Проблем с зачервяване на кожата

  • 3 098
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте,дами!
ужасен проблем,който ми създава страшни комплекси и неудобства...,от топлината лицето ми така почервенява,че направо не мога да се гледам!!!На всички им прави впечатление и аз се чувствам уцасно!?Досега не съм забелязала друг човек да изглежда така-е нормално е от топлината да се зачервят бузите,но моето е страшно направо!!!
има ли някакви кремове против зачервяване или бабини рецепти....моля Ви помогнете ми!!! Sad

# 1
  • Мнения: 7 186
Да не би да имаш слънчева алергия?

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Да не би да имаш слънчева алергия?

Точно това си помислих и аз като прочетох заглавието. Не се притеснявай, и аз съм така  Confused Затова преди да изляза от вкъщи задължително се мажа със слънцезащитния крем на Ейвън или с плажно мляко  Crazy Какво да се прави...трябва да се справяме с този проблем и то през най-хубавото време от годината  ooooh!

# 3
  • Мнения: 522
И според мен може би е слънчева алергия.
Иди на кожен лекар.Той най-добре знае с какво да се мажеш, но определено при такива проблеми не съм за козметика от сорта на Ейвън.Има си страхотна медицинска козметика с 10,20 та чак и 100 фактора защита.

# 4
  • Мнения: 569
Кажете нещо повече за слънчевата алергия, аз това лято на морето получих много силно зачервяване на деколтето със силен, нетърпим сърбеж. Два дни стоях под чадъра но дори и съвсем лекото показване на слънце и пак се получаваше. Днес бях на плаж и за едва 10 мен. отново почервенях и ме засърбя деколтето. Това слънчева алергия ли е ?

# 5
  • Мнения: 1 063
И на мен понякога лицето ми почервенява, понякога не от топлината. Но моето мисля, не е слънчева алергия. Мажа се с крем, ефекта е по-лош. Слънчевата алергия доколкото знам се съпътства от пъпчици и сърбежи.

Последна редакция: нд, 06 авг 2006, 12:46 от Ив

# 6
  • Мнения: 569
  Момичета, помагайте. Извинявам се, че използвам темата на Стаска, но просто и аз съм в подобно положение. Въпроса ми е какво точно представлява слънчевата алергия и лекува ли се изобщо???

# 7
  • Мнения: 630
По-добре мини през дерматолог. Така не мога да дам съвет. Моята кожа е бяла, тънка и да не описвам цвета и след сауна например. Не е зачервена, а лилава. Козметиката ти трябва да е медицинска за чувствителна кожа най-малко

# 8
  • Мнения: 545
Открих 2 статии по темата, но наистина диагнозата "слънчева алергия" трябва да се постави от дерматолог. Ето връзките, за тези, които се интересуват.

http://www.tialoto.bg/article.php?cat=34&id=1915
и
http://www.focus-press.net/?path=0,24,182&cat=182&mes=25030

Общи условия

Активация на акаунт