Диета с диня?

  • 6 872
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Искам да се възползвам от периода, в който се намирам-а именно, че не ми се яде твърде и карам на вода, кисели разни млекца и тук-таме нещо "съществено'.
Спомням си, че имаше някакъв тип диета с диня, а аз я обожавам.
Как точно се правеше и какво се консумира?
благодаря.

# 1
  • Мнения: 7 914
Аз съм правила преди 1-2 години 10 дена само диня....като лекар е казал , че повече от 12 дена динено гладуване не се прави... Hug

# 2
  • Мнения: 337
Тази диета я имаше в едно от последните списания На Кафе на Гала. Включва се закуска с обесени ядки и обяд с някакво пилешко месо и имаше някакво съотношение на килограм тегло колко грама диня се полага, но не мога да си спомня точно. Ще се опитам да намеря списанието.
Иначе една моя позната беше стояла на диня цяла седмица и след това 3 дена не можа да се вдигне от леглото. Беше се обезводнила зверски, но тя не беше яла нищо друго освен диня.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Обезводнила... newsm78...от диня...Аз, като ям диня, не мога да сваря да пишкам после... Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 464
От Розали:
Тази диета е подходяща срещу напълняване по време на почивка и особено полезна при високо кръвно налягане.

Динята помага за прочистването на организъма поради голямото си съдържание на вода. Освен това не съдържа калории в 100г диня има само 12 калории.
По принципа на разделната диета динята може да замести почти всички други видове храни, които се включват в такава диета за отслабване.
Съдържа много от елемента калций, витамин А.

За пълно очистване на организъма се препоръчва двудневна диета само с диня – всеки ден по четири до пет килограма.

12.07.2002/Розали
http://rozali.com/diet1.php?l=a&p=16

# 5
  • Мнения: 98
Много често  се подлагам на динената диета  само за 3 - 5 дни.Но напоследък не-мога  да се похваля с успешно смъкване на кг.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Обезводнила... newsm78...от диня...Аз, като ям диня, не мога да сваря да пишкам после... Embarassed

Да, точно това се получава. Динята действа диуретично и освен водата от нея се изхвърля и другата вода от организма. Затова се е обезводнило момичето.

# 7
  • Мнения: 5 370
От Розали:
Тази диета е подходяща срещу напълняване по време на почивка и особено полезна при високо кръвно налягане.

Динята помага за прочистването на организъма поради голямото си съдържание на вода. Освен това не съдържа калории в 100г диня има само 12 калории.
По принципа на разделната диета динята може да замести почти всички други видове храни, които се включват в такава диета за отслабване.
Съдържа много от елемента калций, витамин А.

За пълно очистване на организъма се препоръчва двудневна диета само с диня – всеки ден по четири до пет килограма.

12.07.2002/Розали
http://rozali.com/diet1.php?l=a&p=16

Много благодаря, точно това ми трябваше.
Ще си оформя някакъв мой вариант и ще действа в продължение на 10-тина дена....после обещавам да докладвам. Peace

# 8
  • Мнения: 5 140



За пълно очистване на организъма се препоръчва двудневна диета само с диня – всеки ден по четири до пет килограма.


Това и аз ще направя, но само два дена, защото няма да мога цели 10.
ДепеШаркчице успех в диненодиетата.  bouquet

# 9
  • Мнения: 5 370



За пълно очистване на организъма се препоръчва двудневна диета само с диня – всеки ден по четири до пет килограма.


Това и аз ще направя, но само два дена, защото няма да мога цели 10.
ДепеШаркчице успех в диненодиетата.  bouquet
Tенкю, то сега като попрочетох-май ще отложа за другия уикенд, че вече съм на бач и без ядене.... Sick

# 10
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз я правих миналата година, изкарах десет дена и смъкнах само 2 кг.

# 11
  • Мнения: 2 672
понякога ,без да го правя като диета ,си минавам само на диня/ обожавам я /. Със сирене  Mr. Green обаче, от известно време тази комбинация ми е фаворит Crazy

# 12
  • Мнения: 46 437
Пробвала съм я, като се наядеш и после минеш през тоалетната (а то няма начин да не стане  Mr. Green), корема ти се изпразва и озверяваш от глад, най-трудната диета, която съм правила, направо мъчение, провалих се още първите дни, а обикновено издържам на диети  Confused

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Със сирене  Mr. Green обаче, от известно време тази комбинация ми е фаворит Crazy

Ооо, и аз динята задължително със сирене ям...и пъпеша също.

...като се наядеш и после минеш през тоалетната (а то няма начин да не стане  Mr. Green), корема ти се изпразва и озверяваш от глад...

Абсолютно...направо ти се "изпилва" стомахът... Sick

# 14
  • Мнения: 3 457
.....закуска с обесени ядки ....

може ли и аз да опитам от оБесените ядки Mr. Greenв кръга на шегата,а сега сериозно -дали като кърмя мога да карам само на диня newsm78

Общи условия

Активация на акаунт