Падна от спалнята

  • 1 251
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286
Синът ми тази сутрин падна от спалнята, мъжът ми е бил до него, но е заспал. Когато влязох ревеше и се задъхваше. Ходихме до Пирогов, опипаха му главата и казаха, че ако разрешим ще му направят рентгенова снимка на главата. Но аз не се съгласих. smile3518А трябваше ли? Казаха да го наблюдавам следващите дни. Спалнята не е висока, долу е паркет с мокет. Ще се побъркам от притеснение Weary

# 1
  • Мнения: 7 474
Наблюдавай го . Дано му няма нищо на детето  Praynig
Другия път в детското легло за да не се повтаря случая!  Naughty

# 2
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
миличка,не се притеснявай,брат ми така е паднал от леглото,като е бил на 7-8 месеца и нищо му няма Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 469
Преди две години малката падна от спалнята и пукна ключица. При нас се наложи да правим снимка, т.к. трябваше да се установи къде точно е проблема. Тя плачеше много, а беше твърде малка, за да обясни къде я боли. Тогава ми казаха да я следя за повръщане и  сънливост   за следващите 24часа. Питаха и дали е губила съзнание.

# 4
  • Мнения: 1 942
Ей по-спокойно  Hug Разбирам те, защото и Ники скоро падна и бях много притеснена следващите дни. Децата често падат! Наблюдавай я. Ники след падането повърна и следващия ден беше нервна и уплашена, но всичко мина. 

# 5
  • Мнения: 286
И Владо повръща, много плака, след това заспа от изтощителното разтакаване из Трета градска и Пирогов, толкова ни мотаха, толкова писаха ... представям си ако е спешен случай ... пак ли така ще се моткат newsm61нямам думи
Дано му се размине само с уплахата newsm17 smile3518 Weary

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 926
Нати 2 пъти пада от спалнята Embarassed , но слава богу нищо и нямаше. Лекарката каза да следя за сънливост или различни зеници, превъзбуденост - нещо нехарактерно.
Дано всичко при вас е ок  bouquet

# 7
  • Мнения: 5 183
Спокойно. Явно е добре детенце. Слу4ват се такива неща, за съжаление ...
А Владо е адски сладко бебе. Иде ми да го разцелувам на снимката в подписа ти   bouquet

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Не се притеснявай чак толкова, наблюдавай го и дано нищо му няма. При децата това е често явление, но така да се каже децата господ ги пази. Те така са устроени че да падат и стават. Някой ще ти кажат че  костите им са меки и затова устояват на ударите. Ако беше голям човек сигурно ще го боли главата 3 дни но бебетата не. А като го гледам твоя с тези шаващи очи, чакат те доста падания още, поне при мен беше така и може би наистина господ ги пази и дано е така наистина.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Не се тревожи!  Hug Повечето дечица са падали като бебета. Аз, дето не се отделях от Калина я изпуснах и два пъти падна. Единият път в хола от дивана, но той е нисък, пък и килим има отдолу. Вторият път падна от спалнята на ламинирания паркет. Беше се търкулнала чак под парното. Нищо й нямаше и двата пъти, само дето се изплаши.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 079
И ние паднахме от спалнята на току - що навършени 2 месеца... #Crazy При това от доста висока спалня върху гол ламинат!  #Cussing out Разбирам те напълно, но се дръж, наблюдавай го сладура (както са те посъветвали) и не се тревожи излишно. Такива "приключения" за съжаление често се случват, бебчо няма нужда от изнервена мама, стискам палци всичко да е наред при вас и да си останете само с уплахата!  Praynig

# 11
Напълно разбирам притеснението ти и знам,че в този момент никой не би могъл да те успокой.Ева пада вече веднъж от спалнята която е ниска Crazyи веднъж(само преди седмица)от количката #Crazy(която не е много ниска)И двата пъти нищо й нямаше за мое огромно щастие Whistlingно само аз си знам какво съм преживяла.Дано на бебчо да му няма нищо и да се е разминал само с уплаха!Дано и никога вече да не ви се случва  bouquet

# 12
  • Мнения: 286
Владо изглежда и се държи все едно нищо не му се е случило. Има си апетит, играе, пее и бръмчи из леглото със същите скорости.  smile3501Силно се надявам да няма никакви последици от лупинга, и най вече да няма друг подобен. Бладодаря ви, майчета!  love001

# 13
  • Мнения: 495
притеснително си е, доста, разбирам те напълно
все пак мозъкът не е толкова незащитен, колкото си мислим, устроен е така, че при удар да не се засяга пряко /сега не се сещам за медицинските понятия/, поне не и при всеки удар...
на нас това не се е случвало, но да видиш какво става, щом проходи и докато се научи да си слага ръцете пред тялото, докато пада по лице.....
всяка майка ги изживява тези притеснения

# 14
  • Мнения: 791
Като чета май почти всяко дете е падало от спалнята на родителите си  Simple Smile. Като падна за първи път моят син нямаше и 1г.,беше на около 8месеца, бях го оставила да си играе на  леглото докато чистя в хола, и явно беше заспал, защото аз чух само едно ТУП и когато отидох той беше паднал върху едно плюшено мече, и продължаваше да спи Grinning . Понеже на една приятелка бебето беше паднало предната седмица, знаех че няма нужда от паника ако не реве много, и че трябва да го наблюдавам следващите 3-4 дена, както дали повръща, дали следи правилно предмети, дали го по наболява тук - там!
Мога за ваше успокоение да кажа - аз като малка съм прекарвала половината от нощите си на земята без значение с какво съм подпряна, моят син също, и на двамата ни няма нищо!Така че първо е най - добре да звъннете на педиатъра си и да се посъветвате по телефона и едва тогава ако има нещо да тръгвате по болници!

Общи условия

Активация на акаунт