Дърт с млада - свикнахме , дъртачка с млад?

  • 6 685
  • 87
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Егати и заглавието!  hahaha Ама ме е страх от Мамица, затова направих опит за конкретизация.   Mr. Green

Значи (много мразя този израз), за какво става дума. Вече на никой не прани впечатление на двойка, състояща се от възрастен мъж с млада девойка. Обаче видим ли възрастна жена с младеж до нея - край! Хванала си е жиголо, ала-бала...

Имам нещо конкретно предвид. Става дума за една руска певица (гледам концерт по руската и той ми навя темата), която е на 55 год., много е известна, изведнъж се залюбва с мъж, който е с цели 30 год. по-млад от нея, или с 5 год. по-малък от сина й.  Shocked

Какво мислите за такъв тип връзка?

Между другото, откакто са заедно, тя помладя, разхубави се.

Ето снимка:

# 1
  • Мнения: 490
Кво да мисля.....финансово красива жената Wink

# 2
  • Мнения: 7 474
Те са отдавна заедно, сигурно се обичат. newsm78 Наистина обратната комбинация е по-необичайна (рядко срещана), може би защото мъжете остаряват по-бавно и разликата не винаги е толкова очебийна. Представи си ги след 10 г.  ooooh!
Същото важи за Алла и Галкин (ако е вярно), Алла и Филлип(преди), за  Долина и нейния мъж.....

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ами на фотоса изглежда чудесно жената.. Вероятно младокът да е привлечен от чар, мъдрост, любовно премеждие, финансовост, известност покрай дамата... Но пък защо да има друга умисъл, а не наистина някакви чувства? Какво му пречи?
Не ме вълнуват особено такъв тип връзки, това са чужди работи но по наш, семеен адрес съм чувала всякакви небивалици и ми е крайно дразнещо, щото няма и грам истина в чуждите въжделения. Пфу!

# 4
  • Мнения: 1 052
Мотивите са същите, както и при млада жена с по-възрастен мъж.
Аз нямам нищо против, даже съм против половата дискриминация, пък и наистина подмладява жената. Също така в една по-зряла възраст има ли значение на колко ти е сина, и на колко любовника? Има значение двете да не се припокриват  hahaha

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 781
но по наш, семеен адрес съм чувала всякакви небивалици и ми е крайно дразнещо, щото няма и грам истина в чуждите въжделения. Пфу!

Не знам кой набор е мъжът ти, но нали ви видях, не забялязах никаква фрапираща разлика...  newsm78

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не са малко 14г,  но не са толкоз много пък. Обаче в хорските уста нали знайш какви змии й гущери виреят, и злоба, и интригантство... Смях! Няма такъв смях!
Тъй де. Мирише на прохлада и чужд дамски парфюм, но вероятно от някоъ цъфнало дърво ще да е аромата. Иди проветри и лягай.  Laughing

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
но по наш, семеен адрес съм чувала всякакви небивалици и ми е крайно дразнещо, щото няма и грам истина в чуждите въжделения. Пфу!

Не знам кой набор е мъжът ти, но нали ви видях, не забялязах никаква фрапираща разлика...  newsm78
Ееех, нямаш кво да правиш, искаш сега чуждият мъж Ханатоли да те черпи  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 467
ми.. не е лошо. Аре, стига за чичковците агнешкото! Wink

# 9
  • Sf
  • Мнения: 808
Бе кат се обичат хората Simple Smile
Дърт е доста крайна дума...

# 10
  • Мнения: 2 013
Дай Боже всекиму!

Киса, ти си някакъв рекордьор в пускането на теми, май!

# 11
  • Мнения: 843
Дай Боже всекиму/ по малко/:-))  и не забравяй за нас.. Grinning

# 12
  • Мнения: 7 186
И кво след 10 г тя ще е на 65, той- на 35. Rolling Eyes Колкото и пластики да си направи... айде нема нужда. Laughing
Ако е що годе нормална разликата в годините разлика мога да го приема, но иначе ми е грозно.

# 13
  • Мнения: 7 474
Не мога да си се пхредставя и с 10 г. по-млад , а какво остава с 30г. - педофилско ми е newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 6 999

И най-вече на мен  като мина 50-така  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт