си поръчам леглото и скрина за бебчо,без да съм го виждала!Видях само един модел в АИКО,но противно на очакванията ми и красивите и лъскави снимки -не ми хареса????
Ако някоя от вас има такива мебели,ще бъда благодарна ако сподели-доволна ли е,откъде ги е поръчала?Отговарят ли в действителност на снимките в Интернет и в каталозите в магазините!Благодаря за споделените мнения,наистина това е много важно за мен,помагайте! Hug Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
Ние сме тяхно креватче - мисля че Моника беше модела. Изключително съм доволна от него!

# 2
  • София
  • Мнения: 6 356
отиди в Мебелна къща Люлин - там имат няколко от техните модели изложени.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 926
И ние сме с Моника - много е красиво и функционално с шкафовете си Peace Недостатък е 4е сега малката много си удря главичката в решетките  като е на долното ниво, но ве4е се научи че боли Laughing

# 4
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
И аз си бях харесала легло "Ерика" на тази фирма, но ми се стурва много високо и няма как да се сложи дъска за преобличане! Всички ли са такива?! По описание и възможности са едни от най-добрите, но ми изглежда твърде голямо.  newsm78

# 5
  • Мнения: 514
Благодаря за споделените мнения,ще проверя в мебелна къща Люлин,а вие откъде ги поръчахте от коя фирма,защото почти всички ги предлагат по каталог?
И аз си бях харесала легло "Ерика" на тази фирма, но ми се стурва много високо и няма как да се сложи дъска за преобличане! Всички ли са такива?! По описание и възможности са едни от най-добрите, но ми изглежда твърде голямо.  newsm78
Аз мисля да взема легло + скрин,той е по-нисък и на него да си сложа плота за преобличане!
Аз без да ги видя наживо,не съм сигурна че ще ми харесат и затова ,ако някой знае къде другаде ги има нека сподели! Praynig
Благодаря предварително на всички ви,много сте мили и наистина ми помогнахте,защото човек в такива моменти е доста объркан и има нужда от подкрепа и съвет!  bouquet Hug

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ние го взехме от едно магазинче на Пиротска - Вис Виталис. Там имаше изложено само Моника, а другите бяха пак по каталог Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 333
И аз много ги харесвам. Комбинираните - Еврика и Моника са доста практични, но ми се виждат доста големи и високи, а аз съм ниска и няма как да сложа плота за преобличане. Още не съм взела решение със сигурност.

# 8
  • Мнения: 47
Дъщеря ми е с тяхно креватче от първия ден вкъщи. Вече на почти 2 год, все още си го ползва и не е мръднало.На мен ми е много удобно. Дрешки и аксесоари в многото чекмеджета, а дъската за преобличане е още в действие. Наистина на мен ми е удобно да я преобличам на дъската, защото съм по-висока. Препоръчвам ги

Общи условия

Активация на акаунт