музика за бебоци

  • 1 269
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 800
Здравейте момичета! People Angel
Я сега да ви попитам-каква музика предпочитат вашите деца?
Колкото и лудо да звучи Дейвид обожава метал  superuu
Пробвах с фолк/лично аз не харесвам/плаче,китайска-чудисе какво е туй дето върви,а за класическа-що чудене и мръщене беше. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 042
адреналинките и шапката на ББрадър, тръска яко дупе #Milti  #Onfire  #Milti  #Onfire  #Milti

# 2
  • Мнения: 717
Ние сме още твърди мънички, но онзи ден направо паднах - от телевизора се чу някаква цигулка при което момъка си глътна граматиката - за първи път има такава реакция към вид музика  Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Имаше подобна тема някъде...
Бебе е на 8 месеца и обожава класическа музика и оперно пеене. Захласва се ако има нещо подобно по Тв. Вероятно е фен на операта, защото тя като се развика аз й отговарям с някоя ария, тя се кефи и така свикна... Харесва всякаква музика, мисля.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Детски песнички, музиката от рекламите, радва се и на адреналинките и балета на Слави  Tada

# 5
  • София
  • Мнения: 2 100
Моята дъщеричка, когато бешв на 6-9 месеца беше луда по реклами! Като ги зашне и им се радва, танцува, кефи абе да паднеш!
Имаше едма песничка "Калинка моя"- вървеше по ТВ Планета!
Баща и докато си търси какво да гледа и попадне ли на нея беше сътаршана радост! Пляска с ръчички, клати главата, крещи!
 newsm18 Ох как мило ми стана като си спомням тези моменти! newsm53

# 6
  • Мнения: 2 258
Цитат на: Павлина
адреналинките и шапката на ББрадър, тръска яко дупе #Milti  #Onfire  #Milti  #Onfire  #Milti


И ние сме на тази вълна:)И тигърчето на БТВ

# 7
  • Мнения: 1 975
моите бая скачат и се поклащат на рапа и техното.......  Thinking

# 8
  • Мнения: 2 529
Емил много обича майка му с ужасно фалшивия си глас да му пее детски песнички  Laughing  Laughing  Laughing

# 9
  • Мнения: 414
Цоко много се радва на пънк (и по-силни джангърии), веднага почва да се друса в такт Simple Smile))

# 10
  • София
  • Мнения: 39 718
ние също обичаме рап Wink като чуе някоя песен само пита "мамо това имаме ли го?" Докато бях бременна я успокоявах мойта госпожица с Пинк Флойд, едната слушалка в ухото на мама, другата на корема и не риташе толкова много Wink

# 11
  • Мнения: 800
а може би се оказва някакво влияние в/у бебо докато е бил в мен.Аз като бях бременна много слушах rammstein

# 12
  • Мнения: 255
Тъй-като професията ми е свързана с музиката, нашето синче си има афинитет към нея още от утробата Laughing
Сега обикновено като му пусна нещо веднага се заслушва и започва да гука и да се усмихва Flutter
Скоро смятаме с баща му да му пуснем Рамщайн пък да видим дали ще се окаже рокфен като нас  superuu  Grinning

# 13
  • Мнения: 400
Най-много се кефи, когато му пусна един сборен диск от български детски песнички - свалени от интернет. Естествено и аз пея, а бебчо се включва с разни възгласи и викове.... .

# 14
  • Мнения: 470
Моите юнаци обожават метъла и куфеят яко. Обичат също така Бийтълс и Жоро Минчев - баткото имаше един период, в които по цял ден само негови песни слушаше. Всичко това се дължи на баща им - той още докато бяха в корема им пускаше "праведна" музика.
А докато бяха малки бебчета и двамата си имаха по една любима песен, на която веднага се успокояваха и заспиваха. Ако щете вярвайте, ако щете не, но баткото се успокояваше на "The Phantom of Black Hand Hill" на Running wild, a пък малкият заспиваше на "Dance of Death" на Iron Maiden!
Ако щете вярвайте, но това е самата истина. При това трябваше непременно докато слушат тези песни да ги гушка баща им.

Общи условия

Активация на акаунт